Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Мда, пробвах ги и 2та начина, фроста наитина е по-по...ама си зависи от играча. Само аркейн не съм пробвал, че не знам билда какъв е. А да питам, какво толкова са променили с този пач?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ina4e za horata koito igraqt na private serveri nai dobriq spored men za momenta sled wow-bulgaria.com si ostava mmorpg4free skoro se poqviha otnovo s glavnite admini(poneje be6e stanal skandal i edni se otcepiha)Sega sa na mangos i e full blizzlike bez rate de 5x expirience rate.

Link to comment
Share on other sites

добър ден искам да попитам хората които играят Близз за колко време са си дигнали херотата за6тото искам да по4вам и да зн долу горе ( мога да играя и сам дигал бая херота на Близзлике сервери :) ) са6то така да ми препоръчате Реалм дето има Бг-та алита :)

тнх предварително :)

Link to comment
Share on other sites

В бърнинг легион има много майни . Само това ще ти кажа. Репутацията на Нептулон спадна. Реалма е пълен с нъбз бг и ретарди. Почни в Легиона там са килера, таз ще ти дадът и съвети ако ги помолиш ^^. Късмет

Link to comment
Share on other sites

Аз цъкам от 4-5 дни (не пълни :D ) и съм 43 левел. В Burning legion има доста бг-та и аз съм там. :)

Лелеее развалиха я тая игра... Аз когато играех и вдигах даден герой на моменти ми свършваха куестовете в зоната, сега надали се правят и половината. После излезе TBC, там нещата г/д още бяха нормални, ама сега във WotLK явно Азерот чисто и просто се прескача за да стигнеш до големите нива и новия контент :sick За мен левелването винаги е било едно от най-приятните неща в играта, играх малко повече от година и винаги съм имал поне по 2 алта, сега явно вече го няма този момент. Радвам се, че я спрях. А вие, новите, никога няма да усетите кефа от епичните дебнения из Ашенвейл някъде около 20ти левел ;) Да организираш групи от по 10 човека за някой хероик куест, който сега можеш да направиш с двама. Да псуваш някой девилзаур след като те е издебнал за n-ти път. Или да обикаляш с часове из Силитус, надявайки се да гепнеш някой ториум преди другите... ееех времена...

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Преди малко бях баннат за 48 часа незнайно защо лол. Само брат ми ще е псувал/спамил в траде или ще е ползвал расистки думи..

Link to comment
Share on other sites

Стига де..не така с тази носталгия...Таз кажи им! Нали още я има магията ?

Да бе..... :( аз ако почна и няма да има край...... новите играчи първо, че им дадоха класове, които са улеснени до толкова, че и сляп да си ще можеш да играеш и второ - няма да разберат нищо от играта и нейните епични битки. Може ли аз да си дам един от прийстовете, които имах като алт на една позната, тя да почне да го вдига и хората да я гледат с Бенедикшъна и да я питат от къде е? Да не говорим, че и тя същото ме пита, а после - след няколко седмици ме пита с този прийст дали може да се отиде до Молтън Кор. Отделно, че се гаврят с тези босове там - които са част от историята - сега 4 души можат да стигнат до Домо.

 

Може ли да имаш герой и да не си обиколил всички инстанси, които са били за нивата ти, било то и бууст, за да се запознаеш поне малко с историята на тази игра, в която прекарваш доста часове.

 

Може ли да не си видял Ониксия, да не си участвал в епичната битка с брат й - Боже.... какво чудо беше като го убихме - каква радост, колко драма и сълзи.... Падна ми Pure Elementium Band-а и след това се пробвахме да райдваме Undercity.... Ами какво напрежение беше с всеки един class call :)

 

С ТВС Близз убиха старите инстанси и не направиха нищо, за да върнат хората там. С WotLK Близз направиха играта да се играе от 5 годишни. На моя кръстник дъщеря му е на толкова и може да играе, копае мини и събира цветчета ;)

 

d3Mag съгласен съм - има нещо интересно в новите земи, но само там, а и то ти писва. Аз в момента не играя точно, защото вече ми омръзна да ходя на едни и същи хероици, на един и същи Накс. Определено ми липсва тръпката от 40 мен инстансите с неговите 10% слакъри и невероятния спам в гилд чата или на вентрилото. Липсва ми нинджа пуловете и суматохата. Ех.....

 

Опитах се да вдигна нов герой - какво да кажа - аз не можах да видя до 30-то ниво (тогава спрях да го играя) играч от противниковата фракция, за да го убия. Опитах се да си вдигна undead rogue-то до 80-то ниво - видях в новите земи само един друид, който убих и после като си взе тялото и избяга - не се появи повече. С този герой вдигнах 2 левъла и него оставих.

 

"Стига с тази носталгия" викаш.... оки, ама кажи - не ти ли липсват всичките неща, които изброих? Не ти ли се играе отново с хора, които са в пъти над средното ниво?

 

Колкото до това къде да играеш sacred1, да в Burnng Legion има българи, но там има и незаменимото queue ;) :P - вечер, ако се логваш по-късно - ще си почакваш доста.

Link to comment
Share on other sites

Не е чак доста, един фр ми каза, че от 8 до 1 влизали най-много хора да правят някакъв райд...А защо да няма хора от ордата? Аз от 35 лвл нататък не съм спирал да се оглежда за някой навитак, по простата причина, че през 5 мин. не гангват или някой смелчага решил да ми излезе (това в неутралните земи на гоблинчетата). Не знам как е било преди това, така че нямам думата, но има тръпка определено. Ама сте адски прави, че играта изтъпява малко и има какво да се желае още. Преди 1 седмица си купих акаунта и вече ми додя малко, а преди годинки като гледах един админ как играеше в близката зала и ми даваше да понакажа един-два моба...много е детска сега, както казахте.

Link to comment
Share on other sites

А защо да няма хора от ордата? Аз от 35 лвл нататък не съм спирал да се оглежда за някой навитак,

май не съм наблегнал на 30 много, щом ме питаш такива въпроси или не правиш разлика между 30 и 35 :D :P

Преди от момента, в който стъпиш в Contested територия и трябва да си отваряш очите на 6, защото от някъде ще ти светне червено. Сега обиколих 2 такива територии и нищо.

 

Колкото до лага и чакането - Naman - повярвай ми, на този сървър имам повече изиграни часове отколкото ти изобщо имаш в играта. Доста que-та съм преживял, доста "епични" лагове имахме - дори спряхме да райдваме за 1 седмица от едноминутни лагове в инстансите. Още когато ти не си знаел за съществуването на този сървър, още когато сигурно и твоя "фр" не е знаел - в далечните дни, когато Nihilum и Premium calidus + Kadghar's rage се биеха по 13 часа в AV, още когато само тези гилдии бяха стигали до босове от BWL. Точно такова чакане дори и тогава нямаше - 800+ души, ако имам работа и закъснея. Ако пък се опитам да се логна от 7:30 до към 8:30 - 300 не ми мърдат. И това е след като много народ мигрира.

 

Както и да е - не споря за това дали се чака или не, просто си дадох мнението на въпросния новозапочващ да не си прави герой на този сървър, който е един от първите пуснати за Европа. Но всичко е въпрос на личен избор.

 

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда да се биеш в гърдите, приятелю, май аз не съм наблегнал на частта, в която казах, че играя от има/няма 1 седмица, така че и идея си нямам за какво ми говориш. Относно лага, зависи с каква машина си, на мен не ми лагва изобщо, даже в прословутия Даларан или там както е, не ми лагваше толкова. Колкото до чакането, от 8 до 11 някъде ако реша да вляза чакам по 4-5 мин. на опашката :lol: ...30-35 лвл, еми в дъсклууд седях до към 32 лвл, а там не е неутрална територия и имаше моменти, в които ме издебваха там даже. Както казах, не съм играл толкова, че да се хващаш за думите ми, но пък говоря от опита, който придобих за 4-5 дена игра.

 

П.П. Бтв, моят фр е сигурно един от 1вите играчи в този сървър > съм знаел за същеструването на сървъра :P , винаги съм се възхищавал на хора, които говорят без да знаят :lol: .

Edited by Naman
Link to comment
Share on other sites

Добре, твоя фр щом е един от първите там, значи е моя грешката - явно трябва да се извиня, за това че съм се изказал така - прощавай, но все пак кажи ми моля ти се името на героя, за да не съм такъв неук и да говоря празни приказки - както казваш.

 

...май аз не съм наблегнал на частта, в която казах, че играя от има/няма 1 седмица...

 

Напротив, добре наблегна на това, че играеш от 1 - 2 седмици.

 

Относно лага, зависи с каква машина си, на мен не ми лагва изобщо, даже в прословутия Даларан или там както е

 

Колкото до машината ми - пак за да не почна с "празните си приказки", че аз си ги имам много в главата ще ти кажа, че имам 4 GB RAM, доста хардове, процесорче от преди има - няма 4 месеца, 9800 GTX, другото е маловажно, за това няма да го описвам, а и не е това темата. Така че нямам проблеми, а и пак явно не съм се изразил правилно - ама то пусти празни приказки - лаг сега има само като има Winterspring - лага беше преди, когато и твоя фр е играл, а ти си гледал отстрани как райдват Рагнарос примерно. Но пък и не е хубаво да си противоречиш:

Хахаха, мерси за съвета, но мисля, че го научих по трудния начин :lol: ...доста нерви докато се откопча от лапите на лага.

 

Не се тупам в гърдите, а и най-малкото трябва да се доказвам пред някой или теб примерно, но пък не съм ти и приятел, така че моля ти се - недей да ми фамилиарничиш. Благодаря ти много.

 

 

Имаш разбра се право на отговор тук, но само да ти кажа, че следващия моя - ако има изобщо такъв, ще е на лична, за да на пълним темата с безсмислени препирни на кой героя е по-стар, кой хийлва повече - прийста или паладина и дали наистина Лорд Казак дойде в Стормуинд.

 

Остани със здраве!

 

Хахаха, мерси за съвета, но мисля, че го научих по трудния начин :lol: ...доста нерви докато се откопча от лапите на лага.
Link to comment
Share on other sites

За да играя в близз задължително ли трябва да имам оригиналната игра заедно със двата експанжъна или мога да си закупя само акаунта със cd key отнякъде.

Link to comment
Share on other sites

За да играя в близз задължително ли трябва да имам оригиналната игра заедно със двата експанжъна или мога да си закупя само акаунта със cd key отнякъде.

Купиш ли си дисковете, направо можеш да си правиш твой си герой, но почваш от началото - 1-ви левъл.

Ако искаш да си купиш акаунт - той би трябвало да си върви с дисковете, ама не зная продавача какво ще ти даде. Има си форуми - беше писано за тях преди няколко страници - та там хората си продават акаунти, можеш да потърсиш назад, защото аз не се сещам.

 

Ако пък не ти даде нищо - трябва само да си изтеглиш или вземеш на заем от някъде WoW.

ТВС и WotLK можеш да си ги дръпнеш онлайн - линкове има дадени като се логнеш в акаунт мениджъра ти.

 

P.S.

много самоуверено говориш за човек, който и представа си няма с кого пише

О да, определено - нямам си никаква представа 19 годишни ми потребителю Марко!

Edited by TAZ
Link to comment
Share on other sites

Колкото до лага и чакането - Naman - повярвай ми, на този сървър имам повече изиграни часове отколкото ти изобщо имаш в играта. Доста que-та съм преживял, доста "епични" лагове имахме - дори спряхме да райдваме за 1 седмица от едноминутни лагове в инстансите. Още когато ти не си знаел за съществуването на този сървър, още когато сигурно и твоя "фр" не е знаел

Еми съжелявам, че това някакси, ей така, ми прозвуча като "биене в гърдите" (много самоуверено говориш за човек, който и представа си няма с кого пише :D ). Не фамилярнича, искрен съм -.- и тук отново демонстрираш "празните си приказки", явно си свикнал с по-остро държане или...?

И идея си нямаш колко ме интересува на кой героят бил по-най :D играя за фън, и само за фън, тази тема я отвори ти с гореупоменатото ти "биене в гърдите" и колко пропилени часове имаш в тази игра (clap). Не целя да се заяждам или налагам, но както казах явно си свикван с по-остро държане, че го възприемаш така...приятелю :tongue

Link to comment
Share on other sites

по въпроса за първия УоУ преди 4 години и сега, да ви кажа честно, мен сега повече ми харесва само заради една малка подробност - не е толкова обсебващо !!! Сега влизаш, поиграваш, излизаш, докато преди това, тоя момент беше повече като - влизаш .... лягаш да спиш сутринта. От тая гледна точка играта в момента ми харесва много повече, че не те "зарибява" толкова. А това, какво сме преживели в тази или подобни игри (преди уоу играех Ултима онлайн - това ми беше първото ММО) и имам чувството, че най-незабравимите моменти в една игра са точно в началото и когато нищо не знаеш, всичко ти е ново и т.н.

 

Мисля, приятели, че ви липсва точно това - неизвестното, новото... след това нещата малко или много се превръщат в навик. Дано новите игри на близард ни върнат тея усещания дори и за няколко месеца :)

Link to comment
Share on other sites

И аз да се похваля като нов член на офито :P

 

Понеже някои хора клана от Lineage се преселихме на WOW (поради постоянното циклене :lol:), вече играем в Nepluton. На мен ми мина 10 дневния пробен период и преди няколко дни си купих Battle Chest-а. Преди това играх около 3-4 месеца в един пиратски сървър, от който научих основните неща в WOW.

Link to comment
Share on other sites

Специално за мен играта си е уникална във всеки един момент,просто защото самите играчи я правят.Няма значение дали сме пре-ТВС,ТВС или Wotlk... Ето,аз все още играя в една българска пиратка( на 2.4.3 е ),но това не означава,че го няма удоволствието.Снощи примерно се събрахме 200 човека от фракция и се бихме пред Оргримар и Стормуинд последователно около 2 часа.И пак беше невероятно усещане.Така че и в официалния да си ако паднеш на неразбрани хора къде ти е кефа...

Link to comment
Share on other sites

И аз да се похваля като нов член на офито :P

 

Понеже някои хора клана от Lineage се преселихме на WOW (поради постоянното циклене :lol:), вече играем в Nepluton. На мен ми мина 10 дневния пробен период и преди няколко дни си купих Battle Chest-а. Преди това играх около 3-4 месеца в един пиратски сървър, от който научих основните неща в WOW.

Така. Ще ти дам съвет/препоръка нищо повече. "Звездата" на нептулон огасна. Това, което мога да ти препоръчам е да играеш на бърнинг легион репутациата на нептулон е вече medium, но ти си решаваш..Късмет :)

Link to comment
Share on other sites

добър ден искам да попитам хората които играят Близз за колко време са си дигнали херотата за6тото искам да по4вам и да зн долу горе ( мога да играя и сам дигал бая херота на Близзлике сервери :) ) са6то така да ми препоръчате Реалм дето има Бг-та алита :)

тнх предварително :)

Emi az su6to sum digal na blizzlike ama se pak ti trqat nqkvi naputstviq za da digne6 po burzo.Za tova az i edin fr si namerihme lvling guide,koito ti pokazva kude da ide6 i za minimalno vreme da digne6 80 lvl.

A za Neptulon.Sled kato edin fr si napravi paied char transfer i trqa6e da 4aka okolo 300 mesta da vlezne razbrah 4e tam ne e mqstoto za igrane.

A ina4e za Burning Legion nqkoi mi be6e kazal 4e hora ot 4k(v plovdiv) igraeli tam.

Link to comment
Share on other sites

Emi az su6to sum digal na blizzlike ama se pak ti trqat nqkvi naputstviq za da digne6 po burzo.Za tova az i edin fr si namerihme lvling guide,koito ti pokazva kude da ide6 i za minimalno vreme da digne6 80 lvl.

A za Neptulon.Sled kato edin fr si napravi paied char transfer i trqa6e da 4aka okolo 300 mesta da vlezne razbrah 4e tam ne e mqstoto za igrane.

A ina4e za Burning Legion nqkoi mi be6e kazal 4e hora ot 4k(v plovdiv) igraeli tam.

Правилно си чул. Ама грешно си разбрал за нептулон, que няма от месеци

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...