Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

значи трасето най вероятно аз ще си го правя,защото тия техници на еврокома са много мързеливи и не им се качва по стълбовете.има много хора от селото които трасето им минава през къщата и пак не искат да ги вържат.има сигурно 200 молби от две три години и никакъв ефект.онзи ден като ходих до централния офис и говорих с техническия ръководител каза,че се включват абонати ,но снега ги затруднил и други врели не кипели.за да ме вържат трябва да си прекарам кабел до нас и най вероятно ще бъде през дворовете за по напряко.не са ми казали какъв кабел трябва да взема.а селото се казва Йоаким Груево.ще ми трябва кабел с обтягане но не знам каква му е цената,и ако го пусна 50м. да виси дали ще се скъса.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Абе не знам аз какво рекламират, но дори и в Плевен са с новите скорости, а тук все още - не. :(

 

Част от листовката с промоцията за София и Плевен:

 

sofiapleveniu3.jpg

 

И същата част от промоцията за Пловдив:

 

plovdivzm8.jpg

 

 

Едит: Sorry, не прецених...аз съм на 1600Х1200 и ако някой с по-малка резолюция трябва да скролва настрани страницата заради картинките, кажете да ги махна. :)

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Абе не знам аз какво рекламират, но дори и в Плевен са с новите скорости, а тук все още - не. :(

 

Част от листовката с промоцията за София и Плевен:

 

.....

 

И същата част от промоцията за Пловдив:

 

.....

 

Аз се чувствам засегнат. Няма майтап. Плевен? Ай стига у'е (както казват по господарите на ефира). Значи клиентите им в Пловдив са някъде между 9тата и 10тата дупка на кавала но определено Плевен явно се явява град с повечеко клиенти и по-голяма стратегическа значимост.

 

От този момент почвам да се радвам на падението на ЕК с чисто сърце! Досега ми беше безразлично но от сега насетне почвам да злорадствам при всеки нов абонат напуснал в полза на кой да е друг доставчик и кабелен или сателитен оператор но просто спрял да "храни" ЕК Пловдив.

 

Едит: Sorry, не прецених...аз съм на 1600Х1200 и ако някой с по-малка резолюция трябва да скролва настрани страницата заради картинките, кажете да ги махна. :)

 

Карай да върви. Аз скоро мисля да взимам 30", да му мислят хората със CRT-та :P

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Въпроса е че на листовките дето са ги разхвърляли не пише гр. София, а гр.Пловдив. И също така пише 4мбита за 14 лв. , и след като това очевидно не е вярно е подвеждаща реклама, което би трябвало да е подсъдно ;)

Link to comment
Share on other sites

"Zdraveite!

Predvijda se aktualizaciq na internet-paketite ni, no ne mojem da se

angajirame s konkretni srokove.

S uvajenie :

Ekip Evrokom Kabel MB"

 

Това е отговор на ЕК на въпроса ми - ще има ли увеличение на скоростите, от кога и как стои въпросът с ъплоуд скоростта! ...те така! :D Надеждата умира последна! :)

Edit: Става въпрос за интернет на модем! Моля за извинение за неточността!

Edited by vasilb
Link to comment
Share on other sites

няма да ги бъде...втори най-голям град...те в Плевен ходат! А да ва в онуфритата...е поне оправиха прекъсването през 3 минути...па чакай да не ги урочасъм :/

Link to comment
Share on other sites

...е поне оправиха прекъсването през 3 минути...па чакай да не ги урочасъм :/

Урочаса гииии...тази вечер ми прекъсва през две минути. :angry1

Някой може ли да ми обясни защо така става? Да не е от моите настройки нещо? Ужасно дразнещо е и се оправя с рестартиране на модема само.

Link to comment
Share on other sites

Урочаса гииии...тази вечер ми прекъсва през две минути. :angry1

Някой може ли да ми обясни защо така става? Да не е от моите настройки нещо? Ужасно дразнещо е и се оправя с рестартиране на модема само.

Спокс, от тях е. Странно и аз снощи за пръв път забелязах че няма такива прекъсвания. Гледах графиката на ДУ-Метъра в продължение на 5-6 мин. и беше плътна като боза, за разлика от друг път.

Но днес е пак същото л****.

Link to comment
Share on other sites

Лаг-а ми е чутовен. Отдавна не се бях оплаквал от ЕК. Уареза ми се отваря както едно време беше на 18 лева първата тарифа. С кабелен модем съм на оптима! :angry1

Link to comment
Share on other sites

:punk Eй страхотни са тия от ЕК, много ги обичам. Едвам браузвам, да не говорим че с 300 зора се докопах до темата да се оплача. :angry:

А забелах, че рекламната им кампания на тия смешовци върви доста добре, в маса бг сайтове се размотава онзи банер с 2 пъти по-висока скорст...мрън, мрън. Даже и в арена го има.

Дават грешни пари, вместо да си гледат сегашните абонати. :angry:

 

edit: етакъв пинг не бях виждал :lol:

221694233.png

221694630.png

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Аз от три месеца горе долу имам проблеми с този нет, лага вечер е просто уникален, за скорости няма да говорим един път в седмицата в 3 през нощта мога да дигна 120к. На 3 пъти ми връзват тенекия последната седмица кога ще идват техници, давам им още един опит ако ме излъжат пак, много им здраве. Те техниците не са виновни, оператора прави целия цирк.

Link to comment
Share on other sites

и аз бях така до преди 5 дни с тоя насран нет от 3 месеца са заидвали в нас да видят къв е проблема доидоха и ми казаха че нета е "супер" :woot а за ка`еството не кабелната ми е виновен телевизора :blink: :blink: преди 5 дни дойдоха едни момци и ме вързаха кам друг доставчик та се родих :bgrin: "На цената на качеството" смешници :punk

Link to comment
Share on other sites

Хора просто нямам думи,не може втория по големина град в България и един от най-древните в света да има толкова смешни интернет доставчици,особено Еврокомчето.За сравнение-Мегалан София,за 25 лв. скоростите,които получавате-2.5 мб/с от български сайтове,а международния е около 1.4 мб/с,има и локална скорост която е около 4 мб/с.НЯМА ИНСТАЛАЦИОННА ТАКСА ЗА ПРЕКАРВАНЕ,също така има много изгодни оферти за нови абонати,например за първите 6 месеца плащащ 50.00 лв. А тука няма такова нещо,както се казваше в оная песен кога ще ги стигнем американците,аз бих я променил,в кога ще ги стигнем софиянците.Много ми е болно,че тука ти дават няква скорост около 370 кб/с дето сигурно в Етиопия и Гана е толкоз,Дано го управят,че скоро на Евроком ще останат само служителите във фирмата и техните семейства.

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

Хора просто нямам думи,не може втория по големина град в България и един от най-древните в света да има толкова смешни интернет доставчици,особено Еврокомчето.За сравнение-Мегалан София,за 25 лв. скоростите,които получавате-2.5 мб/с от български сайтове,а международния е около 1.4 мб/с,има и локална скорост която е около 4 мб/с.НЯМА ИНСТАЛАЦИОННА ТАКСА ЗА ПРЕКАРВАНЕ,също така има много изгодни оферти за нови абонати,например за първите 6 месеца плащащ 50.00 лв. А тука няма такова нещо,както се казваше в оная песен кога ще ги стигнем американците,аз бих я променил,в кога ще ги стигнем софиянците.Много ми е болно,че тука ти дават няква скорост около 370 кб/с дето сигурно в Етиопия и Гана е толкоз,Дано го управят,че скоро на Евроком ще останат само служителите във фирмата и техните семейства.

 

 

Нали се сещаш или явно не, каква е конкуренцията в София между ИСП-тата и тук в Пловдив?

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещаш или явно не, каква е конкуренцията в София между ИСП-тата и тук в Пловдив?
Поради неадекватното поведение на предишния ми доставчик се заех да преброя колко начина има да получа интернет у дома. Оказаха се 7 - от 6 различни ISP-та. Когато DCC пуснат кабел до нас вие ще сте осмите. Не вярвам в София да има повече доставчици на единица площ от това :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

Поради неадекватното поведение на предишния ми доставчик се заех да преброя колко начина има да получа интернет у дома. Оказаха се 7 - от 6 различни ISP-та. Когато DCC пуснат кабел до нас вие ще сте осмите. Не вярвам в София да има повече доставчици на единица площ от това :bgrin:

Ми закво са ти повече и от два след като за 25 или колкото лв предлагат такива неземни скорости :) .

А както май се оказва, в Плд има вече само един доставчик, който да си струва и да е на нивото на софийските такива, вкл. техните скорости и това определено не е този, за който е тази тема :bgrin:

Ами не смятам, че е и този към който си ти в момента. Според мен в Пловдив все още няма такъв за съжаление.

Ок, трябваше да напиша "..и да е се доближава до нивото на..". Така щеше да е по-точно, макар че лични впечатления от софийските нямам. Тук нещата опират до степени и градация, идеално никъде няма за цени като тези, дори и да плащаш по $$$$ на месец, въпроса е кой се доближава най-много до еталоните с които сравняваме, а те определено са в София.

А мога да те уверя, че и в америка има съпорти, съставени от олигофрени, не само в България.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Ми закво са ти повече и от два след като за 25 или колкото лв предлагат такива неземни скорости :) .

А както май се оказва, в Плд има вече само един доставчик, който да си струва и да е на нивото на софийските такива, вкл. техните скорости и това определено не е този, за който е тази тема :bgrin:

 

Ами не смятам, че е и този към който си ти в момента. Според мен в Пловдив все още няма такъв за съжаление.

Edited by danzel_
Link to comment
Share on other sites

СУПЕР НЕВЪЗМОЖЕН НЕТ!!!ПИСНА МИ .. По 902839129372 4аса отварям страница.. върнах се преди 10 години когато като сваляхме с 5 к беше радост вкъщи...

определено ероком ме загубиха като клиент,искрено им пожелавам скорошен фалит... :angry1

Link to comment
Share on other sites

just for the record..

 

223249232.png

Еее не!!! :lol: :lol: :lol: :laughing:

//Нека модераторите ме извинят за спама, ама това си е подигравка :lol: :lol:

Човек, повече недей поствай такива скорости, защото ще получа харт атак или сърдече удар :lol: :cry

Link to comment
Share on other sites

до преди една седмица и аз бях на ЕК, че им беше много зле нета беше ма чак пък толкова никога не е бил :blink: тия хора упорито са решили да се разорят :bgrin: :devil

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...