Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

...но имало информация, че от май месец щели да вдигат тройно скоростите....

хахах

тва ако го направят, цялата мрежа сиг ще рухне

 

за хората които между 5 и 11 имат слаб нет далече под 3мб/с, може да си ги хващате 3те мбитс, но с повече конекции

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...но имало информация, че от май месец щели да вдигат тройно скоростите....

надеждата ( както се говори ) умирГа последна :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да не са вдигнали скоростите ?

861866_orig.jpg

Тази скорост се задържа доста и в определени моменти падаше до 700-800,но все пак е доста повече от 450кб,с които бях досега.

Да не е някое моментно изригване ? :(

 

Да уточня,че съм на тарифа Оптима - 28лв на месец.

Edited by KenwooD
Link to comment
Share on other sites

Да не са вдигнали скоростите ?

861866_orig.jpg

Тази скорост се задържа доста и в определени моменти падаше до 700-800,но все пак е доста повече от 450кб,с които бях досега.

Да не е някое моментно изригване ? :(

 

Да уточня,че съм на тарифа Оптима - 28лв на месец.

Ай сикандрополис ве, ти луд ли си, на оптима кога си свалял с 450, след като макса е 350 :lol: :bgrin:

А ся този 1МБ/с :tongue :wir

Стават някави измами тука.

Link to comment
Share on other sites

Ай сикандрополис ве, ти луд ли си, на оптима кога си свалял с 450, след като макса е 350 :lol: :bgrin:

А ся този 1МБ/с :tongue :wir

Стават някави измами тука.

248010511.png

8800:8=1100kb :)

Доста доволно.Само дано да не е нещо моментно. :cry

Link to comment
Share on other sites

ММ нещо намирисва тука. И аз съм на оптима, ресетнах модемито и нищо. Но дръг път ми се е случвало подобно нещо, но в по малки граници. Това е рядкост за ек, скоростите са винаги постоянни 1:1 от обявените.

:lol:

Ква полза имам от това да лъжа за скоростта

aз не казвам че ти лъжеш...Ек ми намирисват... :lol:

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Минима + 22,40 лв. Няма лъжа няма измама:

 

248116416.png248117199.png

248117543.png248117837.png

248118189.png248118498.png

248118940.png248119210.png

248119512.png

 

На торенти вдига до 6 Мбита. Което ще рече тройно увеличение на скоростите. Горе долу като за Пловдив и за кабелен интернет с модемчета бива ;)

Edited by k-otixxx
Link to comment
Share on other sites

Нета фърка при мене в Тракия. Пак тествах одеве. Пушка е!

248237759.png

Ам, на ъплоуда защо нямаш увеличение :unsure: , даже ми се струва че е по-малко. Иначе гледам пинга е добре, като за Ек е супер, аз под 26 не съм падал :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Too little, too late...

Абсолютно! А за Евроком ... аз не издържах чакането, защото ми се счупиха тенекиените очила от чакане да си оправят проблемите и да вдигнат скоростите! Вече чакам друга фирма да ми прекара нет и от следващия месец ... дано се преродя! :rolleyes: Честито на печелившите и късмет! :)

Link to comment
Share on other sites

Много им е тромава процедурата за въвеждането на всякакви увеличения и подобрения (последните все още не съм ги видял)...а животът е кратък....и по този начин загубиха още един от най-старите им клиенти (откак пуснаха нет по кабел преди доста години съм само към тях)...та вече подадох заявка за включване към друг доставчик.

На всичкото отгоре имам още месец и половина платен към ЕК, но ми писна да чакам... ;)

Link to comment
Share on other sites

Хехе, "друга фирма", "друг доставчик", честито ви на двамата, ама що не си кажем кой е Доставчика, или да познаем от 3 пъти :bgrin:

Ай няма да го наименовавам аз ся, че ще стане като реклама :lol:

Само ще кажа, че откакто съм на Него, се прераждам всеки месец, така че Мидекс, ще забравиш за месеца и половината само първия час след като ти прекарат Нета.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

На вас ви е смешно, но аз още дълго време ще си остана на ЕК...ща не ща. Може да уча и работя но все още живея при нашите и щом Големия не ми дава да дупча стената, значи съм обречен. :lol:

Аз навремето мислех и алтернатива Изи-Лан безжичен, но тия кретени ме мотаха 6 месеца, за да ми кажат че нямат обхват :bgrin:

По-добре такъв нет, отколкото нищо ;)

Link to comment
Share on other sites

На вас ви е смешно, но аз още дълго време ще си остана на ЕК...ща не ща. Може да уча и работя но все още живея при нашите и щом Големия не ми дава да дупча стената, значи съм обречен. :lol:

Аз навремето мислех и алтернатива Изи-Лан безжичен, но тия кретени ме мотаха 6 месеца, за да ми кажат че нямат обхват :bgrin:

По-добре такъв нет, отколкото нищо ;)

Еее за една дупка няма да си пуснеш по- хубав нет. Ти не си добре. Аз ще си продупча цялата стая само за да получа нещо по- добре. Баща ти какво толкова се притеснява, кажи му че няма да падне къщата. :D

Link to comment
Share on other sites

На вас ви е смешно, но аз още дълго време ще си остана на ЕК...ща не ща. Може да уча и работя но все още живея при нашите и щом Големия не ми дава да дупча стената, значи съм обречен. :lol:

Аз навремето мислех и алтернатива Изи-Лан безжичен, но тия кретени ме мотаха 6 месеца, за да ми кажат че нямат обхват :bgrin:

По-добре такъв нет, отколкото нищо ;)

Ако проблемът е дупченето ... не може ли да се изпили леко и незабележимо дограмата в някой ъгъл ( а ако е дървена и леко изметната - направо е готова ) и от там да се прекара кабелчето, а за уплътнение лепни едно дунапренче за да си спокоен, че няма да влезе и винарка! Това е предложение, а вече ти си решаваш ... :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...