Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Ама нашето бъфче от 10 % се измества от дк/меле шаман.

 

ако не се лажа то тяхното е прок, и не се измества а просто не се стаква, и колкото и да седи то се маха а нашето буфче остава :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ако не се лажа то тяхното е прок, и не се измества а просто не се стаква, и колкото и да седи то се маха а нашето буфче остава :laughing:

Напротив, точно това е хем е проц хем измества. Близзард story broah.

Link to comment
Share on other sites

Знам кой е, не знам паролата му. Алтернативният ми емайл е от сорта dsadasdasd...

За такова важно нещо не е трябвало да си правиш такъв акаунт.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Мале, мале - аз и сега си я използвам системата, но с тези нови благинки ще си я ползвам още повече, а и този голд + Emblems of Frost, които ще раздават - още по-добре.

 

Страхотно са я намислили и много ме радва идеята, че ще сетва на хероик и директно ще ни телепортира в инстънса. Но както са казали хората - ще поживеем и ще видим ;)

 

Мерси за линка mortimus.

Link to comment
Share on other sites

С Еврокомски модемен интернет съм и имам много висок пинг и ме дисконектва. Направих един трейс към техните сървъри и умира на 12ти хоп. Някой да има подобни проблеми?

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аре бе кога ще идва 3.3 Дейба тоя педал Артас да дава лоот вече :laughing:

Още един месец ще може да се играе на Тест сървърите, така че луут ще има, ама по коледа ;)

Link to comment
Share on other sites

Дам, аз мисля, че ще се гмурнем в ескпанжъна към Март, ако не и Май месец. Трябва да пуснат бета, да я поиграем малко, да пооправят малко бъгове и тогава - а на хоризонта такова нещо не се е задало все още.

Link to comment
Share on other sites

Дам, аз мисля, че ще се гмурнем в ескпанжъна към Март, ако не и Май месец. Трябва да пуснат бета, да я поиграем малко, да пооправят малко бъгове и тогава - а на хоризонта такова нещо не се е задало все още.

Кат са сетих за бета това къртеше :laughing:

http://www.youtube.com/watch?v=vzeXreRwKXQ

Link to comment
Share on other sites

@Crazy ако можеш мини на гигабит,да почти същите са,но нямат модем и не губят толкова пакети,че чак да те киква.

ПС:AC_milan дали аз като начинаещ мейдж ще мога да те бия ?

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Мейджовете ??? Нърф. Те и така са супер зле. Колко още нърф. Имам чуството че играеш в някой сървър с начинаещи :)

Едва ли. Щом уар ми казва, че маге са зле начи в твоя серв нещо не са у ред. Все пак не е нормално да получаваш 10к в фрост нова от един фрост болт и исе ланс. (при 850 реси). И да имаш кънтерпсел, sheep, 20 % мортал стрике, ебати кроуд контрола, евокатион и кво ли още не. Нерф фрост мейдж плс. Ще ги еба и класата всичко имат..

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Все едно Лока няма СС и лееч.А пък за Хънтъра да не говорим :D Иии килера има предвид че са лесни за убиване.

Влез в арена и сравнявай аффл лок/пък и дестро с Хънтер. Ако хънтера убие 2 пъти пета на лока, ок ама ако имаш добър хеалер, и лока е кординиран.. знаеш никога няма да стане.. А и има 3 мин цд ще съммоне втори. Само хънтера няма такава магия да си съжиявава пета, ония деат кнайти през 30 секунди си дигат пет аз ми зима супер много мана, и никои няма да ме остави 10 сек да си съживя пета.За хънтера няма какво да се говори от с5 са развалени в арена, тоя сезон се държат ама са зле, другия ще са в средата. Маге и Лок в момента сцепват мрака :rolleyes: Нерфнаха малко лока ама още трябва. На деструктион.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам 3 стъна, 2 сайлънса и спел рефлект :) Ти ми кажи кой клас е зле и кой не е.

2 силенса - единия докато го кастнеш.. да сложиш шиелд да минеш на прот ала бала.. другия и тои така да минеш в берсерк станс.. та като нормално си 80 % от игрите в арена ж батле. Тоз спел рефлект няма ти помогне особено ако маге/лока е добър. А пък аз като хънтер като правя фире дмг нищо не ти помага тук :Д

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...