Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

хехе защо бе Машинка ;) беше весело. Вярно е, че нещо Муруган не беше във форма, то си пролича от моето колоритно обяснение какво направиха с мен онзи warrior и паладин, но определено не можах да се сдържа.

 

Весо не си прав, Спирита остава само за хийлърите, няма да е бонус за гадните кастъри, които сега ни прибират хубавите предмети (например мейджове и най-вече лоци) - ще си стане точно както си беше преди ТВС, кастър, който не е хийлър не ролл-ва на неща със спирит. Така че Спирита ще е важен, ако искаш да играеш прийст хийлър разбира се.

 

d3Mag за прийста.... с мъка на сърце трябва да кажа, че хюмън прийстовете имат доста неща, които са в плюс, а именно техния спирит + тринкета, който имат, но не може и да се отрече, че шадоумелта ме е отървавал много пъти, МНОГО. Това ти е още един фейд, да не говорим, че ако си последен оцелял, може и да не плащаш рипейр - все едно си хънтард.

 

На новия експанжън отново ще сменят расовите скийлове и си нямам на идея какви ще са. Нещото, което мога да ти кажа е, че ти самия трябва да си избереш какъв прийст да играеш, защото това ще е твой герой. Не забравяй, че дренея и той има благинки - Gift of the Naaru и Heroic Presence, което пък си е сериозен бъф за всички в твоята група.

 

Всичко е в твои ръце, мога да кажа, че класът, който си избрал е уникален и много приятен (поне за мен) за игране. Успех с избора!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами аз като един аркейн мейдж да си кажа,че спирита ми идва добре-хейста и хит кап ги имам вече,докато спирита хем ми вдига регена (което си е добре при дълги битки ),хем ми вдига и крита.Естествено пасвам на хийлърите,когато им трябва,обаче ако трябва да избирам между X интелект и X спирит...Определено ще е спирита,колкото и странно да звучи.

Link to comment
Share on other sites

@thebeast то май всичките тука цъкаме само в оригиналните сървари

 

Абе ЕЛФИ не се обяснявай а идвай да кликаме :laughing: :laughing: ще ти дам на тебе едни прота и стига с тоя Върбан, че вчера доста се понервих с тоя ТОЦ 10 хероика :sayjin :sayjin :sayjin

 

Аз си кликам бе Чефо. Ама така ми е по-спокойно. Рейдвам когато ми скимне, нямам една камара учители на главата да ме учат как се играе уориър, без да са хващали уориър през живота си, и така нататък. Няма драма, няма интрига, спокойствие. А и в СнС има много танкове, за какво съм ти аз.

Link to comment
Share on other sites

Ти си специален ;)

 

Готово - казах го. Малко пооправих първия пост, че ми омръзна да гледам инфо само за пиратските сървъри, дано Ви харесва, ако има още сайтове, които ще са от полза - пишете ми, за да ги адд-на

 

А да и клик WoW 2030 година ;)

Link to comment
Share on other sites

То и на мен ми е спокойно ма имаме само 2 танка, за вариорите то май остана само Върбан които е дпс което като буф за мене е добре но си искам танк вариор. Искам си съндарите бе човек. Връщай се, че никога няма да пия бира с теб :woot :P

А за вчера не ми се говори, няма желание ли, не им се занимава ли немога да си го обясня :wacko: Миналата седмица стигнахме до Анубарак и ни оставаха 45 опита, а вчера на групата бяхме някаде около 35 опита WTFFF ????? от много отдавна не са ме ганквали така чесно. Ще взема и аз да ходя като огито (киатаеца) с пъгове, хем лут хем ачивманти хем купон. При нас купона беше до 3-4 лайп на пвп групата от там се започна нямам нерви, немога повече, дай да пробваме това онова, ся тука това, от тука така ще минем, то ся няма да стане и всякакви такива работи. То не става така то си има тактика (тва за такатиката никога не съм смятал, че ще го кажа аз :P на каде върви тоя свят ).

 

 

@TAZ оправи "Пълен набор от филчета и тактики - tankspot" :rolleyes:

 

И КОГА ЩЕ СЕ ПОЧЕРПИМ БРЕ СЛАКЕРИ

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

Той Китаеца май не е с пугове, а с на брат му гилдията. Аз не знам дали беше до хората или просто сетъпа беше неправилен, но определено вечерта не бе от най-приятните за райдване.

Link to comment
Share on other sites

Как да вземем нещо, което не иска да бъде взето. Той е човек с принципи, не може да го накараме да се върне, поне аз така си мисля, а и това си е негово лично решение. Така щом му харесва повече - нека така да играе, все пак той си плаща акаунта.

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля че няма значение кой от ква гилдия е щото един ден като се съберем ще може да си райдваме заедно. Пък и кат гледам явно има някъв конфликт между играчи и трябва да се решава - или единия , или другия .

 

Килъра е разбран човек , не знам кво говедо трябва да го е ядосало че да се дърпа така . :(

Link to comment
Share on other sites

Абе не е говедо човека, който го накара да лефтне, просто явно не им беше ден и на двамата. Единият бе изнервен и обиждаше всеки, който попадне пред очите му, а другия взе, че се върза и вместо да игнорне всичко се изнерви и лефтна.

 

Здраве да е, всеки си отговаря за делата и всеки сам решава с кой да играе, как да играе и дали изобщо да играе.

Link to comment
Share on other sites

Абе кви са тия работи той си плащал акауната и той ще решава каде му се играе :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: моляви се без такива коментари. Те елфите нямат право на мнение. Пък и аз достатачно го заплаших че няма да пия бира с него никога (то май никога не сме пили де елфа да си каже ). Това си е сериозен ултиматум :bgrin: :bgrin: :beerchug :beerchug :devil :evil :evil

 

пс. винаги ме е кефило да слагам емотиконки :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

С тебе не сме пили бира, д0рф. Като искаш танк уоуриър ела в Арайс. И не е до принципите, не е само Върбан проблема. Не ми се коментира повече, но всички знаем че нещата не са такива каквито бяха преди. Спря да играе Иван и всички станаха голяма работа. Сега даже Иван да се върне, пак нищо смислено няма да стане, щото като се сговнят хората един път, трудно се връщат в нормалния път. Много хора в СнС са готини, доста приятели имам там, но мене така ми е по-спокойно и не се правя на ощипана мома в случая. Боли ме чепа за Върбан. Ако исках щях да го кикна от гилдията и да се спасява. Той просто беше последната капка. В Арайс полека-лека ще се съберем 10-тина човека, дето няма да си правим цигании един друг и ще играем. Заради някви лилави иконки да си вдигам нервите всяка сряда че и четвъртък, айде нема нужда. Тая игра трябва да е фън. В СнС фън няма. Затова няма да се върна там. Ако някой иска да играе с мен, знае къде да ме намери. Ако не, ще рейдвам с пугове докато не се съберем достатъчно хора. И нямам предвид, че ще влезна в рейд на СнС. След последния рейд, който беше Накс 25, повече не искам и да чувам за рейд на СнС. Та това е. Не са принципи, общо взето.

Link to comment
Share on other sites

Абе няма значение, не ми се коментира повече. Излишно е да пълним темата с глупости.

 

Абе не е говедо човека..

 

Не е говедо, така е. Да не обиждаме животинките все пак.

Link to comment
Share on other sites

Сега си гледам някво писмо,че съм искал да си продам акаунта и това било против правилата и т.н. при положение,че изобщо нямам акаунт в близз (все още,докрая на седмицата.. :rolleyes: ). :confused :confused :confused Все пак,wtf?

Link to comment
Share on other sites

90% e вероятно от 9ти да си имам съквартирантка !!!! :happy: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :bowdown: :JC_golly: :woot

 

Весо , Йово .. допълнително ще се оговаряме за партито ! ;D

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...