Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

най-фън според мен са дестро лока и прот пала :)

в единия случай не е проблем да биеш червени мобс, във втория да те налази една камара нон-меджик (даже тва си е предпочитания начин да се бие, че много бавно ги сваля 1по1 :) )

за енд гейм не знам как се представят тези класове (не че знам за сега изобщо как се представя някой на 80 :D )

хах гледах едно клипче в ютюб как да цъкаш с прот warrior тва чуда блускаше по 8к на 80 лвл на схиелд слам.Ама ако няма хеалър зад теб си мъртъв.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Поне от новия пач коня ще се взима на 20 левъл, а бързия кон - 100% ще е та 40-ти. Ще летим с патки и прилепи още на 60-ти левъл, така че нещата ще стават по-бързо. Може пак да свалят експириънса, за да се левълва по-лесно, така че има шанс да не циклиш много Naman.

 

На мен ми харесва да левълвам, стига да има компания разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се, да си дигна шамана, но като се сетя колко трябва да цикля до 80... :wacko: .

 

a ti ima6 li drug geroi osven shamana?

 

Поне от новия пач коня ще се взима на 20 левъл, а бързия кон - 100% ще е та 40-ти. Ще летим с патки и прилепи още на 60-ти левъл, така че нещата ще стават по-бързо. Може пак да свалят експириънса, за да се левълва по-лесно, така че има шанс да не циклиш много Naman.

 

На мен ми харесва да левълвам, стига да има компания разбира се.

 

 

kompaniq ima vinagi :)

Link to comment
Share on other sites

Имам, Ivelinke, даже вчера направихме 60 лвл райд заедно.

Относно лвл-ването ми е цикъл, именно защото няма с кой да го правя.

 

A да питам, има ли такава опция да "пожертвам" левалите на някой от геройте ми, за да стане някой друг по-голям лвл? ;Д

Edited by Naman
Link to comment
Share on other sites

A да питам, има ли такава опция да "пожертвам" левалите на някой от геройте ми, за да стане някой друг по-голям лвл? ;Д

Качваш 8 алта до лвл 10 и единият автоматично става 80, нали? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

о,0 ха-ха. Питам сериозно, дали мога да помоля някой гейм мастар да ми врътне 80-ятката?

Естествено, че не :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бях чел някъде, че в Lich King ще има нещо като Castle Defense с много играчи от двете фракции и обсадни машини. Някой може ли да ми каже повече информация, защото май в момента го няма.

Link to comment
Share on other sites

Имам, Ivelinke, даже вчера направихме 60 лвл райд заедно.

Относно лвл-ването ми е цикъл, именно защото няма с кой да го правя.

 

A да питам, има ли такава опция да "пожертвам" левалите на някой от геройте ми, за да стане някой друг по-голям лвл? ;Д

 

 

off ami nemoga da setq seriozno???da nebi da be6e Zul Gurub?i ako e toi koi ot dvamata be6e ti?

Link to comment
Share on other sites

Вече започна да се говори за 3тия експанжън на УоУ. Най-популярният слух в момента в интернет е, че Близард са регистрирали 3 нови фабрични марки, които са свързани с все оше неразкрития нов континент. Една от тях е "Cataclysm".Това може да е някаква съвсем нова игра, но повечето от феновете смятат, че това ще бъде 3тият експанжън на най-популярната он-лайн игра. Смята се така, защото 10 000 години преди играта, Кладенеца на Вечността е разбит и старият континент, наричан тогава Калимдор, се разцепва на 2 ( Това събитие се нарича Great Sundering или Cataclysm ). Там където е бил Кладенецът, сега се намира така наречения " Maelstrom "

 

1-58.jpg

 

 

Пак по неофициални данни, се говори, че ако има такъв експанжън, ще срещнем следните зони:

 

Gilneas - 77 to 80

Grim Batol - 78 to 81

Kul Tiras - 79 to 82

Kezan - 81 to 86

Tel Abim - 83 to 85

Zandalar - 84 to 87

Plunder Isle - 86 to 88

The Broken Isles - 87 to 90

The Maelstrom - 89 to 90

 

Доста се говори, че новия експанжън може да е свързан с Emerald Dream, реалма на Dragon Aspect Ysera. Ще почакаме и ще видим. А може и това Cataclysm да е свързано с новата MMO игра, която според близард ще разклати и разбие всички представи за масова он-лайн игра, както ще разбие и пазара.

 

Предполага се, че на Близзкон-а през Август, Близз ще издадат поне малки тайнички за новия експанжън, който е предвиден да види бял свят през 3тата четвърт на 2010 година.

:huh:

 

source : ggbit.info/forums

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Някой може ли да ми линкне откъде мога да си купя authenticator . Мерси ;)

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Някой може ли да ми линкне откъде мога да си купя authenticator . Мерси ;)

Blizzard Authenticator можеш да си закупиш от Blizzard Store Еurope - тук. Има голям шанс да свършат бройките.

 

Преди го предлагаха само за Щатите, Канада, Австралия, Н. Зеландия и Латинска Америка.

 

Също така го има като безплатно приложение към iPhone-а - iPhone authenicator app от iTunes, ако имаш такъв разбира се ;)

Link to comment
Share on other sites

Blizzard Authenticator можеш да си закупиш от Blizzard Store Еurope - тук. Има голям шанс да свършат бройките.

 

Преди го предлагаха само за Щатите, Канада, Австралия, Н. Зеландия и Латинска Америка.

 

Също така го има като безплатно приложение към iPhone-а - iPhone authenicator app от iTunes, ако имаш такъв разбира се ;)

Първо мерси :) Второ се замислих да си купя след като прочетох тази тема . Тука някакъв хакер разправя как хаква, какво прави e.t.c . И казва, че ако имаш Authenticator надали може да те хакне. Иначе не се мислил за гадняр..най-добре прочети темата хехе ако все пак те интересува ;) . Аз лично не влизам в саитове дето не съм чул, като видя линк и така ;) И все пак този така наречен Authenticator не е толкова скъп, предвид че този месец не съм си платил акоунта ще ходя на море и ще имам пари и за него и да си купя още 2 месеца игра ама сега ще разгледам офертите и ако има за тук ще си купя 1 :)

Link to comment
Share on other sites

Господи дано не е вярно :laughing: :laughing:

Goblins and Worgens are the new races of the Expansion

I like catchy titles. In the last PTR build 4 new textures of Halloween masks have been added.

 

* 2 of them are for Goblins masks - Helm_Mask_Halloween_GoF and Helm_Mask_Halloween_GoM

* 2 of them are for Worgens masks - Helm_Mask_Halloween_WoF and Helm_Mask_Halloween_WoM

 

 

Even if the Goblin texture would make sense as an addition to the game, adding Worgens texture out of nowhere is definitely a sign that the 2 new races of the expansion will be the Worgens (most likely for the Alliance) and the Goblins.

 

I know that a lot of people will love to argue with that over hundreds of replies. I would just like to add that it usually takes a lot to make me post something on the front page and I don't think I've ever been wrong everytime I did. Hopefully Blizzard will react fast enough and add tons of new masks in the next build just to pretend that it was intended. (Suggestion: Pandarens please)

 

On a non related sidenote, I would also like to point out that the old Emerald Dream maps that have been in the game files for years have been slightly updated throughout the 3.2, and in the Build 10072 of the PTRs the Map.dbc file with some of the settings for each zone was updated to make it a 40 Players max zone.

Link to comment
Share on other sites

А тия Worgen аз даже май не съм ги срещал. От къде се взеха?! Мисля, че трябва да привлечем вниманието на lil`stenly към тази тема. :) Може да се изживява като върколак в света на Warcraft. Аз бих предпочел Пандите пред тия Worgen.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

А тия Worgen аз даже май не съм ги срещал. От къде се взеха?! Мисля, че трябва да привлечем вниманието на lil`stenly към тази тема. :) Може да се изживява като върколак в света на Warcraft. Аз бих предпочел Пандите пред тия Worgen.

Естествено аз чакам само Пандите и Пандариа :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...