Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Да си призная, мислих си да направя точно така, да си дигна мага на 55 и после ДК, че ми изглежда интересно...пък и нов клас ( не, че др. не са нови за мен :lol: ). И все пак по въпроса с талантите? Бтв 31 лвл съм, 32 след няколко минути :D .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето едно клипче на идея как да си дигаш mage-a бързо - In Frost We Trust

 

Така се и казва "тактиката" - In Frost We Trust.След 3тата минута гледай,че преди тва се лигавят до 20 левел.Мисля че ще ти помогне,нищо че талантите вече са сменени.

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

Аха, и аз така ги унищожавам с близарда :bgrin: , но много мана иска, добре че си правя сам пиенето, че... Иначе мерси все пак :) . А някакви мнения за ДК-тата, подпитах малко и почти всеки е на мнение, че не наказват толкова много :confused

Link to comment
Share on other sites

Много бият в Пве дмг.. а в арена ужасно трудно падат и са много здарви към дмг и носят плате. Имат и много работи за защита лол

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

И това ще е от ден до пладне - скоро ще започнат фиксовете на този клас и милионите, които имат ДК ще почнат да плачат. Да определено здрав клас е, но аз с моя холи прийст му издържам повече на него отколкото на паладина, да не говорим, че в петък вечерта 2 или 3 ДК-та си ги убихме с невероятната ми половинка - която е холи прийст също - определено беше бавно, но шакъл на тъпия пет, за да не чопли и после дотове, аболиш дизийз на нас и мощен хийл. Приятна PvP вечер си спретнахме, само дето винаги сме таргет номер 1.

 

Naman много е трудно да се каже кой клас на теб ще ти подхожда. Аз съм роден прийст, това го мога, това го играя. Имах 4 героя лвл 60 преди ТВС от които 2-та бяха прийстове. Почнах с друид, но тогава друида хийлър не беше това, което Близз го направиха след първия и втория експанжън, роуга ми е на сърце също, но пак казвам - аз съм си хийлър по душа.

Ако почвах сега - щях да почна паладин, като хийлър е добър, ретри дървото му е наглост и ако иска - може да те убие в стънлок.

 

Но не забравяй - това е герой, който ти ще си го играеш, така че дали ще вдигнеш нещо, дали ще ти хареса или не, дали ще го зарежеш и ще почнеш да вдигаш друго - само твоето време ще си загубиш ;)

 

Успехи и остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Мерси, мерси...ако питаш мен, цялата игра си е загуба на време, но това не пречи да се забавляваме :lol: . Магето много ми харесва за сега 36, почто 37 съм. С този близард...малцина оцеляват :love ..., а клипчето на daniobg си беше напрво спасение :punk

Link to comment
Share on other sites

Мейджа си е хубав клас - научиш ли му тънкостите всичко ще ти е наред и бързо ще умират мобовете. Играй каквото ти е на сърце и каквото ти харесва, това е съветът ми към теб. ;)

Link to comment
Share on other sites

А да ви подпитам, Fire Mage яко ли е? Гледам прави брутален дмг...,н овсеки ми налива "колд, колд..."

 

Образно казано - Колд убиваш бавно, умираш бавно. Огнения - убиваш бързо умираш бързо, демек с единия билд имаш по-голяма издържливост за сметка на малко по-малкия дмг (зависи кой левел си де) а при другия правиш много дмг, но имаш и по-малка защита, пробвай всичките варианти и си харесай

Link to comment
Share on other sites

Ахам, добих представа, благодаря за всички съвети. А относно минаването през всички етапи на талантите, така де, 3-те...малко солено ще ми излезне с оглед на факта, че кесията ми е празна :lol: ..., а и този енчант ми взима почти 80% от финансите с това дисенчантване за добиване на матриал ;D

Edited by Naman
Link to comment
Share on other sites

Ахам, добих представа, благодаря за всички съвети. А относно минаването през всички етапи на талантите, така де, 3-те...малко солено ще ми излезне с оглед на факта, че кесията ми е празна :lol: ..., а и този енчант ми взима почти 80% от финансите с това дисенчантване за добиване на матриал ;D

 

Защо просто не трепиш ниско ниво чудовища и да disenchant-ваш предметите, които ти пускат. Намери още 1-2-3 и иди в Dead Mines. На тях ще им помогнеш, пък ти ще събереш предмети.

Link to comment
Share on other sites

Еми не винаги пада зелено, пък и мъртвите мини ( :D ) не ми се занимава, един френд кихна 50 голд и в кесията подрънкват жълтиците. Иначе, баси иронията, смених талантите на fire и осъзнах, че следващите ми куестове са с едни драгон-нещо-си, които имат нещо като резист на fire и го пипам леко, но е фън сегиз тогиз.

Link to comment
Share on other sites

е ти имаш 3 билда да видиш и после да се върнеш на този, който ти допада най-много. Аз на твое място не бих се пробвал на нисък левъл да сменям билдове - виж, кой е най-ефективния за левълване и с него продължавай да вдигаш, докато стигнеш 70+. Тавана, до който ще стигнеш е - 50 голд, повече няма да даваш за един респек, така че имаш време.

 

Колкото до енчантинга... ;) с пари може и да не се видиш. Закон номер едно е - скининг + хербализъм +/или майнинг - и като направиш паричките и лвл 80 - дропни си някоя от професиите и бързо си вдигни тази, която искаш (било то и енчантинг).

Най-добре е майнинг и хербализъм, но не можеш да тракваш на мини мапа цветя и мини едновременно :( нагли Близз :P

Link to comment
Share on other sites

Еми не винаги пада зелено, пък и мъртвите мини ( :D ) не ми се занимава, един френд кихна 50 голд и в кесията подрънкват жълтиците. Иначе, баси иронията, смених талантите на fire и осъзнах, че следващите ми куестове са с едни драгон-нещо-си, които имат нещо като резист на fire и го пипам леко, но е фън сегиз тогиз.

 

Най-лесния начин за вдигане на енчантинг е ако имаш тайлоринг - шиеш само зелени/сини дрехи и си ги дезенчантваш за регенти. Ако вдигаш енчантинг без някоя крафт професия си приготви минимум 2000 голд (от опит говоря). Енчантинга е много скъпа професия особенно ако рот-овете са ти оверпрайс както е по принцип (и нямаш приятел ковач), обаче има едно обаче, с тоя енчантинг ако го докараш някъде около 350 скил (да можеш да дисенчантваш нещата дето ти падат в нортренд тогава ще се видиш под пари гарантирам ти) в смисъл на един етап енчантига става супер доходоносен, ако само продаваш съставките които добиваш без да вдигаш скил за момента.

 

За талантите това че си огнен билд не значи, че все още нямаш ледени/аркан магии и че трябва да играеш само с огнени

 

А, Таз дето каза това, че тавана за респект на талантите ти е 50 голд е вярно, само че на всеки следващ респект ще даваш точно 50 голд, а не само веднъж 50. М/у другото, тая цена за респект на талантите всеки месец пада ако не си се респектвал с по 5 голд. Мисля че максимално може да падне до 15 голд примерно ако не се респектваш 6-10 месеца.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че максимално може да падне до 15 голд примерно ако не се респектваш 6-10 месеца.

Точно така, минимума, до който може да се падне е 15 голд. Но пък още малко остана с този "проблем" с респекването, защото с новия пач идва благинката Dual spec

Link to comment
Share on other sites

Еми, да, аз шия зеленко и го дисенчантвам имам си и приятел ковач :D ...за сега се справям, а иначе мобове мой левел или 2-3 левела над мен, ми стига само пиробласта, файербол, файербласт и скорч и те падат, така че не ми стига времето (така де, тяхното :lol: ) за да използвам други магии освен файер, за сега.

Link to comment
Share on other sites

Хелоу :D Четях из форуми, говорих с приятели и фенове на Noone. Някой казват, че починал от спин други викат че спрял да играе и е лъжа ? Някой играч на стормскале или просто да знае дали е вярно това? И кое е <; хехе :ghost . А ако наистина е починал RIP . Един от най-добрите магез беше :P Много му се радвах.. Много own правеше на алитата ^^

Link to comment
Share on other sites

Образно казано - Колд убиваш бавно, умираш бавно. Огнения - убиваш бързо умираш бързо, демек с единия билд имаш по-голяма издържливост за сметка на малко по-малкия дмг (зависи кой левел си де) а при другия правиш много дмг, но имаш и по-малка защита, пробвай всичките варианти и си харесай

 

А аркейна за какво е? Като гледам е повече за набохване и едва ли ще наказва много...

Link to comment
Share on other sites

Аркане преди пача меко казано можеш да изпариш таргет. Вече е малко по нерфн-ат..Може и за арена може и за раид.. Но сега Фрост е много по добре за арена

Link to comment
Share on other sites

Не знам за 300-те дмг, но аз с fire на 41 лвл (с критикал) правех по 800дмг с пиробласта, без крит, към 500...и отделно 150 дмг бърнат + бласт уейв + бал-а = owned. Не ми хареса обаче, че мн бавно се касти магията и определено повече ме посочват.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...