Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pazu в грешка си за мейджа - сериозен клас си е и в райда е добре да го имаш. Колкото до Прийстовете.... да не се обиждаме - ние не кърсваме, не сме лоци - всичко ни е меджик на нас, дори и на тези, които са обърнали гръб на светлината и са преминали в сенчестия бизнес.

 

Лока е класа с кърсове и 200 часа фиъри.

 

HBK кой ти е героя в БЛ? Прощавай, ако съм те питал и съм забравил.

 

В БЛ играех по време на ТБЦ Horde с warlock на име Somachok.Изчистих почти всичкия енд-гейм контент.Дразнещ се от множеството поляци в сървъра си направих rogue в Maelstrom сървъра,където цъкъхме с приятелче.След като той спря играта обаче ми е доста самотно.А иначе Horde Char в БЛ нямам вече,Free Character Transfer се оказа полезна опция :) В момента вдигам ally mage,искам да видя как стоя нещата.Сериозно се колебая дали да не го вдигна до 80 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

В БЛ играех по време на ТБЦ Horde с warlock на име Somachok.Изчистих почти всичкия енд-гейм контент.Дразнещ се от множеството поляци в сървъра си направих rogue в Maelstrom сървъра,където цъкъхме с приятелче.След като той спря играта обаче ми е доста самотно.А иначе Horde Char в БЛ нямам вече,Free Character Transfer се оказа полезна опция :) В момента вдигам ally mage,искам да видя как стоя нещата.Сериозно се колебая дали да не го вдигна до 80 :rolleyes:

E и аз съм много самотен ... кой левъл ти е мейджа ? Дай да почнем от началото , пък момчетата ще е добре ако ни преведат през някой друг инстанс :) .

Link to comment
Share on other sites

E и аз съм много самотен ... кой левъл ти е мейджа ? Дай да почнем от началото , пък момчетата ще е добре ако ни преведат през някой друг инстанс :) .

 

Отначало почнах,2 левел съм вече :rolleyes: Human Mage на име Mcnolty :unsure: Последна година право съм и имам доста да уча,но пък съм и доволно мързелив,така че се надявам да го вдигна бързо :pirate @pazu,когато си online ми пиши и почваме :)

Link to comment
Share on other sites

pazu Меиджа доста добър дпс прави,ако не и най-добрия :D стига да знаеш как да го играеш.Догодина 100% и аз идвам на Бърнинг.С един приятел ще сме така че мисля че доста бързо ще дигаме.Все пак за 2 седмици с по 4-5 часа игра се прави 70 лвл.

Link to comment
Share on other sites

pazu Меиджа доста добър дпс прави,ако не и най-добрия :D стига да знаеш как да го играеш.Догодина 100% и аз идвам на Бърнинг.С един приятел ще сме така че мисля че доста бързо ще дигаме.Все пак за 2 седмици с по 4-5 часа игра се прави 70 лвл.

 

Факт,arcane mage=imba dps.В ToC10 като assassination rogue имах около 5000 дпс,но винаги бях 2ри overall поради простата причина,че имахме arcane mage в райда.Е,беше и по-добре екипиран,но и определено скилед :rolleyes:

Стартовата зона на human прилича много на тази на undead.Просто е по-шареничка и светла :P

Link to comment
Share on other sites

Така както са в момента нещата за две седмици се вдига 80-ка :) Айде идвайте, че ми трябват още хора в гилдията да можем да правим рейдове. Сега и нови инстанси се задават, така че ще е фън. Аз в момента не играя, но се надявам тия дни да почна пак.

Link to comment
Share on other sites

HBK и pazu вие защо не използвате:

 

Character Faction Change

 

This is a one-way switch of a character's faction from Horde to Alliance or from Alliance to Horde. Once completed, a faction change can only be reversed by performing another faction change.

Each faction change costs €25.00.

A character can change factions once every 3 days.

Link to comment
Share on other sites

HBK и pazu вие защо не използвате:

 

Character Faction Change

 

This is a one-way switch of a character's faction from Horde to Alliance or from Alliance to Horde. Once completed, a faction change can only be reversed by performing another faction change.

Each faction change costs €25.00.

A character can change factions once every 3 days.

 

Вече нямам хорде герои там=>Paid Character Transfer+Character Faction Change=пари,с които не разполагам :rolleyes:

А и искам да мина през алианската страна на левелинг(да,явно съм леко мазохист)

Edited by HBK
Link to comment
Share on other sites

То това вече е в историята, че не можеш да имаш от двете фракции в един сървър. Вече даже може и да си пращаш пари и предмети ако имаш ордичка. Просто да добавя - то ти си знаеш най-добре, аз просто питах от любопитство.

 

Не мисля, че може да си мазохист, аз съм човек, който имаше преди ТВС два лвл 60 прийста с Бенедикшъни и 1 друид - всичките бяха хийлъри и са левълвани като такива ;) След ТВС остана само 1-ния Прийст.

Link to comment
Share on other sites

Някой да цъкне на turbodiesel (аз) и mcnolty (HBK) по 20тина голд , че няма за поправка плииз :/

 

и са гответе да на инвайтвате в гилдията и довечера нещо инстансче а-у ? :D

Link to comment
Share on other sites

pazu аз ще Ви изпратя голд и на двамата, за да имате - трябва да видя и какви матс имам, за да Ви направя малко торбички, че сега местото е кът - знам ;) Казвай, ако трябва да накажем HBK и да му изпратя по-малко голд + само такива торбички, защото левълва по-бързо от теб - сега е момента :P

 

Това обаче ще стане като се прибера от работа.

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не го виждам на pazu героя. Снощи не беше онлайн. Може да не го е написал правилно в по-горния пост.

Снощи си легнах в 2 - от 12 до 2 играх , а днеска не съм влизал изобщо щото съм от 8 на лекции :(

 

Иначе 1 слот баг е груба гавра :D

Link to comment
Share on other sites

:P ти се оплака, че той играел сам - трябва справедливост, нали двамата щяхте да левълвате. Колкото до торбата, тя е BoP и не мога да я шия :P

 

Днес като се върна от работа ще Ви направя някакви торби да имате, но няма да е по-рано от 6 - 7, че преди това имам малко работа. За Дедмайнс може да дойда с прийста да Ви го направя, но не знам дали няма да ходим на ТОК 10 Хероик, че ни остана само Ануб - както писах по-горе някъде и имаме още доста опити да правим на него, но не е сигурно дали ще се съберем.

 

Не може да го оставим за Сряда, защото тогава ще правим всичките 25 мен инстанси + бързи 10-ки и нямам никакво време, но пък след това съм свободен, май ;) Ще се разберем в играта, а и Вие като ме аднете винаги може да ме питате, ако Ви трябва помощ или нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

:P ти се оплака, че той играел сам - трябва справедливост, нали двамата щяхте да левълвате. Колкото до торбата, тя е BoP и не мога да я шия :P

 

Днес като се върна от работа ще Ви направя някакви торби да имате, но няма да е по-рано от 6 - 7, че преди това имам малко работа. За Дедмайнс може да дойда с прийста да Ви го направя, но не знам дали няма да ходим на ТОК 10 Хероик, че ни остана само Ануб - както писах по-горе някъде и имаме още доста опити да правим на него, но не е сигурно дали ще се съберем.

 

Не може да го оставим за Сряда, защото тогава ще правим всичките 25 мен инстанси + бързи 10-ки и нямам никакво време, но пък след това съм свободен, май ;) Ще се разберем в играта, а и Вие като ме аднете винаги може да ме питате, ако Ви трябва помощ или нещо друго.

Да ти няма да е зле да пратиш някъв ник за ад , щото снощи ти добавих само роуга . А и от друга страна ми спря нета , а той беше станал 11ти левъл и аз станах 10ти и половина .. поне да нямаме голяма разлика :P .

 

Дед майнс .. само с един път ли ще се разминем ? :(

Link to comment
Share on other sites

хехе, оки - няма да е един път, но може да не стане няколко пъти да го минем един след друг.

 

Ето и красивата ми прийстка - клик. С роуга правя само дейлита и нещастни 2 на 2 арени.

 

Като си онлайн ми пиши - вече няма опасност да не ти отговоря няколко минути, защото вчера направих The Turkinator ачивмънта, така че няма страшно ;)

Link to comment
Share on other sites

Всичко е супер вече , само се разберете ТАZ и Веско - В коя гилдия да сме последно , щото сега единия в едната , другия в другата , едната стара , другата нова , та боища , та кървища .. абе ... положението е Перла :D

Link to comment
Share on other sites

Зависи кое ти е по-важно. Ако искаш много драма, скандалчета, интрига - Супернатуралните са майстори повечето. Плюса там е, че правиш рейдове, но на този левъл това още не те вълнува особено. Ако искаш спокойна игра без нерви, идваш при мене. Предполагам докато станеш 80 левъл ще имаме достатъчно хора за 10-ки. Честно казано, повече от 12-13 човека в гилдията не ми трябват. В смисъл такива дето играят ден-два-три в седмицата. Ако играят повече дни даже супер. За два дена се чисти всичко, без да се напъва човек. Идеята е, да се прави 10-ка ТоС хероик след като се съберем достатъчно хора. Прави ли се хероика, гиър ще има за всеки. Без нерви и без простотии всяка сряда в рейдовете на SnS. Така че сам си прецени, кое ти трябва на тебе.

Link to comment
Share on other sites

Кво става момци и девойци :laughing: WTB TANK WARRIOR dwarves може и humans само да не е елф (не искам елфи ):ph34r: :ph34r:.

Ако сериозно сте решили да кликате при нас аз Mashinata http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Mashinata (TOP DPS в гилдията на супер натуралните :beerchug :bgrin: :evil :punk :wub: ) ВИ обещавам да ва прекарам доста барзо прес няколко истанса по няколко пъти. дигането на лвл ще стане барзо, особенно като станете 50 лвл като направим 1 фул рън на БРД и хоп 51-52 лвл и после по един рън при ъндетите и хоп 58 лвл и направо в TBC и от там вече е лесно. А навличането с епици става лесно и много барзо за 4 дни кликане по хероици и се навличате с Тир 8.5.

Сега сериозно танк вариор според мен ние много нужен. Нищо лично за паладините (ДК-то не е танк и не можете да ме преобидите в обратното може за траша ма не и повече). Идвайте няма да сажелявате купона е при нас и още от сега не се връзваите на един гилд мембар -----> Стамбето :laughing:

 

 

ново макро :laughing:

 

КАДЕ Е МЛЯКОТОООООО!!!!!

КАДЕ Е МЛЯКОТОООООО!!!!!

КАДЕ Е МЛЯКОТОООООО!!!!!

КАДЕ Е МЛЯКОТОООООО!!!!!

КАДЕ Е МЛЯКОТОООООО!!!!!

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...