Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

ай сиктир бе,от торент със 150 сиидъра и 1220 лиичъра тегля със 2.5 кб/с бе :angry1

да им окапят ташаците на тия мърлячи :angry1

i az sum taka download i upload sa pod sekva kritika da ne govorim che dokato otvorq nekoq stranica moga da izpiq edno kafe i da procheta vestnika... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i az sum taka download i upload sa pod sekva kritika da ne govorim che dokato otvorq nekoq stranica moga da izpiq edno kafe i da procheta vestnika... :angry1 :angry1 :angry1

И при мен е така ето най доброто което оспях да постигна днес!!! :confused 142304412.png

Link to comment
Share on other sites

i az sum taka download i upload sa pod sekva kritika da ne govorim che dokato otvorq nekoq stranica moga da izpiq edno kafe i da procheta vestnika... :angry1 :angry1 :angry1

 

Приятел, ти пак си добре! При мен освен че е бавен, та и ми прекъсва много често ( поне 10-ина пъти на ден за 10 до ... колкото му е кеф минути) . Прекъсването не е на нета , а влошаване на сигнала на кабелната ("снежна буря") , от което прекъсва и нета и това е след дъждовете и не щат да си го оправят !!! Касиерката уж казва на майсторите, но ... ефект йок! На телефона на съпорта никой не отговаря - свободно - какво е това ? Аз нямам думи !!! Просто не знам какво да правя !!! За съжаление при мен ДСС нямат мрежа . :angry: Единствената възможност ми остава сателитна. Ако имате други предложения - кажете !!! Благодаря!

Edited by vasilb
Link to comment
Share on other sites

знам как ви е хора, през деня download-а не минава границата от 20к, като това е макс, иначе средно 6-10

а съм на 18(22) лева тарифа, УЖАСНО Е!

в сървърите изкарвам над 100 пинг като през 5 сек скача на 400

идваха 2 пъти, НИЩО

добре, че сега ще минавам на ДЦЦ

Link to comment
Share on other sites

знам как ви е хора, през деня download-а не минава границата от 20к, като това е макс, иначе средно 6-10

а съм на 18(22) лева тарифа, УЖАСНО Е!

в сървърите изкарвам над 100 пинг като през 5 сек скача на 400

идваха 2 пъти, НИЩО

добре, че сега ще минавам на ДЦЦ

Явно наистина ще трябва да се сменя доставчика!! :blink: Колкото и да не ми се иска ако продължават в същия дух Евроком ще трябва да ги сменя!Днеска платих за Юли защото обичам дасъм изряден.Евроком обаче не обичат!!Съжелявам"приятели" след 4 години сътрудничество май наистина се налага да се рзаделим!! :huh:
Link to comment
Share on other sites

Evrocom.net се подиграват с потребителите си, колкото и да се оправдават колко много проблеми със стара техника имали и да прехвърлят вината си в София, където уш бил проблема. За съпорта няма какво да се коментира - под всякаква критика. Скоро и аз смятам да се разделям с него, то май е по-добре да ползвам интернет през телефона.

Link to comment
Share on other sites

-

142517669.png

Смешна работа. Да се надяваме че нещо работят и подобряват мрежата, а пък и чух че на есен щяло да има увеличение на скоростите :blink:

 

 

142523041.png А това от вън :confused :confused :confused

Edited by apo_hd
Link to comment
Share on other sites

Имате ли някакви впечатления от Евроком Лан?

от месец и половина съм на тарифата им от 20лв. в Кичука... освен 2-3 леки прекъсвания нета не е спирал дори в големите дъждове... държи 95kb/s международен, 245kb/s български, естествено това 245kb/s е ако не използаваш международния в този момент...тези дни имаше спадове на скоростите, но го оправиха... за съпорта само добри думи мога да кажа за момента... онзи ден се прибрах, нямаше интернет и звъннах на 57-58-59... веднаха вдигнаха, уточнихме проблема и след 2 минути нета текна... на другия ден даже ме търсиха на GSM-a да питат дали всичко е наред, което приятно ме изненада... :)

и така, засега съм доволен от Евроком Лан... дано и да продължава да бъде така

Link to comment
Share on other sites

... нямаше интернет и звъннах на 57-58-59... веднаха вдигнаха ...

 

Късметлия ! На мен от няколко дни никой не ми вдига нито на този , нито на 575-575 . Това тяхното е май на тото - ако имаш късмет ! Егати работата - интернет на късмет ! За мен спасението май се оказва сателитна + Визио . За тези, които са доволни - пуснете едно тото 6/49 и за мен бе ... :)

Link to comment
Share on other sites

от месец и половина съм на тарифата им от 20лв. в Кичука... освен 2-3 леки прекъсвания нета не е спирал дори в големите дъждове... държи 95kb/s международен, 245kb/s български, естествено това 245kb/s е ако не използаваш международния в този момент...тези дни имаше спадове на скоростите, но го оправиха... за съпорта само добри думи мога да кажа за момента... онзи ден се прибрах, нямаше интернет и звъннах на 57-58-59... веднаха вдигнаха, уточнихме проблема и след 2 минути нета текна... на другия ден даже ме търсиха на GSM-a да питат дали всичко е наред, което приятно ме изненада... :)

и така, засега съм доволен от Евроком Лан... дано и да продължава да бъде така

блазя ти и то много

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин ми беше бенефиса в Евроком. Най-накрая се престраших, за добро или лошо- скоро ще се разбере.

Link to comment
Share on other sites

Това е вече прекалено!!!!! 142945456.png Днес цял ден звъня на съпорта и никой не ми вдига!!Започнах да съжелявам,че вчера предплатих за Юли! :huh: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Проблема е явно в целия град и не е само за ЕК, а и за ГГБит - аз съм на ГГБит на 30лв. и скоростите са ми около 220kbps, а пинга е около 80. Май ще се минава на БТК, защото файда от Гаров, Визио и т.н. кабелджии няма никакъв смисъл - при една буря всичко се скапва, наводнява и резултата е n-брой часове или дни без нет. БТК може да имат 1024, но поне са стабилни и при буря и каквото и да е нет си има и всичко е ОК.

Link to comment
Share on other sites

това за мен е нормално :D

засичал съм, през деня от към 13:00 до 00:00 - 01:00 свалям с МАКС 20к, пинга в сървирите ми е 100 като през 5 сек става 400

Link to comment
Share on other sites

Еми и аз ще се отказвам от ЕК като посъбера малко кинти.Ще минавам на Лангейм които са много доволни от 20лв тарифата.До сега бях на 20лв на ЕК но се махам.Ето най-доброто постижение до сега=>143951890.png

Link to comment
Share on other sites

Аве хора що така аз няма проблем, от Изгрев съм и си имам съвсем нормални скорости(такива каквито трябва да са). Само онзи ден имах подобен на твоя проблем и оттогава нета хвърка!?

Link to comment
Share on other sites

ЛоЛ ... всички доставчици в Пловдив си играят с нас приятели. Евроком .. се подиграва да не сме животни бре .. азък че сме 2-рия по големина град в тая скапана страна.

 

Аз сега съм на Easy Lan същата боза .. някви пингове някви загуби на пакети от 25 до 50 % сега се постабилизираха. Тарифа бронз - 170 кб БГ чужд - 100 кб. И това - 30 лв .. срамота и мнизерия. Мисля да сменя да ида на Visio. Много добри отзиви има .... е да верно като всеки LAN доставчик има ли бури с силни дъждове и гръмотевици - спира. Но добре ... бих го преживял ден или два да няма нет. Но поне знам че за 30 лв тарифа 6 мегабита. 400 кб бг и около 100-150 чужд ще ми свърши работа. Ако ще и при мене да сложат захране н а суичовете - ще е по добре !!!

 

Евроком се скапва полека полека и се срива. Имам чувството че е на обекти и на квартали сривовете .. :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

тъй като в момента няма интернет се наложи да се обадя на съпорта.стана както си и мислех: никой неотговаря на посочените пловдивски и софийски номера,включително и ГСМ-мите.От друго място опитах да заредя страницата на евроком за пловдив,оказа се че не се зарежда.После погледнах че на софийската има раздел за Пловдив както и всички градове където има Евроком.Само където линк-а е празен.

Link to comment
Share on other sites

ЛоЛ ... всички доставчици в Пловдив си играят с нас приятели.

Не че те успокоявам, ама и в София нямаха интернет...

Link to comment
Share on other sites

Не че те успокоявам, ама и в София нямаха интернет...

Тия от Евроком май нещо пак са оставили мрежата на произвола,защото за последните няколко седмицо нета ми спира почти всеки ден.

-----За кой софийски доставчик става въпрос ?

Edited by Xeon
Link to comment
Share on other sites

ЛоЛ ... всички доставчици в Пловдив си играят с нас приятели. Евроком .. се подиграва да не сме животни бре .. азък че сме 2-рия по големина град в тая скапана страна.

 

Аз сега съм на Easy Lan същата боза .. някви пингове някви загуби на пакети от 25 до 50 % сега се постабилизираха. Тарифа бронз - 170 кб БГ чужд - 100 кб. И това - 30 лв .. срамота и мнизерия. Мисля да сменя да ида на Visio. Много добри отзиви има .... е да верно като всеки LAN доставчик има ли бури с силни дъждове и гръмотевици - спира. Но добре ... бих го преживял ден или два да няма нет. Но поне знам че за 30 лв тарифа 6 мегабита. 400 кб бг и около 100-150 чужд ще ми свърши работа. Ако ще и при мене да сложат захране н а суичовете - ще е по добре !!!

 

Евроком се скапва полека полека и се срива. Имам чувството че е на обекти и на квартали сривовете .. :wacko: :wacko: :wacko:

На Easy Lan един приятел ми прати шот 2мб сваля и 1мб упва. за 20лв. :laughing: :laughing:

Но не е постоянно де.

А тия евроком цяла нощ ме оставиха без нет за пръв път от два месеца насам мм :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...