Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sled igrane na mmorpg4all i sled tova malko na wowscape(battlescape) otidoh na vuzobnoveniq mmorpg4free.Razlikata m/u ascent i mangos e miliardi godini.I zatova na wowscape nqma scriptove+ healing aggro i dmg aggro.No vse pak blizzard ftw.Ako ima nqkoi horda na emeriss da kazva.

 

PS:sorry za latinicata ama ne6to se e bugnal internet explorera i vijdam to4ki i zapetai samo kato pi6a :D

Link to comment
Share on other sites

Sled igrane na mmorpg4all i sled tova malko na wowscape(battlescape) otidoh na vuzobnoveniq mmorpg4free.Razlikata m/u ascent i mangos e miliardi godini.I zatova na wowscape nqma scriptove+ healing aggro i dmg aggro.No vse pak blizzard ftw.Ako ima nqkoi horda na emeriss da kazva.

 

PS:sorry za latinicata ama ne6to se e bugnal internet explorera i vijdam to4ki i zapetai samo kato pi6a :D

 

Healing aggro и dmg aggro на Battlescape? Към кой, при положение, че няма мобове, а само арени и батълграунд?

Link to comment
Share on other sites

Играта много се промени от както излезна WOTLK не знам при вас как е, ама при мен я няма вече "тръпката" и "зарибяването" нещо ми е прекалено скучно в новите земи. Близз май сменят стратегията си. Преди беше да имаш един герой (Майн) и да мажеш с него нон-стоп, а сега всеки се мятка с по 10 алта, и казаха, че след новия пач ще се качват левели още по-бързо от 1-80, ясна е стратегията. Което също е вариант де, тъкмо да ти писне по бързо (да видиш всичко и всички).

 

Иначе за сървърите - не играйте в българските! (освен, разбира се, ако не сте на 10-16г). Аз се зарибих по RPPVP - Defias Brotherhood, ама то където и да играеш, играта я правят приятелите. Демек играйте там където имате познати или сте си направили такива

Link to comment
Share on other sites

Woox ne stava vupros za battlescape.Igral sum i na funservera i na drugite i edin priqtel mi kazva6e 4e bili scriptnati bossovete i mobovete no kakto zabelqzah na m4a(koito sa na ascent su6to kato wowscape)vidqh 4e ima samo spellove koito ti udrqt dotove i nqkvi aoeta,tva oba4e ne e script za tova priestovete moat si healvat na binding heal forever.

A na mangos na serverite e kato na blizzard mobovete govorqt dvijat se su6to onq quest v hellfire s bombite raboti i po4ti vsi4ki questove rabotqt za6toto mangos si imat dev team a asecnt go zatvoriha 6toto bude6te nikfo nqma.

 

 

 

PS:sorry pak za latinicata :(

 

говоря ти за funservera и за blizzlike там няма healing aggro ама уж босовете са скриптнати.

За това Mangos e 10x по-добър от ascent.Щото има сякжи магии не някви aoeta i dotove.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам ако някой играе в този сървър http://projecteden.ath.cx да ми каже какво му е мнението,понеже попаднах на доста интересна информация относно него :

Сървърът е Руски казва се " projecteden.ath.cx " Има 2 реалма, има околко 300 4овека онлине почти винаги :

Сървърът се Поддържа в Русия и е собственост на Руснак, който плаща пари всеки месец на Близард за да не му спират сървъра дори админи от близард поддържат и оправят бъговете в истанците. Сървърът работи на 3.0.3 WOTLK (всички истанци в новия остров работят 100% и са скрипнати на макс )

Та понеже мислех да почна в някой фрий сървър,попаднах на този и искам да знам дали наистина ще струва (макар да знам,че повечето от фрий сървърите са бози) та ако някой играе там да каже.

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам ако някой играе в този сървър http://projecteden.ath.cx да ми каже какво му е мнението,понеже попаднах на доста интересна информация относно него :

 

Та понеже мислех да почна в някой фрий сървър,попаднах на този и искам да знам дали наистина ще струва (макар да знам,че повечето от фрий сървърите са бози) та ако някой играе там да каже.

Аз играя в руския реалм.Относно това дали админи от близзард оправят бъговете е пълна глупост.Иначе няма лаг.Работи новия континент и новия клас, но не както трябва.Вдигат се бързо левели-наглася се по колко хп да ти дава като убиеш някой и също така и от куестове.Аз съм доволен за без пари толкова.Пробвай го няма да съжаляваш.

Link to comment
Share on other sites

danio някой те е объркал или не си цъкал близ или незнаеш за кво говориш..дк-то рулира а нортхренд е уникален. сичко става като си цъкаш в близ

Link to comment
Share on other sites

Играта много се промени от както излезна WOTLK не знам при вас как е, ама при мен я няма вече "тръпката" и "зарибяването" нещо ми е прекалено скучно в новите земи. Близз май сменят стратегията си. Преди беше да имаш един герой (Майн) и да мажеш с него нон-стоп, а сега всеки се мятка с по 10 алта, и казаха, че след новия пач ще се качват левели още по-бързо от 1-80, ясна е стратегията. Което също е вариант де, тъкмо да ти писне по бързо (да видиш всичко и всички).

 

Иначе за сървърите - не играйте в българските! (освен, разбира се, ако не сте на 10-16г). Аз се зарибих по RPPVP - Defias Brotherhood, ама то където и да играеш, играта я правят приятелите. Демек играйте там където имате познати или сте си направили такива

 

Що бе, мене точно тая промяна ме кефи. В смисъл, преди само като си помисля да вдигна алт и ми се присираше. Буквално. Сега може да си левълваш бързичко, да пробваш всякви класове, да пробваш всички професии, които сега са значително по-лесни за левълинг от преди. Така мисля, че човек придобива опит и за другите класове, макар и малък, но достатъчен за да си наясно какво имаш срещу тебе в певепе или какви опции ти предлагат хората в партито. Според мен така е окей. Какъв му е смисъла да вдигаш алт 3 месеца или повече. Винаги ще имаш един мейн. Тоя дето най те кефи да играеш с него. Тоя дето си го играл най-много и си най-кадърен с него. Съответно ще е и най-екипиран. Така че тая промяна не е толкова фатална. На Близард стратегията е ясна. Правят играта по-лесна за сингъл играчите. Сам да си играеш, пак няма проблем да се пооблечеш доста прилично. Кежуъл играчите ще имат някакъв смисъл да играят, щото преди беше ебахти зора да влезнеш в някоя гилдия дето рейдва редовно и да се облечеш. Играта свършваше ако не си в гилдия. Сега и сам да си цъкаш, нямаш проблеми. Има какво да се прави. има какво да се крафтва, репутациите дават доволни работи. Това беше нормално да се случи. И реално погледнато хардкор играчите пак ще са най-отгоре и най-напред, както и трябва да бъде. Ако си добър и си хардкор, обличаш най-яките екипировки, щото ще си в някоя гилдия дето са такива като тебе. За такива гилдии сега е по-лесно да се подготвят за рейдове и могат да се фокусират върху свалянето на босове и т.н. Скоро очаквам някой извратен 25 мен инстанс, дето пак ще се върнем в доброто старо време на уайп рейдовете. И там ще е за хардкор спортисти. Сигурно ще има и нормална трудност за кежуълите. Просто направиха така играта, че да има за всички по нещо. И мисля че го направиха успешно. Бах, като няма какво да правя гледай какво чудо изписах :)

Link to comment
Share on other sites

danio някой те е объркал или не си цъкал близ или незнаеш за кво говориш..дк-то рулира а нортхренд е уникален. сичко става като си цъкаш в близ

За този сървър ли става въпрос http://projecteden.ath.cx/pe/ ?? Защото аз говоря за него.И да наистина не съм играл в близз :( което е голям пропуск според мен

Edited by danio
Link to comment
Share on other sites

За този сървър ли става въпрос http://projecteden.ath.cx/pe/ ?? Защото аз говоря за него.И да наистина не съм играл в близз :( което е голям пропуск според мен

 

Пробвах го този но много лаг имам :( за това сега започнах в друг - click

Изглежда стабилен и макар да няма много играчи,виждам че бързо набира скорост.Сега го ъпдейтват на 3.0.8 версията така че не се очудвайте защо е офф :)

Edited by daniobg
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, имам един въпрос: Пробвах наскоро 10-дневната пробна версия на WoW и ми хареса, обаче парите за играта ми се виждат множко; та искам да питам, ако с приятел си купим заедно WoW+TBC, ще можем ли да играем едновременно- единия на WoW, другия на TBC?

Link to comment
Share on other sites

AC milan дк-то е нерфнато за да почнат всички да почнат да играят с него.След 4-5 месеца ще го оправят.

 

Nerf na DK-to da moje vsichki da igraqt s nego ??? Mislq e obratnoto, shtoto DK-to otvarq glavi v momenta. Moje bi iskash da kajesh che e buff-nato. Shtoto ne vijdam kak vsichki shte se zasilqt da igraqt nerfnat class.

Link to comment
Share on other sites

Burning Legion е супер, примерно. Малко е пълен ама няма значение. Ама ти май търсиш пиратка, пък свестен и пиратски сървър са несъвместими в едно изречение. Противоречат си.

 

За тези дето играят в правилните сървъри, да споделя. Наложи се да мина от танк на дпс с уориъра. Пробвах го първо на фюри, уж че правел повече демидж. Но се оказа че не е точно така или поне не е така за PvE. Вчера минах на армс и смея да отбележа, че със 5 итема за 70-ти левъл и другото синичко и тук-там лилавко сбирщайн от разните репутации, бях втори в демидж метъра за Наксрамас рейда, като преди мене имаше само един много наяден уарлок. Тия дни като събера малко по-ъпгрейднати дрешки, ще видим за какво иде реч. 12К+ Execute !! Имба :) За PvP не става обаче. Ако някой мисли да играе армс уориър, да е подготвен да яде много бой в PvP. Та така. Ще ъпдейтна инфото като рейдвам с нови итеми, че поне да има някакво инфо в тая тема за истинската игра и за някой друг клас :)

Link to comment
Share on other sites

Сървъра с най-много популация, а популацията е много важна в тази игра, както ще се убедиш и сам, е WoWScape (www.scapegaming.com). Има си бъгове, но сега пуснаха тестове на Lich King-a и се надявам да ги оправят.

Link to comment
Share on other sites

redemer съжалявам, че трябваше да се тормозя с твоите писания, които са толкова неграмотно написани, че сигурно и Великите Солунски братя са се обърнали в гробовете си, аз лично се насълзих само като си помислих, че след години такива като теб ще ми изкарват пенсията.

 

Първо - не вярвам, че си изчел всичките 140 страници от темата, а и да си го направил - просто си си загубил времето, защото пиратските сървъри днес ги има - утре ги няма.

 

Второ - и да спамиш колко много ти се играе и какви надежди имаш и предпочитания - никой няма да ти даде по-добър отговор от този, който е описан в последните 3 страници от темата. Вгледай се най-вече в мненията на w00x.

 

Трето - вече се повтарям сигурно 1000 пъти, Килъра и той, а именно: пиратски - перфектен сървър НЯМА, НЯМА ДА ИМА и НИКОГА НЕ Е ИМАЛО! То Близз сървърите не са перфектни и са лагави, пренаселени и малко бъгави, ти пиратски си тръгнал да ми търсиш. Двете думички си противоречат.

 

Четвърто - 3.0.8 Ε TWotLK, колкото и да не ти се иска - пак ще трябва да си го изтеглиш, за да го играеш!

 

Пето - Безплатен обяд няма!

 

Надявам се, че следващото ти мнение тук ще е креативно, изпълнено с лични мнения за някой клас, може и въпроси за куестове или нещо свързано с Азерот и няма да е неграмотен спам, който само дразни и изнервя.

 

Благодаря ти за вниманието, остани със здраве!

 

P.S. д0рф - ама как умря снощи ;)

Link to comment
Share on other sites

аз лично се насълзих само като си помислих, че след години такива като теб ще ми изкарват пенсията.

 

Искаш ли кърпичка, бате ? :) А пък умрях щото слаквате хилърите :D И не поощрявай redemer да пуска мнения за класове, герои и т.н., щото той ще ме просълзи мене. Не може да играеш на пиратка и да даваш мнения за класове, скилове и т.н. Redemer, да знаеш че ако спориш за уориъри ще те бан :) Таз ще те бан ако спориш за приистове :) Абе недей да спориш най-добре хаха. Тва е в кръга на майтапа, разбира се. Еми това е. За уориъра ще пиша утре вечер или в четвъртък, като минем през Накс отново да мога да видя с някой друг ъпгрейднат итем какво се случва с машината. Туй то.

 

П.С. Таз тия дни пица ? Щото е време вече :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...