Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Не знам за вас, но днес цял ден и до сега цяла вечер, нетът просто е отврат. Едвам отваря страници.

Tук Хюстън, всичко е ОК :lol:

То кога с ЕК е имало нормално браузване...аз ако не спра сийд/лийч не мога и да мечтая да браузвам...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Абе остави това за торентите. Нямам включено нищо, освен браузъра. По 2 минути се свързва, имам 15% packet loss, а скоростта няма да я споменавам, щото си е направо срамно.

Link to comment
Share on other sites

294166297.png

Аз пък съм доволен! :)

Ами ти добре си доволен, но мисля че си объркал темата. Моля, ако е възможно някой модератор да добави в заглавието на темата за Гигабит и заглавие Евроком лан,(според мен е по-добре да фигурират и двете, може старото име да е в скоби) защото много хора се бъркат и пишат за лана в темата за кабелния Еврокомски нет и става една веселбааа.. от сорта на: Ама как аз качвам с 100 килобайта, а пък еди кой си с 2000? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Агонията от снощи продължава. Чак не се трае вече :angry1

След Repair Connection излиза:

Windows could not finish repairing the problem becuase the following action could not be completed:

Clearing the DNS cache.

 

Същото беше миналата вечер като се оплаквах. Тази сутрин всичко беше наред до следобяд, когато пак почна да ми къса нервите този "интернет". Утре явно ще има разговори със съпорта, макар че от сега мисля, че знам какво ще стане.

"Ами, имате интернет в момента, всичко трябва да е наред. Пробвайте да рестартирате модема и компютъра и ако е имало нещо трябва да се оправи."

Link to comment
Share on other sites

"Ами, имате интернет в момента, всичко трябва да е наред. Пробвайте да рестартирате модема и компютъра и ако е имало нещо трябва да се оправи."

Абсолютно заучена фраза. Поне 4-5 пъти са ми я дикрували, а аз не съм се обаждал кой знае колко пъти.

Забелязъл съм че нета е леш в часовете в които всички са пред РС-та, следобед и вечер по това време. Сутрин нета хвърка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Той сутрин ако ще и да се телепортира, не ме грее особено :)

Ей сега като давам renew през промпта, ми излиза съобщение, че не може да се свърже с DHCP сървъра. Тези еврокомци да не са сложили няква кутийка с duron 1 ghz и 128 mb ram да стои за DHCP сървър? Това направо е все едно да отбият номера, да кажат, че има нет.

Link to comment
Share on other sites

При мен нета става ужасен след 00.30 вечерта и продължава до обед на другия ден. През това време непрекъснато се губят пакети, например вчера имах 45% lost към DNS сървъра... :blink: Звънял съм им най-малко 15 пъти и отговора е един и същи.... "ще предам на колегите за проблема" :D

Link to comment
Share on other sites

Те "колегите" май са в отпуска тая седмица :) Вече пореден ден Cannot clear DNS cache и постоянно 10-15% загуба на пакети.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Ех...До вчерашния ден ,нета ми беше приемлив... след вчерашния нет , напрао м*м*та си иб*ло. ОТ 6 вечерта до идваше и си тръгваше когато му е кев. ТАя сутрин по същия начин. Един сайт не мога да влезна. Звънях , звънях ама немаше кой да дигне...

Link to comment
Share on other sites

Ех...До вчерашния ден ,нета ми беше приемлив... след вчерашния нет , напрао м*м*та си иб*ло. ОТ 6 вечерта до идваше и си тръгваше когато му е кев. ТАя сутрин по същия начин. Един сайт не мога да влезна. Звънях , звънях ама немаше кой да дигне...

и при мене е така аз съм на гигашит постоянно спира

 

сигурно от сутринта има поне 300 пъти :angry1

Link to comment
Share on other sites

И при мен е така за съжаление!! :huh:

 

Дайте ми някакви телефони моля за връзка с доставчика, тези които аз имам не са актуални явно :( :(

Link to comment
Share on other sites

Дайте ми някакви телефони моля за връзка с доставчика, тези които аз имам не са актуални явно :( :(

575-575 и 57-58-59 Предполагам,че имат някакъв голям проблем и ли правят някаква профилактика и за това не ведигат телефоните.При Евроком се процедира така!! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

575-575 и 57-58-59 Предполагам,че имат някакъв голям проблем и ли правят някаква профилактика и за това не ведигат телефоните.При Евроком се процедира така!! :unsure:

 

Благодаря ти, едва влезнах във форума .. Големи убитаци са, няма друга фирма която да е толкова некоректна към потребителите си :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Модемния нет на ЕК направо се срина. Такова нещо не е било до сега. Аз направо съм изумен, но в момента нямам нерви да им звъня, а щом и други имат проблем, значи не е само при мен... :bgrin:

Ако обаче продължи, както съм и изневрен, а също доста пъти съм се заканвал модеми да хвърчат...направо :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Модемния нет на ЕК направо се срина. Такова нещо не е било до сега. Аз направо съм изумен, но в момента нямам нерви да им звъня, а щом и други имат проблем, значи не е само при мен... :bgrin:

Ако обаче продължи, както съм и изневрен, а също доста пъти съм се заканвал модеми да хвърчат...направо :wacko:

 

Дали да не ти препоръчам друг доставчик? :P Те не че има някой със 100%, 24/7 всичко да му е 6+ но все пак имам преки наблюдения и над ЕК и над други 2...

Link to comment
Share on other sites

Дали да не ти препоръчам друг доставчик? :P Те не че има някой със 100%, 24/7 всичко да му е 6+ но все пак имам преки наблюдения и над ЕК и над други 2...

Не, домашен нет в момента нямам възможност за друго ИСП...не финансова естесвено, то ЕК ми излиза и по-скъпо :lol: :bgrin: 28 всеки месец само за Оптима :lol:

 

пп И да има 24/7...и това е ЕК модем, в това съм се убедил. Сега незнам какъв им е проблема, нета не е спирал, просто 3-4-6 краткотрайни падания на нета за 1-2 мин.

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Сега незнам какъв им е проблема, нета не е спирал, просто 3-4-6 краткотрайни падания на нета за 1-2 мин.

 

 

Кви краткотрайни падания бе батко ??? губи пакети непрекъснато, като за световно и на моменти

загубата става кам 98% това ти се е видяло като краткотрайни... по насран нет в Пловдив няма.

Link to comment
Share on other sites

има ли още някой с проблема при който като цъкаш нещо( и не само при игра) online ( cod , wow) нета пада за около 7-8 сек. а играта замръзва, след което се оправя? И така става през определен период от време 10-20 мин. При мене е тъй от повече от година.

 

Иначе днес нета е отврат, но нищо необичайно.

Link to comment
Share on other sites

има ли още някой с проблема при който като цъкаш нещо( и не само при игра) online ( cod , wow) нета пада за около 7-8 сек. а играта замръзва, след което се оправя? И така става през определен период от време 10-20 мин. При мене е тъй от повече от година.

 

Иначе днес нета е отврат, но нищо необичайно.

Дам, аз съм в Lineage 2 и при мен е така.

От съпорта казаха че имат проблем...технически нещо ала бала да ме забаламосат. То проблеми винаги!

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми даде телефон на евроком който работи защото искам да си сменя лан картата а и имам напоследък проблеми с интернета( по конкретно от снощи ми спира през 30 минути)

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми даде телефон на евроком който работи защото искам да си сменя лан картата а и имам напоследък проблеми с интернета( по конкретно от снощи ми спира през 30 минути)

Абе ти не четеш ли, или по далеч от носа си невиждаш, деба! Цяла страница се изписа, 100 пъти се повториха теловете. За нета е 57 58 59. Ама няма да ти решат проблема, както ми казаха - глобален е :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

има ли още някой с проблема при който като цъкаш нещо( и не само при игра) online ( cod , wow) нета пада за около 7-8 сек. а играта замръзва, след което се оправя? И така става през определен период от време 10-20 мин. При мене е тъй от повече от година.

 

Иначе днес нета е отврат, но нищо необичайно.

Има - всички останали абонати на Евроком :lol: Не знам остана ли някой с неспомената майка, откакто ги купиха шопите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...