Jump to content
BulForum.com

От къде зареждате?


member

От къде зареждате?  

268 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

АКО МОЖЕ ДА СЕ ДОБАВИ И ЗА ГАЗ, И НА ВСЕКИ ВЪПРОС ДА СЕ ДОБАВИ ПО ОЩЕ ЕДИН ОТГОВОР:

НЕ ЗАРЕЖДАМ БЕНЗИН /ДИЗЕЛ, ГАЗ/

 

Кой от къде е най доволен от горивата?

 

Аз докато карах на бензин зареждах само от OMV, но не от тази бензиностанция на Дунав /до КАТ/ защото там магьосниците успяват да съберат 60 литра в 55 литровия ми резервоар :(

Оказа се че всяка бензиностанция OMV е на различен собственик и само се плаща за ползване на марката OMV.

 

За дизела още се лутам и не мога да намеря "моята" бензиностанция :)) та споделете мнения и коментари :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Зареждал съм от почти всички места в града газ, бензин и дизел - пълна скръб. Чат пат съм доволен от дизела и газта на OMV на кукленско шосе, но много рядко.

В момента карам с една нафта, един авер ми е дава тираджия, вика че е Сирииска и съм много доволен.

Колата върви много по-добре и разхода ми падна.

Link to comment
Share on other sites

На еко петролеум нафтата е супер, бензин слагам на шел до кока кола, а като карах преди много луни кола с газова зареждах преди скобелева майка в тракия на една газстанция ,ама не помня как се казваше. Близо до линиите към ягодово.

Link to comment
Share on other sites

аз мога да кажа къде да не зареждате.наблюденията върху тези двете бензиностанции не са от един и два пъти зареждане така че смятам да са достоверни-едната е бензиностанцията с две колонки до четвъртък пазара- явно там бензина доста се застоява и не е хубав.

другата бензиностанция е тази на лукойл до захарната фабрика - на път за техномаркета. оттам като сипя бензин колата не върви нормално.

Link to comment
Share on other sites

явно бензина доста се застоява и не е хубав.

 

Колега това да не е като прясно мляко, като престой и да се вкисне :lol:

Горивото е като уискито, колкото повече отлежава толкова по-добро става. ;)

Link to comment
Share on other sites

до скоро зареждах само от Шел,но от 2-3 седмици почнах от ОМВ и засега съм по-доволен и мисля че дори разхода падна(или сипват повече:))

 

- карам на бензин

Link to comment
Share on other sites

Колега това да не е като прясно мляко, като престой и да се вкисне :lol:

Горивото е като уискито, колкото повече отлежава толкова по-добро става. ;)

 

Напротив ;).

 

3-4 седмици не, но след 3-4 месеца от бензина в резервоара са изфирясали всички по-леки съставки. Смърди на разредител АМВ и колата работи точно все едно я краш с въпросния разредител. Абсолютно сериозно
Link to comment
Share on other sites

На еко петролеум нафтата е супер, бензин слагам на шел до кока кола, а като карах преди много луни кола с газова зареждах преди скобелева майка в тракия на една газстанция ,ама не помня как се казваше. Близо до линиите към ягодово.

 

 

na qgodovskiq prelez sled preleza malko NO KAKTO SI4ki HUBAVI NESHTA I TAM GO RAZVALIHA GASTA &^

Link to comment
Share on other sites

аз зареждам нафта за мен най-добре е в OMV при, Лукойл и Shell колата не върви колкото трябва и може да е странно но пуши повече

Link to comment
Share on other sites

OMV only!....и то не задруго ами понеже мисля,че там лъжат най-малко!(ина4е съм пробвал вси4ки)

откак ми надъниха газовата бутилка на макс, при положение че на другите места изключва на 80% от вместимостта си, повече там не зареждам, или поне само когато няма къде другаде. Иначе има хубави банички там :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

+Газ - на "Петрол и "Булром",чат-пат и на OMV,а "Лукойл ми изкараха бутилката 60 л( с/у Захарната)

Бензинец OMV са номер 1, дава ми 1-1/2 литър икономия

Link to comment
Share on other sites

Добавете бензиностанции ЕКО в анкетата. Там зареждах преди когато бях на газ, там зареждам и сега - дизел. Те са с най-качествени горива според мен. А най зле са ОМВ, доказано многократно че сипват по-малко от колкото изписва на колонката, и че горивото им е пълен боклук. Тези, които сипват там и са много доволни, нека просто веднъж да сипят от ЕКО и тогава пак да пишат в темата ;) И на шел обикновената нафта е гадна, иначе V-power е добра.

Link to comment
Share on other sites

Колата я караме на бензин и нямаме намерение скоро да слагаме газова . Слагам предимно на Шел 95 V-Power определено с него си върви идеално колата от разход неможем да се оплачем верно е в 10 стинки по скъп от обикновенния 95 но за сметка на това е много по качествен . На ОМВ не съм сипвал тъй като е доказано многократно , че не сипват толкова колкото е изписано на колонките им . И все пак за всеки влак си има пътници .

Link to comment
Share on other sites

съжалявам но няма опция аз да променя анкетата.

 

нека някой модератор да го направи - ако може и да изтрие текущия ми пост!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...