Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Първо, аз каст нямам. Всичко е инстант. Второ, не излизам от прот :) Трето, говорех за меджове. Мейдж кога ме бие, ела ми се обади :)

Маге, като имат каст е 1.60-70. С иси вейнс е кам 1.20-30 фростболт дето нормално хитва 3500-400. а ако критне не ми се мисли. Това, че не излизаш от прот няма да ти помогне вс маге на 2800+ спелпоуер 600+ хасте и над 700 реси. Един ирл фриенд в момента е 1ви на 3ки и 4ти на 5ци. Миналите сезони завърваше 30-40. Сега след като маге кърти е доста, както разбираш напред. + тва и да му рефлектнеш фростболт не е фатално Исе бариер = 4к абсорб + фрост вард

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре де, не ми се спори, но мейдж не може да ме бие. Той трябва да излезне от стън и от сайлънс за да станат всички тия работи нали разбираш. А и аз паметник няма да му седя през това време. Да не говорим че ще трябва да налее около 65-67К дмг докато ме свали. Да не говорим за shield wall и още да говоря ли ? И мене арените не ме греят, щото там не играя. Говоря едно на едно. Ама цъкайте там имба мейджовете, че наистина не ми се спори.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, не ми се спори, но мейдж не може да ме бие. Той трябва да излезне от стън и от сайлънс за да станат всички тия работи нали разбираш. А и аз паметник няма да му седя през това време. Да не говорим че ще трябва да налее около 65-67К дмг докато ме свали. Да не говорим за shield wall и още да говоря ли ? И мене арените не ме греят, щото там не играя. Говоря едно на едно. Ама цъкайте там имба мейджовете, че наистина не ми се спори.

С прот уар няма да станеш 2700 на троики, 2400 на двоики и 2500 на 5ци така, че няма какво да спроим да :) .А и да правиш тия неща на маге силенсе, стън е.т.ц трябва да идеш до него, а с уар е невъзможно ако е добър маге. Веднъж писах тикет на гм за нещо не помня. Но тъй като беше наскоро го питах кога ще нерф маге. Той с ква класа играе как се чуства при тия копеленца. Каза ми така :Д Аз играя уариор, ще те остава сам да помислиш как се чуствам. :Д

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Ами няма проблем да стигна до него. Чарджа на прот е в комбат и с нормален CD. Но няма значение :) Арени не ходя и не искам и да ходя. Да ме бие мейдж навън докато си фармя да видим как става тая работа, че скоро не ми се е случвало :)

Link to comment
Share on other sites

защо мегитата са на челните места на 3&3 или 5&5 ???? и за що ги няма много в 2&2

отговора е много прост. тях ги пазят а в 2&2 няма кой, играл съм с паладин той просто дърпа на страна хилара и ми дава 5 сек за 5 сек или му напълвам крехкото телце с олово колкото да потопи един кораб или ще се гоним, на арените се мотах с една оса голям смях да знаеш, и от талантите задължително феникс ако нещо стане с пета да го ресна на мига :rolleyes:

ако са 1&1 е много на кантар да знаеш (ако се падне някакво меджи което знае какво да прави или поне за какво са му скиловете ми доставя много нерви ) с хънтара както съм на ММ направо им взимам акъла и при това съм с 600 резиленс, разбирасе нямам голям опит в арените и не сам голям ПВП играч но пак ми е лесно с тях, с лоците още повече, там вече е въпрос на нюк кой кого първи :ph34r: за мелетата няма да говоря много нерви стях. да вземат да ми върнат стоун формата поне на 3 сек да е и близард да взема да ми оправи детърнаса щото е много бъгав.

 

и все пак хънтарите с поред мен много сакват в пвп-то докато близард не решет какво искат от нас, нищо няма да се променио, но пък от друга страна за ПВЕ-то съм много доволен много лепкам там

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

Не си голям PvP играч, защото обикаляш с алта си да ми береш билките из Хоулинг Фьорда или правиш расистки макрота, за да ми спамиш всеки един чат, който може да съществува в тази игра.

 

Прийст и друуд да си в тази игра, не го ли разбрахте вече ;)

Link to comment
Share on other sites

да играя пвп трябва да има някаква причина и тя е да играя в арени, арени не играя защото никои не иска хънтари и ги разбирам те нестават за пвп в момента това е мное мнение де, прост пример пускам детърнс и идва някав палдин и ме налива през него какво мога да му направя аз на тая бронирана ленейка или ДК за тях просто няма да говоря , а расиските макрота ги правя заради вас защото обиждате нас джуджетата :laughing:

 

 

ПС. и както винаги съм казвал

For Khaz Modan

For Khaz Modan

For Khaz Modan

For Khaz Modan

:laughing:

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

Абе да ви попитам нещо сега. Ако някои знае на кои мога да продам голд/или да траде за гамекард ще съм му благодарен. Имам ужасно много голд, пък нещо кризата си е криза. Немога да се лигавя за всичко да си купувам, пък тоя голд като гледам как се продава, ако извада някои лев от него ще е добре. Давам го евтино понеже сме в Бг, в траде на реалма ми говорат 10к голд за 69 евро..аз 10к го давам за 60-65 лева. Това прави двойно по малко :). В уоубг орг ми клоснаха темата за голда да ги ...

Link to comment
Share on other sites

Едни хора от гилдията си продаваха голда за гейм карти на някакви чужденци, но от 2 месеца всичко просто спря. Цената варираше от това колко карти искаш да купиш, но в рамките от 4к до 7к голд за 2 месечна карта.

 

В момента обаче няма предлагане на карти.

 

Не знам какво да те посъветвам, ако искаш опитай се да пишеш на спамърите, които спамят, че продават голд, кажи им офертата си, може някой да се заинтересува, макар че това си е не нож с две остриета, ами направо МЕЧ, но ти си знаеш най-добре.

 

Жалко ще е да те баннат, но всеки сам си преценя.

 

Дано успееш, остани със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Едни хора от гилдията си продаваха голда за гейм карти на някакви чужденци, но от 2 месеца всичко просто спря. Цената варираше от това колко карти искаш да купиш, но в рамките от 4к до 7к голд за 2 месечна карта.

 

В момента обаче няма предлагане на карти.

 

Не знам какво да те посъветвам, ако искаш опитай се да пишеш на спамърите, които спамят, че продават голд, кажи им офертата си, може някой да се заинтересува, макар че това си е не нож с две остриета, ами направо МЕЧ, но ти си знаеш най-добре.

 

Жалко ще е да те баннат, но всеки сам си преценя.

 

Дано успееш, остани със здраве.

Мерси :) Всъщност тия дето спамат нищо не са (някои) това са момчета и им плащат да пишат на някои рандом, или в траде. Имаше някакъв беше постнал в някой форум. Пита го защо продаваш голд колко печелиш и.т.н. А за изненада на всички той каза, че шеф му плащал за тая работа о_О

Link to comment
Share on other sites

о... Боже....

 

Някой хора определено не са добре психически.

 

Преглеждах в wowhead новите итеми и класс сетовете. Сет бонусите на Прийстовете са много добри или поне на мен повече ми харесват. Също така ми харесва идеята, че първо си взимаш малкия сет и чак тогава можеш да си го ъпгрейднеш с големия, а не сега някой играч на 3 седмици да дойде, да ролл-не 100 и да вземе трофито :angry1

 

Обаче моят фаворит от Шатра - Харис Пилтън пак ще продава много приятна торбичка - май 12к ще си профукам там - клик

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тъй като вече нямам много време да се занимавам с играта(а и желание) мисля да си продам дисковете+акаунта.Случайно да знаете някой сайт,който може да ми помогне по въпроса?

Link to comment
Share on other sites

Тъй като вече нямам много време да се занимавам с играта(а и желание) мисля да си продам дисковете+акаунта.Случайно да знаете някой сайт,който може да ми помогне по въпроса?

http://wowbg.org/

Link to comment
Share on other sites

Ролни нещо полезно ако ще идваш в Легиона :) Танк или хийлър. Под танк разбрай уориър или паламуд. Другите не радват много. За хийлър има доста опции вече и все са окей.

Link to comment
Share on other sites

Ролни нещо полезно ако ще идваш в Легиона :) Танк или хийлър. Под танк разбрай уориър или паламуд. Другите не радват много. За хийлър има доста опции вече и все са окей.

оооооооооооооо от 1ви до 80ти , пак ?!?! 3ти герой ... нивга !

 

Дк-то на блъд не е лош танк O.o ... кво като няма щит ....

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

На нищо не е за танк. Не опира до щита само. Няма сървайвъл, тва му е проблема. И на друидите тва им е проблема. А иначе от 1 до 80 не е голяма работа. Сега се вдига бързо. Особено ако има кой да те прекара през някой друг инстанс. А то ще има :)

Link to comment
Share on other sites

pazu пробрай се, ако ти се играе Алли. Направи си герой, който те кефи да го играеш и ела в Бърнинг ЛАГион. То ДК натискаш 3 копчета и си готов, така е - но може да не ти е в душата. Аз съм си на мнение, че да - можем да играем всички класове, но един определен ни пасва най-много. Аз за мен си знам, че това е прийста, виж кое на теб ти харесва най-много и си го направи тоя герой. Определено си е тегаво от 1 до 80, но ще е ново нещо, нови куестове, сървър. Ама ти си знаеш най-добре.

 

Снощи стигнахме до тъпия Ануб на 10-ка хероик и имахме 44 опита още - ама после нещо се окъка работата. Само да спомена, че епичната ни Машина беше направил малко над мен дмж на сестри Бейнови - пълна мистерия, ама го разгадахме, че май е бил с грешен цвят.... срамота, срамота за хънтардите и за джуджетата.

 

Хайде да идва тоя 3.3 пач, за да си накупя малко торбички:

 

Haris Pilton now sells Portable Hole, a BoE 24-slot bag. The price is only 3000 gold.
Link to comment
Share on other sites

Мамка му,зарибихте ме!Ще приветствате ли един хардкоре Horde(ftw) играч? Мисля да изиграя и последния pure dps клас,който не съм пробвал-mage.Ще ми е доста интересно с новите зони и грозни болнави джуджета и гноми около мен :rolleyes: Предполагам,че една от причините да ми писне играта е липсата на познати,с които да цъкам...

Edited by HBK
Link to comment
Share on other sites

Мамка му,зарибихте ме!Ще приветствате ли един хардкоре Horde(ftw) играч? Мисля да изиграя и последния pure dps клас,който не съм пробвал-mage.Ще ми е доста интересно с новите зони и грозни болнави джуджета и гноми около мен :rolleyes: Предполагам,че една от причините да ми писне играта е липсата на познати,с които да цъкам...

Идвай при мен в емерис - аз съм орда и покрай тоя студентски живот и изпукването на всичките пари за марков алкохол веднъж в седмицата в големи количества - съм принуден бая често да играя :D

 

ПП. Аз али съм играл бая , обаче в пиратски сървър . И в ритейла съм играл с хънтър найт елф . Та тва за класовете го подкрепям - аз съм си твърдия дпс. Само напоследък ме кефят приистовете там с многото кърсове , като ти ги нареди 3 и как умираш за 4 секунди :D . Мейдж - слабичко да почна да играя , щото за мен тоя герой освен да шиипва и да прави храна и вода - за друго НЕ става . И така , ще го мисля тея дни :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Идвай при мен в емерис - аз съм орда и покрай тоя студентски живот и изпукването на всичките пари за марков алкохол веднъж в седмицата в големи количества - съм принуден бая често да играя :D

 

Имам 4 героя Horde и ми е малко писнало,защо не дойдеш и ти в BL?Ще quest-ваме заедно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

pazu в грешка си за мейджа - сериозен клас си е и в райда е добре да го имаш. Колкото до Прийстовете.... да не се обиждаме - ние не кърсваме, не сме лоци - всичко ни е меджик на нас, дори и на тези, които са обърнали гръб на светлината и са преминали в сенчестия бизнес.

 

Лока е класа с кърсове и 200 часа фиъри.

 

HBK кой ти е героя в БЛ? Прощавай, ако съм те питал и съм забравил.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...