Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нещо се омаза моя пач ... като цъкнах уоу ми излезе екрана с новините и бутона [play] и отдоло почна да се сваля нещо . Свали се изписа ми че пача е свален за еди колко си минути и като цъкнах плей - никва реакция . Влизам аз в директорията на уоу , цъкам wow.exe и бааааааам ...

 

wafwafwaf.jpg

 

ми ся ?! :/ не ми се почва двудневна преинсталация на уоу ....

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Може да е проблем щото нямаш Лич Кинга.

 

Иначе за пача, общо взето са прилични нещата. Новите 5мен са готини, мисля ще се харесат на всеки. Цитаделата стигнах до втория бос и нещо ми се скапа нета, та не можах да го убия :) Но ще стане и тая работа. Първия бос е много лесен, но на хероик мисля ще е проблемен. Втория не изглежда труден и той, но нямах шанса да го видя убит. Прави впечатление, че Близард са се постарали да направят живота на танка черен. Много по-гадно се танква из новите иснтанси. Но ще им свикенм и на тях, предполагам. За хийлър нещата са по-лесни, поне в 5мен. Поне на мене ми се видя лесно. Не знам в Цитаделата как ще е. Но като цяло не мисля да обличам пак два героя. Паладина ще си остане така. Ще ферми пари и нищо друго :) Оставам си плътно на уориъра като мейн и това е. Нямам повече нерви за два героя, които да са добре облечени. Трябваше за разтоварване да си направя някакво дпс ама не. С единия танк, с другия хийл. Айляк. Така че остава танка за мейн и точка :)

Link to comment
Share on other sites

Може да е нещо софтуерно ... върнах пс-то на чекпойнта на 30.11.09 ... и всичко върви, пача си тръгна ... да видим до къде ще я докараме :D

 

Не бързам,имам си бира,кола,туршия,млечна салатка,2-3 филма .. се ще се оправи положението :D

Link to comment
Share on other sites

Може да е проблем щото нямаш Лич Кинга.

 

Иначе за пача, общо взето са прилични нещата. Новите 5мен са готини, мисля ще се харесат на всеки. Цитаделата стигнах до втория бос и нещо ми се скапа нета, та не можах да го убия :) Но ще стане и тая работа. Първия бос е много лесен, но на хероик мисля ще е проблемен. Втория не изглежда труден и той, но нямах шанса да го видя убит. Прави впечатление, че Близард са се постарали да направят живота на танка черен. Много по-гадно се танква из новите иснтанси. Но ще им свикенм и на тях, предполагам. За хийлър нещата са по-лесни, поне в 5мен. Поне на мене ми се видя лесно. Не знам в Цитаделата как ще е. Но като цяло не мисля да обличам пак два героя. Паладина ще си остане така. Ще ферми пари и нищо друго :) Оставам си плътно на уориъра като мейн и това е. Нямам повече нерви за два героя, които да са добре облечени. Трябваше за разтоварване да си направя някакво дпс ама не. С единия танк, с другия хийл. Айляк. Така че остава танка за мейн и точка :)

Същата глупост и при мен я прави, само че аз имам лич кинга... Сега свалям пача отново и стискам палци да се оправи. Бтв, мейджа с този дийп фрийз правя по 17к с 1400 спел пауър :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

Същата глупост и при мен я прави, само че аз имам лич кинга... Сега свалям пача отново и стискам палци да се оправи. Бтв, мейджа с този дийп фрийз правя по 17к с 1400 спел пауър :laughing: .

И на лаптопа и на настолния ми прави един и същ номер - този описан по-горе.

 

Писах на съпорта , като ми отговорят ще постна какви са ми ги наспамили на мейла :D

Link to comment
Share on other sites

И на лаптопа и на настолния ми прави един и същ номер - този описан по-горе.

 

Писах на съпорта , като ми отговорят ще постна какви са ми ги наспамили на мейла :D

Поствай, че преинсталнах и пак същият номер...

Link to comment
Share on other sites

аз мога да ви посъветвам изчистете си кеш папката, махнете WTF и интрефеиса . Пробвайте на ново, ако не стане даите на репеера да провери и да фиксне проблема. би трябжало да стане. ако ли не махате я и я инсталирате деректно от сайта на близард. Успех да но да се оправи.

 

пс. Много се зарибявам по тия новите истанси. Mashinata е доволен :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

http://eu.blizzard.com/support/article.xml...2%B4t+start+wow

 

Всеки с моят проблем да влезе в този сайт, да скролне до Files in This Download и да изтегли едно от посочените (ако не знаете кое ще действа на вашата система пробвайте с vcredist_x86.exe), като го свалите и инсталнете, играта ще тръгне. Успех :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Един приятел скоро ще си плаща акаунта и го навивам да мине на бърнин че на емерис бая трудно се намират хора за свястен райд.Като плати акаунта ще ви кажа и да се надяваме че ще е съгласен да си остави хеарлума за да тръгне да дигам пала :D ,че му се хеалвало.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Добре... на мен страниците на майкрософт,нортън и есет не ми се отварят ... и понеже на такова съвпадение до сега не бях попадал, реших да проверя от лаптопа ... даже в момента тегля от страницата на есет ESET SysRescue CD , щото имам чувството че някой нахален "Зерглинг" ме е нападнал :D

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

@pazu свалиси SpyBot и го посни да провери какво става на компати и съвет махни си тоя Нод супер не нужен антивирус това е поне моето мнение де. Забий си един касперски :laughing: много не конфортно е с тия клучове ма имам едно сайтче дето винаги има преснички. Но ако ти се е нагърмяла бозат по добре чиста инсталация :rolleyes: и си напраи един емейдж на дяла с акронис или някаква друга програма и повече няма да се мъчиш. Ако пак се появи тоя проблем пускаш имейджа и за пет минути нова инсталация :tongue

Link to comment
Share on other sites

ако си преинсталираш бозата не ти трябва да преинсталираш wow след преинсталацията само кликаш на wow.exe и той си тръгва

за имейджа довечера като се бребера в къщи ще потърся малко информация и ще ти дам линкове даже и сайта за клучове на касперски ако искаш него да ползваш. Просто сега янмам как шефа гледа лошо :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: аре до довечера

Link to comment
Share on other sites

ако си преинсталираш бозата не ти трябва да преинсталираш wow след преинсталацията само кликаш на wow.exe и той си тръгва

за имейджа довечера като се бребера в къщи ще потърся малко информация и ще ти дам линкове даже и сайта за клучове на касперски ако искаш него да ползваш. Просто сега янмам как шефа гледа лошо :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: аре до довечера

Аз си намерих - http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=99 :)

 

Сега ще видим, ква ще я свърша :D

 

ПП. Тея се сетиха да отговорят !

 

Hi George,

 

Thank you for your email. The problem you have encountered is likely due to needing the latest versions of C++ Libraries and .NET Framework. You can download these through your Windows Updater. Or directly from Microsoft from the following links:

 

C++ files using these links:

http://www.microsoft.com/downloads/details...99-220b62a191ee

http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en

 

If the problem continues, update your .net Framework to version 3.5:

http://www.microsoft.com/downloads/details...31-508d977d32a6

 

If there are any further problems, do not hesitate to contact us again.

 

 

Kind regards,

 

Blizzard Entertainment Europe

Chris F.

 

English Customer Support

http://eu.blizzard.com/support

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Ми купих си батълчеста и лич кинга аз,като ми казаха,че може месеца от батълчеста да си се активира без карта.Само че с един приятел искаме да се възползваме от Recruit a friend и сега съм потънал в размисъл какво да правя с акаунта,рекруйта и месеца и изобщо...Ако някой има представа да каже в каква последователност да се правят работите и къде-какъв код (имам кода за Recruita) много ще съм благодарен!

Link to comment
Share on other sites

Recruit a friend в България не работи.Ние с един приятел мислихме да го правим.

ПС:може да съм разбрал нещо грешно :rolleyes:

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

..Pre paid card option commits you to a 60 days minimum subscription in order to take advantage of the free month.First free month requires full completion of the online registration...( от гърба на диска.)Значи 1во без карта не може да стане,а след това може ? Аз така го разбирам-имам 3те игри->си е фул регистрацията :confused

Edited by bluedog
Link to comment
Share on other sites

Като си вземеш карта, ще имаш 3 месеца време за игра. Без карта този месец не се брои, и аз така си мислех като си я купих :) .

Ами няма начин явно,купих си карта,сега започвам да инсталирам Лича след ~3,5 часа ще пиша с инфо за риълм и ник :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Идвай в бърнинг лийджъна ;д , може да лаготи сегиз тогиз, но доста бг-та сме, все дружелюбни ^_^ ... като не бройм супер нейчърълс, те живеят в играта :laughing: (шегичката о.о)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...