Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

12-13GB целия? Приемливо.

 

Намерих един инсталър тука и ми иска 15GB свободно място за инсталацията. Ненормалници.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз искам да попитам за Retail нещо.

 

Виждам, че на много места пише "ако гилдията ви е стигнала до....", а и Eclipse сега написа "До къде стигнахте...." . За дънджъните става въпрос.

 

Има ли нещо специално и по-различно от private сървъра. За какво "стигане" ссе говори?

 

Ясно е че се има на предвид "стигане" до боса, но ми е интересно какво му е толкова специалното? Tова, че си убил боса веднъж, дава ли някакви преимущества? Нали следващия път, трябва да си го биеш отново?

 

Не може ли да се мине единия дънджън на веднъж целия?

 

Надявам се, че сте ме разбрали.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам за Retail нещо.

 

Виждам, че на много места пише "ако гилдията ви е стигнала до....", а и Eclipse сега написа "До къде стигнахте...." . За дънджъните става въпрос.

 

Има ли нещо специално и по-различно от private сървъра. За какво "стигане" ссе говори?

 

Ясно е че се има на предвид "стигане" до боса, но ми е интересно какво му е толкова специалното? Tова, че си убил боса веднъж, дава ли някакви преимущества? Нали следващия път, трябва да си го биеш отново?

 

Не може ли да се мине единия дънджън на веднъж целия?

 

Надявам се, че сте ме разбрали.

до колкото разбрах от тестовете ми с чужди герои определено може, ако сте отворени цялата група :)

бил съм не веднъж в групи в различни дънджъни където една бримка във веригата е достатъчна да ви изнесат мобовете няколко пъти подред. сътветно обикновенно след 2-рия път обикновенно почват се разотиват хора от групата ...

Link to comment
Share on other sites

Всичко е въпрос на отработване на тактика, стиковане на хората и прогрес на самата гилдия w00x.

 

Да, веднъж като го убиеш - на следващата седмица пак ще се изправи пред въпросния бос, но вече ще си го убил веднъж, знаеш коя тактика е паснала най-добре на твоята гилдия, коя най-добре сте отработили и ще ви е по-лесно. След известно време става навик ;)

 

За минаване наведнъж на целия дънджън се изисква време и също така трябва да си ги трепал тези босове доста, за да си събрал и облякъл хората с екипировката от тях и всички да са 100% наясно за какво иде реч, когато се изправите пред всеки един от босовете в дънджъна, в който сте влезнали.

Както споменах - всичко е до навик после. Трудното е веднъж да се минат, за да види всеки един какво се прави и как се прави, защото всяка една битка си е уникална по свой си начин. Всеки един бос си има своите специфики, не е просто едно по-голямо нещо, което седи в малко по-голяма стая и прави същото, което прави и предния бос.

 

 

На някой от пиратските сървъри един човек може да си трепе босовете, не му трябва тактика, не му трябва позициониране - просто отива и омазва всичко. Не знам как е при вас - на вашия сървър, но на Близ сървърите си е зор в началото като пуснат нов инстанс от такава големина, каквато е Улдуар например.

 

Дано съм бил ясен, остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Ясно.

 

Ами на нашия е - отиват определен брой хийлъри, танк, и дпс-и за запълване. Бие се боса, до 95% бие само танка, за да не му вземат другите агрото. След това се включват и останалите. Боса си пуска някакви странни магийки (не е като ритейл. приличат, но не са същите) и по едно време умира. Tова е. Различните босове имат различни магии единствено. Различни кръв и броня са ясни. Няма енрейдж таймъри и т.н. неща, които да го правят интересно.

 

Ако има някоя AOE магия, достатъчно е танка само да се обърне на другата страна от групата и само той поема боя. Tова е.

 

Не може да се сравнява с ритейл определено.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

...

Не може да се сравнява с ритейл определено.

 

О Боже ;)

Преди да пуснат експанжъните само като си спомня колко часове сме прекарвали в четене на тактики за Naxx и AQ40.... Незабравими моменти са . Да не говорим пък какво ставаше на войс чата, ако мейн танка ни не обърнеше Нефи, когато имаше class call - rogues :laughing:

 

За сръвнение определено не може и да става дума. Съжалявам, че нямаш време, за да се пуснеш да играеш на Близз сървър, за да видиш разликата - определено ще преоткриеш играта отново.

Link to comment
Share on other sites

Ами мен ме притеснява и че много ще се зарибя. Сега са сложили някакъв нов девелъпър на ядрото дето го пише от нула. Надявам се да скриптнат инстанциите поне малко да се доближават до Retail. Гледал съм HS филмче и в нашия сървър тия вълни изобщо ги няма. Босовете са си по местата на картата и се минават като всеки нормален дънджън. Gruul си го биеш 30 минути без проблем. Същото е и с Brut. И него си го биеш часове без проблем, нищо, че на retail трябва да умре за 15 минути :)

Link to comment
Share on other sites

Ако си си търсите българска гилдия на Blizzard сървър, елате на Anachronos в <BULGARIA> - алианс, ПвЕ гилдия, t7.5 контента е на фарм, в момента се рейдва в Улдуар 10 и 25 човека.

За повече инфо http://guildbulgaria.com/forum/ и http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=A...&n=BULGARIA

 

Ако героя ви е на друг сървър и е висок лвл, направете геройче лвл 1 на Anachronos, за да се свържете с някой от гилдията в играта, може и да решите да трансфернете :D. Ако имате малък лвл герой и още качвате, на сървър, където няма много българи, не губете време, ами направете нов на Anachronos ;).

 

Приятна игра :D

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли някой добър сървър без разни 200хEXP или или мигновенно lvl 80. Търся някой по нормален сървър за WotLK. Бая търсих и не все още не откривам :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли някой добър сървър без разни 200хEXP или или мигновенно lvl 80. Търся някой по нормален сървър за WotLK. Бая търсих и не все още не откривам :unsure:

 

www.scapegaming.com

Link to comment
Share on other sites

Ако си Alliance, се минава през пристанището в Stormwind.

 

Има кораб и от Дарнасус, който те води във втората начална земя в Нортренд. Тоест в Абърдиин е кораба. Не знам как е по пиратките, може там да няма втори кораб, ба ли го.

Link to comment
Share on other sites

Не съм инсталирал LK още. Имам изпити тука до 18-ти. После инсталирам и се почвам.

 

Не знам как е с корабите.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

аа аиз имам изпит на 13 и след тва преинсталирам компа и след тва почвам пак.Надявам се да почна и работа та края на юли да почна да си дигам warrior на близард.Емерис е добре за сега не ми се мести на друг реалм пък и един приятел е 80 лвл вече.А иначе си мислех на пиратките да почвам на scapegaming със сестра ми но нз още.Тя ако има поправки на изпитите и ще се закучи работата.

Link to comment
Share on other sites

Има кораб и от Дарнасус, който те води във втората начална земя в Нортренд. Тоест в Абърдиин е кораба....

Веднъж хюмън - вечно ще е хюмън!!!!

Кораба не е от Абърдийн, а от Menethil Harbor и отиваш с него в Howling Fjord. Общото с Абърдийн е това, че този кораб отплава от Менетил - от мястото, където се хващаше кораба за Абърдийн.

 

От Абърдийн хващаш кораби за Стормуинд, Дарнасус и Дренейските земи.

 

Неук уориър... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Веднъж хюмън - вечно ще е хюмън!!!!

Кораба не е от Абърдийн, а от Menethil Harbor и отиваш с него в Howling Fjord. Общото с Абърдийн е това, че този кораб отплава от Менетил - от мястото, където се хващаше кораба за Абърдийн.

 

От Абърдийн хващаш кораби за Стормуинд, Дарнасус и Дренейските земи.

 

Неук уориър... :laughing:

 

 

Меси много стана да не повярваш че в пиратката работи кораба сега DK ми е с гладиаторски брони от dalaran с баджове .

Меси на всички .

Link to comment
Share on other sites

А също има и един от wet lands не помня градът как се казваше но все пак там пред имаше до Auberdine но сега са го изместили да ходи в Northrend.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...