Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

кей за какво?

 

И относно мини, риболов, копане и т.н. "професии" - има ли начин това да се върши автоматично, примерно докато спя :D Че... трудно ми е да приема насериозно да шия рокли, да копам въглища в компютърна игра :lol:

3rd party programs=> bannable. Свиква се ;) Даже и забавно може да ти стане,а какви пари падат от там...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бах маа му! Поседнал съм аз в Астранаар и чета разни щуротии, по едно време влизам да настроя някои работи и се гледам заклан посред селото... Поогледах се наоколо и какво да видя - някакъв изрод от хордата (death knight) влезнал сред колибите и убива наред - гардове, плейъри, каквото му попадне. Изрод laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Това сериозно ли? Седя и кликам, или помпя даден клавиш за да копам, ловя риба, шия дрехи, пера, готвя, чистя и т.н.? Верно ли има такива г... неща в играта?

Link to comment
Share on other sites

Това сериозно ли? Седя и кликам, или помпя даден клавиш за да копам, ловя риба, шия дрехи, пера, готвя, чистя и т.н.? Верно ли има такива г... неща в играта?

По думите ти сякаш си останал с впечатлението, че киснеш по цял ден, кликайки да вдигаш една професия на 1 място. Макса скил на една професия е 450 (някои 465 в зависимост от расата) и се вдига постепенно в потока на левълинга на героя. Съвсем приятно е и няма грам цикъл.

Link to comment
Share on other sites

Току що пак ми се случи да вляза в инстанс с некадърен танк angry1.gif Че и на 25 ме прати на място, което не познавам без опция да си намеря трупа...

 

Малко сме кадърните танкове на тоя сървър и някои даже не играем от сума време :)

Link to comment
Share on other sites

Баси 3 ГБ ъпдейти след инсталл.... чакането продължава

+ още 25-30 минути за пач 3.2, и ся ако тръгне да сваля и пач 3.3, който е кой знае колко...

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Стига рева, аз за нула време ги свалих - смени си доставчика laughing.gif

 

Българите са навсякъде бе! :

 

wowscrnshot091510194325.th.jpg

 

Тук ме взеха на стоп ХААХХАХАХА

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Малко сме кадърните танкове на тоя сървър и някои даже не играем от сума време :)

 

Фукльо :bgrin: :bgrin: :bgrin: Серизно преблема с намирането на свястен танк е много голям :angry: Момци аднете ме и мен Mashinata когато съм на линия ще помагам :beer:

Link to comment
Share on other sites

Фукльо :bgrin: :bgrin: :bgrin: Серизно преблема с намирането на свястен танк е много голям :angry: Момци аднете ме и мен Mashinata когато съм на линия ще помагам :beer:

най-накрая. Тая игра и да не я играя, никога няма да е деинсталирам. Толкоз ъпдейтване ....

Link to comment
Share on other sites

Момци, я кажете, ако я сваля от тук - ще ми работи ли нормално с blizz сървърите? И ще мога ли да ползвам trial account?

 

Че смотания им downloader ми крашва, пък от толкова приказки ми стана любопитно.

Link to comment
Share on other sites

Фукльо biggrin1.gif biggrin1.gif biggrin1.gif Серизно преблема с намирането на свястен танк е много голям mad.gif Момци аднете ме и мен Mashinata когато съм на линия ще помагам beer.gif

 

Mashinata аднат! ph34r.gif

 

 

Когато фактите говорят няма място за скромност xmas.gif

 

starwars.gif

 

Момци, я кажете, ако я сваля от тук - ще ми работи ли нормално с blizz сървърите? И ще мога ли да ползвам trial account?

 

Че смотания им downloader ми крашва, пък от толкова приказки ми стана любопитно.

 

Би трябвало да успееш, то ще си каже. Не виждам причини да не стане.

 

-----------------------------------

 

Подминах 26лвл и отивам да раздам на Миро. Пак ни плеснаха в дънджън - така и не разбрах защо и как. beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Хубу де, ако сега си инстална ДВДто дето го имам... и го активирам с траял ключът който върви с него, после какъв е пинизът да си отключа реално играта? Просто не ми ства ясно, що аджеба трябва да купувам нещо което вече имам? Мисълта ми е, предплатена карта няма ли да направи моето копие напълно действащо (без там разните му ограничения)?

Link to comment
Share on other sites

Пешо гледай да е gb версия.В арената ги имаше.Аз принципно от там ги теглех,понеже цд-то на компа беше здало багажа :lol:

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Хубу де, ако сега си инстална ДВДто дето го имам... и го активирам с траял ключът който върви с него, после какъв е пинизът да си отключа реално играта? Просто не ми ства ясно, що аджеба трябва да купувам нещо което вече имам? Мисълта ми е, предплатена карта няма ли да направи моето копие напълно действащо (без там разните му ограничения)?

 

Не става - трябва ти кода. Купуваш си за 20 лева него, като получаваш и 2 ДВД-та в кутийка с книжка laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Вече съм в гилдия, в която ни вкара TAZ. Любо, мерси за розходката отново, беше важно да разкрия тия локации и дропа из дънджъните не е зле. laughing.gif

 

Продължавам да отвършвам куестове, някои от които силно ми досадиха, но няма как. Докарах до 27.5 лвл и лягам да спя доволен.

 

/Миро, пратил съм ти една камара стоки/

Link to comment
Share on other sites

Добре. Влезнах си с трайълския ак. Сега остава да реша какво да играя. Колебая се между warlock/mage. Някой да ме светне за плюсове/минуси? Подходяща раса?

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...