Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Само да не е елф. Давам 200 голд и 2-3 торбички 20-ки :laughing: :laughing: смятам че далаверата е готова.

Малко са . Далаверата е готова при power leveling до 80ти левъл , пари за 40 , 60 , 70 левъл маунт + 1000 голд за летене в нортренд и разбира се 1000 голд за дуъл специализейшън и най-вече 500 голд кеш за скилове :D . Абе с две думи едно 10 к мисля че ще ме оправят :D .

 

ПП. Не е елф , говорим за първокласна човешка женска тупалка с як гъз :D

 

Пишейки последната част на послеписа осъзнах що фолк звездите карат SLK-та и секви разновидности на БМВ-та след 2008ма :D

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

С Чефо, Дидо и Недко снощи как си направихме някойлко oldschool райдове - много весело беше. Браво Машинка ;)

 

pazu не се коси кой - къде играе, вдигай левълите и ако има нещо ми пиши на героите, макар че той Весо сега няма какво да прави и Ви прави всички инстанси, та аз и да искам не мога да се вредя, но можем да отидем на лвл 70 и да Ви направим примерно един Каразан, ще е фън + ще навлечене малко епици на нисък левъл.

Link to comment
Share on other sites

Да вчера се позабавлявах ме доста :laughing:. Трябва да направим 1 казан хем репутация хем парички хем ачивманти :)

Елфи кво става бре човек каде се изгуби бре майна слабак, аре плащай си акаунта и идвай при нас да кликаме :bgrin: :beerchug :beerchug :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

Е ти нали беше в оня злощастен райд бе Чефо?!

 

Върбан като се направи на мъж на половината народ в райда, обиди Весо и елфа се ядоса и лефтна. Беше най-нагърмяния танк, но вече не е от Супернейчърълс.

Link to comment
Share on other sites

С Чефо, Дидо и Недко снощи как си направихме някойлко oldschool райдове - много весело беше. Браво Машинка ;)

 

pazu не се коси кой - къде играе, вдигай левълите и ако има нещо ми пиши на героите, макар че той Весо сега няма какво да прави и Ви прави всички инстанси, та аз и да искам не мога да се вредя, но можем да отидем на лвл 70 и да Ви направим примерно един Каразан, ще е фън + ще навлечене малко епици на нисък левъл.

 

Кой каза че нямам какво да правя ?? Не са само СнС дето правят рейдове, вервай ми :)

 

Да вчера се позабавлявах ме доста :laughing:. Трябва да направим 1 казан хем репутация хем парички хем ачивманти :)

Елфи кво става бре човек каде се изгуби бре майна слабак, аре плащай си акаунта и идвай при нас да кликаме :bgrin: :beerchug :beerchug :evil :evil

 

Аз си кликам бе дорф.

Link to comment
Share on other sites

Аз, че помня помня, варбан не го познавам лично но с него играя от няколко години. Особенно в началото колко пъти ме е наричал куфар няма да коментирам. На онзи прословут райд той беше инспеквал Психара и той наистина имаше няоколко таланта които са му за пвп но това не беше причина за последвалите драми според мен (вчера с Психара нагласяхме ротации и билд и мисля че ще се спаравя по добре от колко до сега ). Варбан винаги си е такъв. Та ЕЛФИ вращайсе при нас, че ми е скучно няма с кой да се заяждам :rolleyes: и винаги можеш да го игнорнеш в мумбала (както правя често аз със Самбито :tongue ма тихо ) НЕЕД вариор танк може и елф да е ще се прежаля :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Машинка ти верно ли си го игнорнал бе.... тц, тц, тц ;)

Аз снощи определуно му се вързах на Стамбарника, ама здраве да е - мина ми бързо, пък и той си се цупи на всеки за по нещо. С Жоро Доктора днес като си пихме кафенце си говорихме, че той си е такъв, ама аз снощи наистина много се изнервих, че не се събрахме за 25 хероика, а аз си променях плановете за гости само и само да не стане така, че няма кой да хийлва.

 

Както и да е, да сме живи и здрави и хайде вече да излиза този 3.3, за да видим новите инстанси - тях няма да можем да ги правим за един ден и хората няма само в Сряда да се логват - което си е леко дразнещо.

 

 

Crazy_Hamster много добре ти е друидчето, браво.

Link to comment
Share on other sites

знаеш ли колко ми е тихо и спокойно :evil :evil осбенно когато съм нервен нещо или го слушам че за палил и се в живява доста и клик игнора и тишинаааа :laughing: иначе го познавам от доста време та съм му свикнал

Link to comment
Share on other sites

Гаси семейните драми.А аз си мислех да идвам при вас :laughing:

Идвай при нас , за сега сме малко хора .. големите прекарват и дават пари на малките ... лаф постоянно , никой не прави драми :)

Link to comment
Share on other sites

Аз, че помня помня, варбан не го познавам лично но с него играя от няколко години. Особенно в началото колко пъти ме е наричал куфар няма да коментирам. На онзи прословут райд той беше инспеквал Психара и той наистина имаше няоколко таланта които са му за пвп но това не беше причина за последвалите драми според мен (вчера с Психара нагласяхме ротации и билд и мисля че ще се спаравя по добре от колко до сега ). Варбан винаги си е такъв. Та ЕЛФИ вращайсе при нас, че ми е скучно няма с кой да се заяждам :rolleyes: и винаги можеш да го игнорнеш в мумбала (както правя често аз със Самбито :tongue ма тихо ) НЕЕД вариор танк може и елф да е ще се прежаля :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

Прекалено много про-та има там, не е за нубове като мене. Имате си уориър танк. Е Върбан нали цивреше да е танк. Ей ти го уориър танка.

Link to comment
Share on other sites

Коя е най-добрата раса спорд вас, от алиансите за прийст ?

 

Edit: Да за раса питам...нещо съм спял снощи като го писах. :) Благодаря! :)

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

Според мен е много козметично и с която раса да почнеш ще е едно и също.Важното е да ти е кеф все пак :laughing: Иначе вероятно human е най-добрия избор заради The Human Spirit - passive,което ти дава 3% повече spirit.

 

P.S.Отговорът ми се счита ако питаш за най-добра раса за прийст,а не клас както си посочил в поста си ;)

Edited by HBK
Link to comment
Share on other sites

Е човекът пита за конкретния клас какво е добро от racial-ите и това за priest е спирит бонуса.А иначе dipolmacy e нечестно,но от него ще се възползват не само priest-ове,но и всеки друг клас :)

Link to comment
Share on other sites

Lvl : 34 -> 35

Ench : 130 -> 176

 

Утре пак - доволИн Шъ УстанЪ . Тоя левъл го качих само от мързел - 70% SM boost , ~12% [Mythology of the Titans] & ~18% Wool и Silk donations във всички алиански града (хем си припомних как изглеждаше екзодар със стъклените , прозрачни подове ^^ ) .

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Lvl : 34 -> 35

Ench : 130 -> 176

 

Утре пак - доволИн Шъ УстанЪ . Тоя левъл го качих само от мързел - 70% SM boost , ~12% [Mythology of the Titans] & ~18% Wool и Silk donations във всички алиански града (хем си припомних как изглеждаше екзодар със стъклените , прозрачни подове ^^ ) .

В оригиналния цъкате нали?

Link to comment
Share on other sites

@thebeast то май всичките тука цъкаме само в оригиналните сървари

 

Абе ЕЛФИ не се обяснявай а идвай да кликаме :laughing: :laughing: ще ти дам на тебе едни прота и стига с тоя Върбан, че вчера доста се понервих с тоя ТОЦ 10 хероика :sayjin :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...