Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Да ви са похваля :) Дигнах си палата 80 купих си малко от пвп сета сароните от блаксмит и titansteel guardian (пак от бс) и направих 1200 хеал.. След 1-2 дена ще ходя накс с този мизерен геар да зема некое итемче и ще ви кажа как е :) Винаги съм се радвал на паладина, някой пат повече от джуджето ми (хънтъра) холи или ретри (но не и прот), и двете са много яки само се надявам да не ме детонира кел'тузад маната че тоя плеа както е 1 мин cd пък скоро 2 ^^ (next patch) улдуар

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Еми кво да ви кажа нямам мн пари ама за близард са засложава.350 голд на 40 лвл от хербалисъм.И все пак дк-то е мн имбав герои ся сички са пощурели по него :D

Link to comment
Share on other sites

Да ви са похваля :) Дигнах си палата 80 купих си малко от пвп сета сароните от блаксмит и titansteel guardian (пак от бс) и направих 1200 хеал.. След 1-2 дена ще ходя накс с този мизерен геар да зема некое итемче и ще ви кажа как е :) Винаги съм се радвал на паладина, някой пат повече от джуджето ми (хънтъра) холи или ретри (но не и прот), и двете са много яки само се надявам да не ме детонира кел'тузад маната че тоя плеа както е 1 мин cd пък скоро 2 ^^ (next patch) улдуар

Хубаво нещо си направил - паладините са си сериозен клас, но не подценявай протекшън дървото. Правил съм няколко хероика с много зле гиърнат прот пала и не ми беше трудно да го опазя жив. Като много лзле имам предвид 22к НР с моя - прийсткия бъф и BoK - който си го кастваше той. Келчо пък, ако те детонира не е страшно - ако си в близост до някой - ей тогава става неприятно. За това Deadly Boss Mod - /range и гледаш никой да няма около теб.

Холи или ретри си е пак до избора на игра ;)

Link to comment
Share on other sites

Върши добра работа бос мода. Аз принципно не обичам никакви адони, предпочитам да е чиста от такива шитове играта, но тоя мод върши работа. Паладин със саронит шитовете нищо не става. Гледай да си крафтнеш на първо време блаксмитинг титанстиил нещата и да заковеш от репутации разни други лилави благинки и тогава ще усетиш за какво иде реч. Така се получи, че със сините итеми на 80 левъл няма да усетиш голяма разлика с 70 левъл. Епиците са пак на мода и са по-лесни за взимане, така че почни от тия хави :) После вече т7 от Накс и другите 10-ки и чак тогава отиваме на т7.5 :) Щото иначе е почти невъзможно :)

Link to comment
Share on other sites

Д0рф, точно да реша да направя паладин ;) и те ще вземат да ми стартират второто ниво на гръцкия. Щях да съм много добър хийлър - ама ти си знаеш.

Link to comment
Share on other sites

Къде останаха клетвите ти невернико, че с паладин няма да играеш никога. Добре че са ти стартирали 2-рото ниво че не си чак в пълна издънка, но е факт че ти е минало през главата да го направиш :) Ти и така си добър хиилър ама слакваш. Много рядко влизаш, това ти е проблема :)

Link to comment
Share on other sites

Килъре, аз взех ботушите сароните и гуардиана.. абе не е зле 1200 хеал с 2 епикс :P чакам 10ките с гилда да ми земат някои епици.. Мале Килъре 77к лифетиме лолз гадно ганкерче си падаш ? :bgrin:

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

След тоя последния пач нещо лагвам зверски 25манките. Пълен ужас е. Като гледам официалните форуми доста хора имат същия проблем. Иначе цъкам на Shattered Halls.

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ls&n=Shuvel

 

По принцип съм ресто. :)

Link to comment
Share on other sites

Интернета според мен няма чак такова значение. За WoW ти трябва само хубав компютър, братле

 

Хубав?Айде стига глупости.

Минимални изисквания:

 

OS: Windows XP (SP3) / Vista (SP1)

Processor: Intel Pentium 4 1.3Ghz / AMD AthlonXP 1500+

RAM: 512MB

Video Card: NVIDIA GeForce 2 GTS 32MB / ATI Radeon 7200 32MB

HDD: 13 GB

DirectX: 9.0c

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

Хубав?Айде стига глупости.

Минимални изисквания:

 

OS: Windows XP (SP3) / Vista (SP1)

Processor: Intel Pentium 4 1.3Ghz / AMD AthlonXP 1500+

RAM: 512MB

Video Card: NVIDIA GeForce 2 GTS 32MB / ATI Radeon 7200 32MB

HDD: 13 GB

DirectX: 9.0c

 

Kyv Northrend, toi v Ironforge ne moe da vlezne s tva PC. I tva na XP ne moje da stane kamo li na Vista.

Link to comment
Share on other sites

Ша ма извинявате аз съм играл на Athlon 1ghz, 512 Ram, и GeForce 2. Всичко на абсолютния минимум, но съм играл и съм райдвал всички инстанции преди TBC. Играта е адски лека. Но напоследък като гледам съпорт форума какви проблеми имат хората имам чувството, че след всеки патч се скапва все повече и повече.

Link to comment
Share on other sites

Ша ма извинявате аз съм играл на Athlon 1ghz, 512 Ram, и GeForce 2. Всичко на абсолютния минимум, но съм играл и съм райдвал всички инстанции преди TBC. Играта е адски лека. Но напоследък като гледам съпорт форума какви проблеми имат хората имам чувството, че след всеки патч се скапва все повече и повече.

Е аз съм играл на 1,3ghz 256рам и Gf5200.И лагваше но все пак се играеше.Само в големите градове беше много зле.Само като си помисля че сега като имам 2.5гб рам и Gf 8500GT на някои места ми върви с 11FPS......

Link to comment
Share on other sites

Имах оферта от 400 лв да си пордам хънтера ама скоро едва ли ще го продам нямам толкова време за нов герой ретрадин, с който да наливам пвп евентуално март-април за 500-600 лева по геарнат и по-добър ;) Тогава ще имам повече време :love

btw: Разбрах, че имало някаква глипх/талант, където ретри паладина правил повече дмг на стънати таргети? Има ли такова нещо ?

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

И аз се джойнах в този свят на варкрафт :lol: , та да попитам с какъв клас ще е най-добре да почна и евентуално (хвана ми окото маг за фрост), да ми кажете как да сложа талантите за колда.

Link to comment
Share on other sites

Е аз съм играл на 1,3ghz 256рам и Gf5200.И лагваше но все пак се играеше.Само в големите градове беше много зле.Само като си помисля че сега като имам 2.5гб рам и Gf 8500GT на някои места ми върви с 11FPS......

 

 

Не влизай в даларан :) Там всяка машина лагва сигурно, даже тея на девелопърите :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Съвевам те да си дигнеш мага 55 и да започнеш някъде ДК. Вече има твърде много магове, а и самата класа като гледам си замира доста мой приятели магета реролнаха ^^ . Радвам се. ^^

btw : SPIT MAGE

Link to comment
Share on other sites

Съвевам те да си дигнеш мага 55 и да започнеш някъде ДК. Вече има твърде много магове, а и самата класа като гледам си замира доста мой приятели магета реролнаха ^^ . Радвам се. ^^

btw : SPIT MAGE

 

баси тъпия съвет, навсякъде е ПРЕТЪПКАНО с ДК-та. Маг никога не е излишен даже е приоритет.

 

Ако все пак ще играеш ДК и искаш да качиш бързо до 55 - играй с хънтър, по лейм герой за качване от него няма, и на 6 години да си пак ще го качиш до 80 (дригуя подобен е лок-а ама там има повече ротации за макс дмг) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абре като гледам в апликациите никъде не искат маге :) .. Така аз съм дигал 4-5 чара и най-бързо си дигнах ретри паладина.. Сваля за секунди мобс.. ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...