Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

То не е въпроса на завист нормално е ти като клиент да очакваш "равноправност" между клиентите на доставчика към който си и точно в този ред на мисли идва и проблема какво им костваше да обяват "увеличението" чак когато имат техническа готовснот да го извършат в целия град,а и да са сигурни в качеството на услугата след увеличението

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз имам увеличение бе, увеличи се броя пъти които рестартирам модема, щото нета ми е паднал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Никога до този момент не съм се чудил има ли смисъл да продължавам да седя на тоя Евроком... По принцип много мразя да сменям доставчици - на евроком съм откакто скоростите бяха 10кб/с... Обаче за офиса плащам 50лв за 3мб интернет и кабелна телевизия (без да имам телевизор), а вкъщи си пуснах online заявка за новите планове на БТК и в момента плащам 25лв за 9mbit...

Link to comment
Share on other sites

KenwooD ако ме чуваш :lol: Пусни няколко спийд теста да видим за к'во иде реч

Пловдив/София/Лондон/Мюнхен/Ню Йорк :)

пп или пък някой, който вече има увеличение.

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

При мен вместо да се увеличава се намаля.....На оптима съм ама сега тествах само 2 мегабита хващам.....

Link to comment
Share on other sites

При мен на Минима+ се движи между 3 и 4 Мbit-a. Още е далеч от заявените 6Mbit. Uploud-a стига да 33 КБ най-много.

Спокс :lol: не си единствен. Аз от всичко хващам единствено ъплоуда 95% - 1Мбит. Даунлоуда се движи около 5Мбита...на оптима.

:D Изгрев е най-близко до Тракия, пак намазахме.

Link to comment
Share on other sites

И при мен малко по малко започва да се качва! :) :) :) Оптина, Каршияка. Дано до утре да стане MAX POWER! :)

 

Айде да не урочасаме нещата... ще го поправя. :)

 

Ако говориш за "Ricchi E Poveri" знам ги. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

И при мен малко по малко започва да се качва! :) :) :) Оптина, Каршияка. Дано до утре да стане МАХ ПОВЕР! :)

Ще стане то Рики е Макс Повери хахаха, (повери на италиански е "бедни").

Който не знае, имаше подобна банда в миналото. :D

Link to comment
Share on other sites

Абе каквото и увеличение да има, много ме съмнява, че ще остане постоянно поддържано навсякъде във всеки район. Дочух, че още нямали техническата възможност да го направят навсякъде и затова някои ще са доволни, а други пак ще реват, че до тях не стига по всяко време на денонощието.

Моят проблем е, че дълги години бях на "минима" и все още съм (до края на месеца), но както разбрах отдавна, в плановете за увеличенията на ЕК "минима"-та изобщо не се вписва и си остава на 1024. :sick

Двата варианта, които стояха пред мен бяха - или да мина на "минима+" ("оптима"), или просто да сменя доставчика. След кратко размишление реших да направя второто, защото в момента съм на тарифа от 20 лв. и получавам скорости, които ЕК никога нямаше да ми предложи, дори и след прословутите увеличения, които рекламира от месеци, да не говорим, че поне досега за 2 седмици връзката ми е точно толкова стабилна както и еврокомската.

 

255315291.png 255315532.png 255315823.png

Link to comment
Share on other sites

Ще стане то Рики е Макс Повери хахаха, (повери на италиански е "бедни").

Който не знае, имаше подобна банда в миналото. :D

 

Не беше ли Ричи е Повери: http://en.wikipedia.org/wiki/Ricchi_e_Poveri Бая в миналото е било, аз от моето детство помня имахме техни плочи :)

 

 

 

 

да не говорим, че поне досега за 2 седмици връзката ми е точно толкова стабилна както и еврокомската.

 

Aaaa дума да не става. Не знам при теб колко стабилна е еврокомската връзка, но на мен ми беше скъсала нервите от глупости от всякакво естество.

Link to comment
Share on other sites

И при мен малко по малко започва да се качва! :) :) :) Оптина, Каршияка. Дано до утре да стане MAX POWER! :)

 

Айде да не урочасаме нещата... ще го поправя. :)

 

Ако говориш за "Ricchi E Poveri" знам ги. :)

 

И аз съм на същата и съм в Кършияка!

255422160.png

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

И аз съм на същата и съм в Кършияка!

255422160.png

Интересно ми е, пинга ти до Пловдив винаги ли ти е такъв все едно е до Англия? ping w command prompt какво показва?

Иначе явно дори в един квартал някои абонати са с повишени скорости, други кретат още на 3 мбита за същите пари.

Чудя се дали изобщо имат възможността да предоставят на всички 9 мбита, щом така поетапно и плахо качват на отделни абонати така през 2-3 седмици..

Link to comment
Share on other sites

Ами теди лага си е същия. Сега тъпака се сетих да си ресна модема и има увеличенийце :)

 

255431003.png

 

извинявам се за по-горния си пост

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...