Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

А инфото от екипа в София е че ни очаква редукция от пролетта :lol: а сега де...

А иначе да си се оплача...2ра вечер подред скоростта страшно спада, може би с около 30 до 50%, а и браузването е адска мъка...как е при вас? :angry: :(

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

Бе не знам, ама информацията от касиерката в Тракия е, че ще е от февруари. А сега де.

Единственото, което можем да кажем сега е - Дано! :lol:

И при мен нет-ът вечер е мн лош! :angry:

Link to comment
Share on other sites

А инфото от екипа в София е че ни очаква редукция от пролетта :lol: а сега де...

А иначе да си се оплача...2ра вечер подред скоростта страшно спада, може би с около 30 до 50%, а и браузването е адска мъка...как е при вас? :angry: :(

 

и на мен е същата...до кога ще е така и дали ще дигат скоростите само те си знаят...бе ще изчакат да им теглят шутовете още няколко клиента и ще им писне от вапроси па тогава може да стане работата.

Link to comment
Share on other sites

А може пък като им бият шута достатъчно клиенти да преценят че дейността става нерентабилна и хептен да спрат да работят...

 

ахахахахахахаахах...ти па стига ве не с лошото :lol: ... ама то па лажа ли е

Link to comment
Share on other sites

Питам на телефон 575859 дали ще има увеличение на моята тарифа на кабелния интернет ( минима+), операторката казва - Даа от този месец има, вие вика нямате ли още увеличение, след една секунда вика ми изчакайте малко и след 5 секунди ми каза,че засега нямало да има увеличение.. Викам супер сте, само така и затварям.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък вече ми се увеличи скоростта. Не знаех за увеличението, не знаех и колко ще бъде. Но сега от 370кб/с свалям вече с 470+ :lol: :punk Много обичам такива изненади. Миналата година на 2ри януари, кат се събудих след новогодишния купон ми дойде много добре новината че са ми вдигнали скоростите двойно и повече. :rolleyes: и

Link to comment
Share on other sites

От ЕКК ме карат да им се смея на воля!То не бяха оправдания след като купиха ГГбит и Ек Пловдив,че мрежата не била изградена,и че година им трябваше за да я стабилизира!След това Праскат Билборди из целия Пловдив с льжливи скорости!

 

Имам предвит за новите скорости за 15лв. за нови абонати 5Мбит/Сек! :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Връзката ми е под всякаква критика!! Започна се от международен,БГ ....просто по-лайняна връзка не съм имал през живота си. Само аз ли съм с този проблем ?! Говоря за сериозна загуба на пакети над 10%

Link to comment
Share on other sites

Връзката ми е под всякаква критика!! Започна се от международен,БГ ....просто по-лайняна връзка не съм имал през живота си. Само аз ли съм с този проблем ?! Говоря за сериозна загуба на пакети над 10%

 

 

Не си само ти :( Преди малко констатирах със съжаление един интересен факт-с Нокиа-та ми през Wi-fi-то на съседа(който е на Бтк) тегля с по-висока скорост отколкото с настолното пе це...Баси работата,само да ми изтече договора март месец и ги разкарвам тея нещастници...

Link to comment
Share on other sites

Не си само ти :( Преди малко констатирах със съжаление един интересен факт-с Нокиа-та ми през Wi-fi-то на съседа(който е на Бтк) тегля с по-висока скорост отколкото с настолното пе це...Баси работата,само да ми изтече договора март месец и ги разкарвам тея нещастници...

Дам нет-а тотално умря R.I.P,трябва да се търси няква алтернатива освен тоя смотан нет.

Link to comment
Share on other sites

ieeeeeeee ja poludeq ei pidale az za kaku vi plashetem 20 lela zati li dignaiti parite da nimuq da tagla li wa nishtasnici iskam vednaga na sabalem ako trebla u 6 chasat ureme za misa da duditi u doma i da mi smeniti tam aipito li kakuto se pravi da mui da tagla kakto predi che ja vi iba sortat mainii ja vi iba i ....... da ne pculam vikim che se nerla eiiiiiiii neznaq ot tam li ja i upralati ja dvadeti li do doma neznaq ama iskam da tagla na mine za kakai ui mii tuz internet kato nimuq da tagla ako ne duditi do 2 dena se mesta na drugiqt internet na skinarete ja vi ibal shapshavete na Ulica Мусала 23 jiveq iskam da mi upraviti shibaniqt internet eiiiii da ne dvadem tam che neznaq... puvichi nima galcha ja vi ibal shmatkite :excl: :excl: :excl: :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :excl:

 

Хахахахахахахахахаха това беше култово!

Link to comment
Share on other sites

Батхти тъпия македонец.....както и да е.Явно нета в целия град се е скапал а да се звъни на познатия телефон смисъл няма.То както се е видяло доставчика ще се сменя...

Link to comment
Share on other sites

ieeeeeeee ja poludeq ei pidale az za kaku vi plashetem 20 lela zati li dignaiti parite da nimuq da tagla li wa nishtasnici iskam vednaga na sabalem ako trebla u 6 chasat ureme za misa da duditi u doma i da mi smeniti tam aipito li kakuto se pravi da mui da tagla kakto predi che ja vi iba sortat mainii ja vi iba i ....... da ne pculam vikim che se nerla eiiiiiiii neznaq ot tam li ja i upralati ja dvadeti li do doma neznaq ama iskam da tagla na mine za kakai ui mii tuz internet kato nimuq da tagla ako ne duditi do 2 dena se mesta na drugiqt internet na skinarete ja vi ibal shapshavete na Ulica Мусала 23 jiveq iskam da mi upraviti shibaniqt internet eiiiii da ne dvadem tam che neznaq... puvichi nima galcha ja vi ibal shmatkite :excl: :excl: :excl: :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :excl:

Много е дълго за подпис, ама остава за поколенията... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

А, ма я, то бива бива лош нет :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Явно нета в целия град се е скапал

При мен не е...горе долу си върви на макс, макар последните седмици вечерно време за около 30 до 60 минути скорста ми спада с около 30-50%....иначе останалото време е пушка. А и пинга малко е височък.

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

На мен скайпа чак ми се разкачва..а гочето от горе е много силен... :lol: :lol: :lol:

 

дори това мнение едвам се постна..спирам просто да пиша няма смисъл..

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Дайте ми някакъв номер на Евроком актуален разбира се, че имам проблеми и се оказва че всичките им БТК стационарни номера са закрити :)

Link to comment
Share on other sites

...всичките им БТК стационарни номера са закрити

 

Ами то най-добре ако изобщо закрият ЕК...поне да не се нервят хората. :lol:

А иначе ако ти трябва номер, за да питаш защо ти е толкова лоша връзката...просто няма смисъл - при всички е така от няколко часа...през 30-40 мин даже изчезва изобщо... :ph34r:

 

П.П. А онова дългото на латиницата изобщо не го и прочетох (достатъчно ми е тежък живота, че да си го затруднявам още повече)...докато не ме заинтригува поста на дядо Мраз - измъчих се около 5 минути, докато разчета въпросните 5 реда...брей...знаех, че има хора, дето не могат да пишат правилно...простено им е - учителите им са били лоши, бягали са от училище или просто са си тъпи...но такъв екземпляр като този досега не бях срещал. :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

някой, който е на минима или минима+ ще пусне ли няколко snapshot-a от speedtest .... :huh:

232462390.png232462826.png

232463300.png232463836.png

232464505.png

 

Минима в натоварено време. Няма да е зле и някой друг да даде шотове, защото на моите пинговете не са много показни (сигурно е заради firewall-a или заради Операта). Реалните са по-ниски.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...