Jump to content
BulForum.com

От къде зареждате?


member

От къде зареждате?  

268 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Аз лично зареждам само на Шел и Петрол(газ),а от ЕКО и Лукойл не съм доволен искарват ме с 10 литра по голяма бутилка.За Хаджията Груев(на Лиляна Димитрова) няма какво да кажа,бензина като работи колата мирише на мекици.Скапах си инжекциона от тяхния бензин и сега карам само на газ

Link to comment
Share on other sites

не знаете ли от къде може да се зима по-тънко бензин ?

в смисъл да се взима от някой човек ,но и да е качествено

Link to comment
Share on other sites

не знаете ли от къде може да се зима по-тънко бензин ?

в смисъл да се взима от някой човек ,но и да е качествено

Някой твой човек на бензиностанция къдет работи ако краде-там :D .Братчед ми зимаше така преди.

Иначе аз зареждам на Лукойл,но в Сопот/Карлово.Доволен съм от бензина,но ми се струва,че бързо ми свършва(защо ли :devil :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Shell ГАЗ

Според мен всичко различно от Шел/ОМВ/Лукойл прави мурафети и мошенгийства.

 

Всички правят мурафети. Старата ми кола, даваше разход 10/100 бензин с гориво от Петрол и Лукойл, а на ОМВ (до Ванко 1) ми даде 3 пъти подред 13, след това сипах пак на Петрол и пак си гореше 10. Всичко е въпрос на късмет. Откакто цената на бензина скочи, карам само с 98 от Лукойл (Карловска) и съм много доволен. Там ми се струва най-добре горивото и сипвам главно там :)

 

Докато не се въведе задължителен качествен контрол на горива, всички ще си правят каквото си искат. Ако не варианта е всички да си купим по една 10 литрова прозрачна тубичка и да ходим всеки път с нея, за да сме сигурни какво сипваме в колите си, ама това малко... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някой твой човек на бензиностанция къдет работи ако краде-там :D .Братчед ми зимаше така преди.

ами последния път сипах 30литра 100 октанов като литъра е 1.35лв :) но това е за София,за това си търся и за Пловдив нещо :D xaxa

Link to comment
Share on other sites

ами последния път сипах 30литра 100 октанов като литъра е 1.35лв :) но това е за София,за това си търся и за Пловдив нещо :D xaxa

Ми кажи му да открадне повече на софиянеца и се зареди за повечко време :) Нафта лесно, ама за бензин трябва да е или някой във фирма със либерална политика и бензинова служебна кола, или някой на бензиностанция. По принцип повечето си наливат като дойде цистерната директно, ама неможеш да вземеш 300 литра, нали се сещаш....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Зареждам където ми падне и най много на Лукойл, навсякъде е едно и също и от всякъде съм бил доволен.Никъде не правят мошенгии, контрола е строг от как влезнахме в евросъюза, колкото и да ви е смешно е точно така, причината е в колите ви а не мястото откъдето зареждате, помислете реално.

Link to comment
Share on other sites

Значи аз карам само на бензин и зареждам от Лук Оил, по точно лук оил до хотел спс.Чат пат слагам и от Шел бензин,но не намирам особенна разлика от 95-95-в-палър и 99+ и така на татък!Вие какво ще кажете?

Link to comment
Share on other sites

ОМV-незнам какво свагат в горивата си ама колата мн по добре работи (форсирва се по добре и има по добър разход).

Не зареждаите в бензиностанция лаута - газова бутилка от 13 л. ми я пълнят за 15 л. а пак си минавам километрите за 13л. , с бензина им имам чувството, че 20 кобилки направо умират.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Работят, но зависи от биодизела :)

Мен ме притеснява дали няма да се омаже нещо когато отида да си заредя от някоя бензиностанцията след нова година.

Link to comment
Share on other sites

Ами той процента ще е доста малък, така че според мен няма причина за притеснение. Ако аз съм си го правил биодизела и 100% може да си налея и колата 99% няма да има проблеми. Въпроса е наще боклуци от къде и какво точно ще наливат..

Link to comment
Share on other sites

mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifИнтересна тема mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif Що не пуснете още две различни теми "С какво масло карате" и например "Антифриз" , много е актуално mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif и са много спамерски теми , има да раздуват :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Ха, ми аз ако не искам да карам с био-гориво, какво става?

 

Най-малкото в книжката на колата изрично пише без био-горива.

Ми духаш супата. И аз точно това се питам как така решиха да важи за абсолютно всички горива които се предлагат. Доста съм загрижен как ще ми се отрази на колата :unsure:.

Link to comment
Share on other sites

На Голфа нафта наливам от петрол ок са. А Шкодилака е зареждан САМО с V-POWER Diesel и за сега съм мн доволен. С 50 литра минава 700км смесен разход. Става въпрос за двулитровия агрегат 140 коня

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Не зареждаите в бензиностанция лаута - газова бутилка от 13 л. ми я пълнят за 15 л.

това всъщнопст е възможно. Колкото и невероятно да звучи всичко зависи от налягането на колонката и на бутилката. .... няма да продължавам защото обяснението е наистина доста дълго. знам само че при тези случей има вероятност да ти се преебе газовата... да изпусне от някъде газ или нещо подобно...

 

Иначе за бензиностанцията и на мен не ми харесва.

 

Напоследък ползвам само Лукохл... и много рядко Шел

Преди време сипвах газец от OMV но с същото количество газ от лукойла минавам малко повечко километри.(* нямам си и идея защо)

 

Преди съм сипвал и от Топливо но не е качествена (*все пак и е по-евтина от навсякъде почти.)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Бензина на OMV стана тотален боклук...Наскоро се сдобих с бензин,който идва директно от производителя и разликата е огромна.Бензина на тъпото OMV е като вода пред този...слагали добавки за подобряване работата на двигателя...дрън,дрън...чист боклук! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...