Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми каже ефективен начин да се боря срещу отровите на Rogue, защото направо ми лазят по нервите, а не може да няма начин.

Link to comment
Share on other sites

http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=5634

 

Иначе ако си шаман/друид/паладин спокойно можеш да си се диспелваш, (но предполагам че не си за да шиташ)

 

Това е единственото, за което се сещам в момента.

Link to comment
Share on other sites

Хънтър.

 

Няма начин освен ако не си beastmaster имаш един талант дето те прави имунизиран към стънт,слол и т.н. Друг вариант е с бинтове ама, той ще ти налепи нови с всеки нов удър - демек прецакан си. Предполагам най-голям проблем ти е slow пойзъна :) единствения начин е disengage (не му помня точно името на спела дето скачаш назад) и таланта. Всъщност роговете не са голям проблем в момента

Link to comment
Share on other sites

Роуга е лесен. Само да не те спипа в стелт, че тогава става трудно. Иначе съвет за рогуе е преди Disengage ползваш Wing clip и ако пета ти е рак (Най-добрия и небалансиран пет в момента) имаш Pin, който го държи на едно място 4 sec и прави dmg. А аз като джудже имам и стонеформ :)

Link to comment
Share on other sites

По-хубаво да питаш къде няма реалм дето няма бг гуилд :D

В Нептулон и хорде и алиансе

В Бурнинг легион има, не съм сигурен дали алита или хорди ама имам познати на бурнинг легион, които са ми казали че са само Майни там и са алианси.

Хорди в Емерис колкото искаш БГ

Link to comment
Share on other sites

Хора помагите как да дигна репутация Alliance Vanguard - Exalted четох по нета а ма нещо не схванах как се дига това е обеденена рпутация от следните фракци ли е

 

Explorers' League

The Frostborn

The Silver Covenant

Valiance Expedition

 

тези четерте ли е дигат ари някои запознат да даде точни напътствия или обясненния какво точно

да направя за да е дигна .мерси много

Link to comment
Share on other sites

Първо и единствено мнение и смея да кажа, че това е НАЙ-НЕГРАМОТНОТО, което някога съм чел в този форум...... Боже.....

 

 

Въпреки сложния изказ, който имаш и след 3 пъти прочитане на писаниците от теб мога да ти кажа, че репутацията с Alliance Vanguard можеш да си я ВДИГНЕШ до Exalted, ако си левъл 80 и НЕ НОСИШ табард на 4-те фракции: Kirin Tor, Knights of the Ebon Blade, The Wyrmrest Accord и Argent Crusade.

 

Остани със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Някой към БТК да има проблеми с лаг в последните дни ? И в Burning Legion и в Maelstrom имам 700+ ms... :blink:

Лага е отвратителен в последните дни, мислех си че е само от сървъра.Явно БТК ще ги отписвам скоро, само да ми изтече договора, защото просто не може да се играе нормално вече, под 500ms лага не пада.Btw играя в Nagrand.

Link to comment
Share on other sites

Не е само при нас,всички мои приятели на БТК имат проблеми :( Днес се обадих на HelpDesk-a,обясних какъв е проблема и получих предложение да си изтрия cached memory на browser-a...просто no comment :lol:

Кофтито при мен е,че си поднових WoW account и инсталирах BTK ADSL съвсем наскоро,ей това се нарича преебавка :P Ако забележа подобрение,ще пиша ;)

Edited by HBK
Link to comment
Share on other sites

От повече от месец при мен вечер лагва непоносимо. Не мога да райдвам, нищо. Изтича ми договора през май месец и ги махам. Чакам N3 през семптември.

Link to comment
Share on other sites

В Nepluton също имам адските проблеми с БТК, от няколко дни под 650ms не е падало, само жълто червено стои. Снощи цяла вечер съм "играл" на 1200-1300ms. Отначало си помислих, че някой съсед прекалява с торентите, но като прочетох темата ми стана ясно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Днес един друг приятел им звъня във връзка с лага,казали му да си провери комп-а за вируси...Аз забелязах,че от 0.00 до 13.00 наобяд connection-a е добре,имам 160-260 ms.Във времето извън този диапазон обаче нещата са трагични,според мен има някакво натоварване на мрежата :( Дано да го оправят бързо,защото в сегашните условия ми трябват 4 секунди,за да cast-на един instant cast DoT :wacko:

Edited by HBK
Link to comment
Share on other sites

... Дано да го оправят бързо ...

нема как да го оправят щото те проблем в мрежата НЕМАЛИ

 

страх ма е да ида в брд с тоя лаг (без танк всички останали умират :D )

Link to comment
Share on other sites

[offtopic]Извинявам се за offtopic-а, не знам автора на темата дали чете още, но предложените цитати в заглавния пост са неприлично бъкани с фрапиращи правописни грешки. За подобна тема, това си е чиста подигравка...[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...