Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравейте,начи имам следния прооблем.Като свалям филм и винаги по някое време нета прекъсва и не идва до като не рестартирам компа си.Други да имат същи проблем и как се оправя?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,начи имам следния прооблем.Като свалям филм и винаги по някое време нета прекъсва и не идва до като не рестартирам компа си.Други да имат същи проблем и как се оправя?

това ми е много познато. Един човек на лангейм имаше същия проблем. И така и не разбра решението му докато не смени нета на БТК

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,начи имам следния прооблем.Като свалям филм и винаги по някое време нета прекъсва и не идва до като не рестартирам компа си.Други да имат същи проблем и как се оправя?

 

Щом не се оправя с рестартиране на тяхна техника ( switch ) то значи проблема ще е някъде при теб.

Ако теглиш много торенти ( т.е. много връзки ) и си с кофти лан карта има теоретична възможност да се бъгва драйвер или самата ОС и да се оправя само с рестарт.

Аз съм имал подобен проблем - просто виндовса увисва и нета спира...няма значение дали си БТК/визио/лангейм/ек както се опитва да изкара проблема при доставчика Botev1912

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,вече се присъединих към голямото семейство на Лангейм и мога да кажа че съм много доволен за сега.На 20лв тарифа съм.Но днес възникна един проблем.Имам си интернет,свалям си нормално но скайпа ми неще да се впише цял ден все едно няма нет,от какво може да е този проблем и как да го оправя?Благодаря предварително.

 

Да те питам на тарифа 20лв. с какви скорости сваляш горе-долу.И нета стабилен ли е.

Link to comment
Share on other sites

Да на 20лв съм и от 3 дена си го пуснах за сега съм доволен.Начи през деня от замунда и арена тегля с 500к а от уареза 800-1мб някаде фащам.Вечер скоросста се дига.

Link to comment
Share on other sites

Да на 20лв съм и от 3 дена си го пуснах за сега съм доволен.Начи през деня от замунда и арена тегля с 500к а от уареза 800-1мб някаде фащам.Вечер скоросста се дига.

 

Ето това е доволна приказка.Май ще се ориентирам към ангелчетата в скоро време, че се не трае тва да свалям филм по един час.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно от другия месец и аз ще съм на Лангейм само ако някой може да ми каже дали може да се използва рутер. Според това, което е писано в страницата им, би трябвало да няма проблеми:

Въпрос: Ако имам два компютъра в къщи, мога ли да ги свържа и двата?

 

Отговор: Да. Могат да се свържат повече от един компютри на една връзка, стига връзката да не напуска очертанията на физическия адрес на клиента. *Забележка: Услугата, която предлагаме е за 1 компютър с 1 IP адрес, и можем да гарантираме качество единствено и само за този компютър. При споделяне на връзката не носим отговорност за влошаване качеството на услугата. Също така връзката, която изграждаме е единствено и само за един компютър.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно от другия месец и аз ще съм на Лангейм само ако някой може да ми каже дали може да се използва рутер. Според това, което е писано в страницата им, би трябвало да няма проблеми:

moje,az kato si podavah molba pitah.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам питане. Това ли е най-добрия интернет в момента. Не съм си в България и изобщо не съм в час. Наще ми казаха че ще прекарват нет в новото жилище и се ангажирах да им кажа към кой и къде да се обърнат. Така , че моял да ми помогнете.

 

ПС: Между другото става въпрос за район център - до ПУ.

Edited by LokoFan
Link to comment
Share on other sites

Главният офис на Енджълсофт е в сградата на 4К. Предполагам там ще са безпроблемни нещата. Да, по принцип това е най-добрия интернет в града, 35лв. тарифа.

Link to comment
Share on other sites

Да на 20лв съм и от 3 дена си го пуснах за сега съм доволен.Начи през деня от замунда и арена тегля с 500к а от уареза 800-1мб някаде фащам.Вечер скоросста се дига.

А международните сайтове и тракери?

Link to comment
Share on other sites

Вчера около 9часа вечерта от сайта на майкрософт си точих медиа плеиар 11 с 215кб/с стабилно :) иначе международния им варира в зависимост от натовареноста но съм теглил и с 500кб/с (не от чужди торенти)

Link to comment
Share on other sites

Прегледах цялата тема, но не намерих - къде им е офиса в Кичука ?

Смешното е че нямат каси никъде освен в Панаира и Тракия доколкото разбрах :wacko:

Т.е. за да си платя сметката (ако бях на тях), трябва да марширувам 10-тина км до панаира или да изръся няколко стотин лв наведнъж ако не ми се разкарва, с което пък се заробвам с тях за предплатения период, честито. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Смешното е че нямат каси никъде освен в Панаира и Тракия доколкото разбрах :wacko:

Т.е. за да си платя сметката (ако бях на тях), трябва да марширувам 10-тина км до панаира или да изръся няколко стотин лв наведнъж ако не ми се разкарва, с което пък се заробвам с тях за предплатения период, честито. :bgrin:

Е то разкарването веднъж в месеца не е проблем, но си представям каква опашка ще е в дните за плащане, но мога и да греша.

Иначе на сайта на Нетгруп -

 

За нас:

история - Някакво шосе с надпис "Не чакай. Дай газ ! :D :D

Мисия - Катерач с надпис "Не оставяме никой в беда"

Покритие - Балони и някакъв надпис на немски :blink:

Контакти - Сноубордист с надпис "Забавлявай се" :D :D :D

По нататък не можах да продължа сви ме стомаха от смях ... Едно " В процес на разработка ..." би свършило работа.

 

Ще помоля някой да ми даде техни актуални телефони да попитам за балоните ( покритието :D )

Link to comment
Share on other sites

Има офиси в Тракия, панаира (5та палата) и до ПУ в сградата на 4К на втория етаж (май беше Костаки Пеев 5 улицата). Опашки няма, тъй като плащанията се извършват до 5то число на месеца. Винаги съм си ги плащал между 29ти и 2-3ти и само веднъж чаках някой пред мен- 1 човек.

 

azsum, ти си изровил някакъв сайт, който сигурно не е в разработка от 2003та насам. Официалните телефони на Енджълсофт са дадени и на тях също може да ти отговорят. Ще ги добавя в пърия пост.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Точно за техния си сайт става дума, наистина там има такива смехории :lol: .

А и не ми се вярва ако някой не разработва даден сайт от 2003-та г., да поддържа 4-5 години домейна за тоя дето клати гората :bgrin:

Да не говорим, че... абе като стана дума, Лангейм има ли си сайт, освен това филибе.нет/сервицес дето не може да се нарече представителен сайт за лангейм според мен. може би гаров.нет, да видим...

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Пак ще обясня: Нетгруп са самостоятелен далекосъобщителен оператор със собствени мрежи.

Тъй като не можем сами да покрием целият град си партнираме с тях.

Трафика Ние го предоставяме. Те са приели на 100% нашите тарифни планове и скорости.

 

Интересува ме къде е офиса на НЕТГРУП ?

 

Колкото до сайта Netgrup не знам от коя година е, но ми изглежда меко казано смешен, за фирма занимаваща се с интернет.

Link to comment
Share on other sites

Сайта е filibe.net, а това за нетгруп е много стар сайт и то в разработка някаква, колкото да има. Няма какво да се гледа него. Ама се иска малко да помисли човек, виж например какви тарифи са и какви скорости.

Защо ти е офиса на НЕТГРУП точно? Нетгруп имат офис в Тракия (блока срещу Кауфланд, бившата Видеозона) и в панаира, а офиса на Енджълсофт е този в 4к, но разлика фактически няма.

Погледни, че в "Новини" пише как google е пуснал google maps, което до колкото помня стана през 2001 год.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Да но един прост Whois показва, че record Last Updated декември 2006.

За какъв ** поддържат и плащат такъв хубав домейн с тяхното име след като 4г. не правят нищо да направят един елементарен сайт?

Филибе.нет е меко казано смешен и несериозен за ISP. Трябва да помислят малко и върху това.

Да покажат, че наистина са най-добрия доставчик в града, това ще е добре и за имиджа им за хора, които не висят по форумите като тук.

Ако могат да се изправят срещу наплива от абонати, който евентуално ще дойде ако имат добър сайт, да помислят.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Теди, Нетгруп не са доставчик, а посредник. Общо взето са cable guys. Нета е от AngelSoft. Нетгруп са една от фирмите шерпи, които поддържат мрежата физически. Те ме вързаха и мен, но си плащам в залата 4К на Гарови.

 

Между другото никакво прекъсване по време на бурята :punk

Link to comment
Share on other sites

Между другото никакво прекъсване по време на бурята :punk

 

Имал си късмет. Аз за сметка на това се обадих на някакъв мега-ядосан тип да му кажа че при мен няма ако не е разбрал още той ми се сопна че имало природно бедствие, аз какво искам сега, не виждам ли че положението е тежко... ами тежко е ама аз не съм наясно доколко те знаят за всички щети и ако утре нямам мисля много сериозно да го "насоля" ...

 

---------------------

 

Евала - 2-3 часа по-късно вече имам нет ... аз не че нямах, просто дойде и langame-a, иначе EK-то и ADSL-а на БТК не са спирали :) но просто си свършиха работата хората при това бързо .. а имаше изпопадали дървета на една съседна улица даже видях счупено дърво минимум половин метър беше диаметъра на ствола паднало върху предния капак на една кола - грозна гледка просто... изненадаха ме просто че толкова бързо си свършиха работата! Евала още 1 път :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...