Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Кофти е, ама и аз съм на същото положение като някой тука, не ми дават да дупча, колкото и малко да е.

 

Поне утехата ми е повече че спиранията на нета за повече от минута-две са много рядко, достатъчно, че да не псувам за друго освен за скоростите.

Edited by Lil`Nigga
Link to comment
Share on other sites

хуу бива ли такива неща....ша принтирам оная страница с обявата от днеска,ша ида там , ще ги питам най-спокойно дали ще има увеличение и ако ми каже че не знаят ще им завра листа в задния двор :angry1

Link to comment
Share on other sites

Абе какво им вярвате на тези операторки или касиерки

аз пък си нямам друга работа и ги питам по мейла...аджеба к'о става

 

Здравейте!
Увеличението на скоростите ще се
осъществи автоматично. Екипите ни
продължават да работят, но промяната
става поетапно. Молим Ви за още малко
търпение.
С уважение :
Екип Евроком Кабел МБ

Дано до края на седмицата стане нещо, щото тази 1во априлска шега е единствената която няма да ми хареса :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Демек Тракия средата на март, кичука може би средата на май, началото на юни? Супер, супер, поне да намалят дотогава нашата тарифа, щото плащаме същото като Тракия за 3 пъти по-бавен нет...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в Тракия и нямам увеличение. Освен това и аз като много други потребители минах на по-висока тарифа само заради обещаните нови скорости от 1ви. Много некоректно от страна на евроком възмутен съм. :((( Дайте да ги осъдим или Комисията за защита на потребителите.

Edited by BlackRam
Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам кво пречи да кажат: "Ще има увеличение на 1ви Юни". Ама на 1ви юни в 00:01 да увеличат нета, а не да кажат "ще има на 1ви април", а да чакаме до 1ви юни ... това ме дразни не друго

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам кво пречи да кажат: "Ще има увеличение на 1ви Юни". Ама на 1ви юни в 00:01 да увеличат нета, а не да кажат "ще има на 1ви април", а да чакаме до 1ви юни ... това ме дразни не друго

Конкуренцията не спи, нали знаете. А тия май спят още дълбок зимен сън.

Aма то когато някой спи прекалено дълго, май накрая не се събужда.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Аз съм в Тракия и нямам увеличение. Освен това и аз като много други потребители минах на по-висока тарифа само заради обещаните нови скорости от 1ви. Много некоректно от страна на евроком възмутен съм. :((( Дайте да ги осъдим или Комисията за защита на потребителите.

 

Интересно... явно и не цяла Тракия е обхваната. Щом един квартал не могат да обхванат за половин месец, увеличение в кичука преди лятото - абсурд.

Edited by veseo
Link to comment
Share on other sites

http://ekk.bg/mod_promo_view_6.html

 

забележете какво пише: "Важи за нови абонати на евроком"! :( Вече прекаляват - за разтрел са! Като си плащам таксата ще им дигна един скандал :angry: :angry: :angry:

Много ясно че ще важи за нови абонати, нали цената е промоционална :angry: абре вие гледате ама недоглеждате, или се правите на недоскиф...само и само да плюете

пп те не че не са за плюене де :lol: Като не могат да вдигнат на всички скоростта едновременно, поне да не го обявяват, дотогава докато не си оправят бъкиите. Много се дразня, че Тракиици имат повече от мен :)

Link to comment
Share on other sites

А няма ли хватка просто да преподпишеш договора?

Нз, ама ми хрумна, че сега се води на името на баща ми, прекъсваме го и се пуска на мое име, аз имам 18 години, тъй че едва ли ще има проблем :)

И ето ме нов клиент с нови скорости и по ниски цени:)

Edited by Lil`Nigga
Link to comment
Share on other sites

споко, обадих им се и ми казаха, че увеличението важи за абсолютно всички абонати(нови и стари) и ще бъдат увеличени скоростите най-късно да две седмици във всички квартали - първо започвали в тракия, а центъра ще е най-последен!

Link to comment
Share on other sites

Незнам за вас но начина по който евроком "ще увеличи скоростите" ме дразни изключително много кви са тия почваме от еди кой си квартал и свършваме в еди кой си ,като немогат да увеличат скоростите на всички по едно и също време въобще да не пускат реклами до момента в който наистина са технически готови да го направят

Edited by OutSider
Link to comment
Share on other sites

Всеки случай евроком не са като гигабит, при който интернета е много по-бърз и постоянен в кичука, отколкото в центъра!(това е една от причините да се откажа от гигабит плюс бавната скорост на сваляне от международните сайтове) Евроком винаги са си имали редовен и бърз интернет, въпреки, че са мошеници! Няма значение в кой квартал кога ще стане увеличението, а важното е да има такова!

Edited by vladi_peshev
Link to comment
Share on other sites

За теб може да не е важно но ще има много хора които ще се дразнят на това и то с право.Няма смисъл да се тупат в гърдите за увеличение което немогат да предоставят едновременно на всичките си абонати

Link to comment
Share on other sites

Всеки случай евроком не са като гигабит, при който интернета е много по-бърз и постоянен в кичука, отколкото в центъра!(това е една от причините да се откажа от гигабит плюс бавната скорост на сваляне от международните сайтове) Евроком винаги са си имали редовен и бърз интернет, въпреки, че са мошеници! Няма значение в кой квартал кога ще стане увеличението, а важното е да има такова!

Ти още ли не си разбрал, че Евроком=ГГБИТ и обратното. И вече няма ГГБИТ, а има Евроком ЛАН

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен с мненията на OutSider.

Положението стана като БТК-то, едни имат други нямат, ще е хубаво по-бързичко да стане всичко, защото ние(аз) сме гадни в червата и завиждаме :lol: въпреки, че мен 2/3 от деня ме няма :) но дручко е вечер да си харесаш филмче и да го пуснеш с 1МБ и да си го гледаш на момента

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...