Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Евроком нет е най-скапания. Аз преди бях на GGbit и всичко си беше супер (download от вътрешните със по 300, от Movies.hu даже с много повече) Супер много информация имаше на вътрешните сървари. И тогава изведнъж дойдоха жабарите от еврокома и купиха GGbit. И кво стана? Осраха всичко! Сега свалям с по 200-240кб/с И КОЕТО Е НАЙ-ШИБАНОТО - АКО НЯМА СИЙДЪРИ НЯМА СВАЛЯНЕ! И ТОВА Е НА ПОЛОВИНАТА ВИ ФИЛМИ И ДРУГИ НЕЩА! ПРОСТО ЗАЕМАТ МЯСТО С КАРТИНКА В ТРАКЕРА ОБАЧЕ ИДИ СИ ГИ СВАЛИ!

 

+ КАК МОЖЕ ДА СИЙДВАМ, КАТО КОМПЮТЪРЪТ МИ Е ТОЛКОВА СЛАБ, ЧЕ АКО МУ ДАМ ДА ЪПЛОЪДВА И ЗАПОЧВА ДА НАСИЧА, ПОНЯКОГА ЗАБИВА?

 

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

ЕВРОКОМ Е НАЙ-СКАПАНИЯ НЕТ АКО СТЕ ВЕЧЕ НА НЕГО МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ, АКО СИ ТЪРСИТЕ НЕ ГО ИЗБИРАЙТЕ! НИКОГА!

 

П.П. Доунлоъд 500кб/с... да бе, само на хартия. Деба. Само за да ни качват шибаната такса.

много се смях като прочетох този пост :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз! :) Най обичам хора, които не знаят нищо, да говорят сякаш знаят всичко и целия свят работи за тях. А най - лошото е, че във форума има обяснено на чист български език всичко.. Но кой да чете. Този ще успее в живота.. :)

Link to comment
Share on other sites

оплаква си се човека, кво толкова. ГГбит си беше боклучав още от самото начало.

Спомням си когато ЕК колеха и бесеха. Е сега е малко по-различно.

Не ти харесва, местиш се на друг и край. Избор...колкото искаш. Трябва да си много хардкор фен на ЕК да креташ на тях и да си мислиш че имаш и ползваш интернет.

Link to comment
Share on other sites

оплаква си се човека, кво толкова. ГГбит си беше боклучав още от самото начало.

Спомням си когато ЕК колеха и бесеха. Е сега е малко по-различно.

Не ти харесва, местиш се на друг и край. Избор...колкото искаш. Трябва да си много хардкор фен на ЕК да креташ на тях и да си мислиш че имаш и ползваш интернет.

е кажи на кой ша минеш, че ми е интересно :rolleyes:

щото аз минах на ланката им и верно че вече дърпам и ъпвам с близо 500 или 200 международен, ама ся с тоя дъжд сичко се наеба и нета е на 30-40%...пак съм доволен де :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Дае, да плащам по още 50 лева за да се преместя на друг нет дето не го знам дали и той няма да излезне същия. Не съм хардкор фен, но не обичам да давам пари за глупости.

Link to comment
Share on other sites

Съпорта е от 9 до 18ч, до колкото знам.

 

А и не е само при теб тая работа с пакетите.

 

на 192.168.100.1 уж пише operational модема, пък постоянно се разкача и се оправя с рестарт...за 5 минути, после пак се откача... Супер мизерия. Да не говорим, че като завали аз редовно нямам нет 3 дена, при положение че сички около мен на евроком имат. Дейба и малоумниците от тоя ЕК, аз за толкова време щях херметически да затворя всичко в найлонови пликчета, да не се мокри! Тъпотия до шия...

Link to comment
Share on other sites

И аз от вчера повече от денонощие нямах нет. А вчера уж не валеше. Но и лабелната се развали ужасно, та явно е било нещо в квартала, я някой пират не се е вързал порядъчно, я някой техник от поддръжката е забравил някой кабел някъде.

И на всичкото отгоре наистина има съпорт само от 11 до към 5. през останалото време не мога да се свържа с никой телефон. А от другата страна като се свързах днес, и като питах има ли съпорт тая фирма, щото цяла вечер и цяла сутрин не мога да се свържа, въпреки че в 80% от случаите ми даваше СВОБОДНО, ми се обясни, че били претоварени линиите, много хора се обаждали и не можели да насмогнат. ДА БЕ, затова ли им дават свободно телефоните, даже на единия ми вика постоянно "Обаждането ви ще бъде пренасочено", при което го пренасочват, и дава свободно. Като го казах това, отговора беше същия - много заети били и не съм уцелил свободни хора да дигат. Да, то затова ценрталата е оторизирана да ми дава сигнал СВОБОДНО. Г-да Еврокомаджии, стегнете се и избирайте телефонистките си поне със завършен 1-ви клас, защото и децата знаят, че СВОБОДНО != ЗАЕТО. Най-малко думите звучат различно, пишат се различно, и едната е с 5 букви, другата с 8. Освен ако не искаха да ми кажат, че 5=8, дори тук издиша математически твърдението :angry1

Link to comment
Share on other sites

Tedy, само да вметна - наистина има възможност централата да ти дава свободно, а всъщност да няма свободни линии... поне моята го може. На апаратите на операторите мигат съотвентите светлинни индикации означаващи, че има чакащо повикване докато те си водят друг разговор, а чакащия чува сигнал свободно. Това е масова практика - примерно на 144 е така, на много от такситата... Американска мозъчна пръдня е това - логиката е, че клиента никога не трябва да чува сигнал заето, дори и когато няма кой да го поеме - не било професионално... тъпи маркетингови похвати...

Link to comment
Share on other sites

Tedy, само да вметна - наистина има възможност централата да ти дава свободно, а всъщност да няма свободни линии... поне моята го може. На апаратите на операторите мигат съотвентите светлинни индикации означаващи, че има чакащо повикване докато те си водят друг разговор, а чакащия чува сигнал свободно. Това е масова практика - примерно на 144 е така, на много от такситата... Американска мозъчна пръдня е това - логиката е, че клиента никога не трябва да чува сигнал заето, дори и когато няма кой да го поеме - не било професионално... тъпи маркетингови похвати...

Много ти благодаря, честно казано маалко ми поолекна, поне има вероятност една лъжа по-малко да са ми казали.

Връщам си част от думите назад, и без това почти ми мина вече нервата :P

Определено ако наистина ползват такива похвати, са много кофти, клиентите остават с впечатлението, че просто никой не им вдига телефоните, така и операторите на телефоните могат да правят каквото си искат, да отидат на кафе за 3-4 часа, и после да се оправдават колкото си искат - "Ама аз като луда обслужвах клиенти тука".

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Вижте това: http://forum.ekk.bg/viewtopic.php?t=1296

Нови телефони има :)

На 04.06.2007 стартира Call Center-ът ни в Пловдив.

 

Телефоните са както следва:

 

575-575 - гореща линия с работно време за момента 08:30-20:30

57-58-59 - телефон за услугата Интернет (кабелен и LAN) с работно време 24/7

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

За какво става въпрос?!!!! 138602374.png Ако продължава още седмицатака и аз който до сега бчх твърд привърженик на Евроком ще умекна! ;)

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте, но това е наглост, безотговорност и гавра с клиентите на Евроком България. Първо- интернет с такива скорости 230 down и 90 up е просто гавра с мъръв труп (не че има жив де). Второ- тази кабелна е много кофти-няма никакви канали-повечето се хващат с обикновена антена или сателитна и то безплатно! Просто не знам още колко време ще издържи този Евроком. :( Много ми е тъжно, но изглежда, че скоро и аз ще напусна потъващия кораб ! :cry

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте, но това е наглост, безотговорност и гавра с клиентите на Евроком България. Първо- интернет с такива скорости 230 down и 90 up е просто гавра с мъръв труп (не че има жив де). Второ- тази кабелна е много кофти-няма никакви канали-повечето се хващат с обикновена антена или сателитна и то безплатно! Просто не знам още колко време ще издържи този Евроком. :( Много ми е тъжно, но изглежда, че скоро и аз ще напусна потъващия кораб ! :cry

 

 

spoko pi4,ne si samo ti,az ve4e go napuskam ,dosega pla6tah 66 ili 68 i az ve4e nepomnq i kato zakasneq s edin den da predplatq i oppsss v gaza 74 lv da ne be6e i pove4e i kakvo stana vzeh si btc sas 14 dena test na 2048 i se okaza 4e za 34 lv moga da imam tova za koeto dosega pla6tah 66 .az bqh do tuk.pojelavam uspeh na novite sobstvenici na evrokom za6toto 6te im e neobhodim.

Link to comment
Share on other sites

.....i se okaza 4e za 34 lv moga da imam tova za koeto dosega pla6tah 66 .....
За да е коректно всичко, от 66 (68) лева трябва да извадиш цената на кабелната защото със сигурност си ползвал отстъпката. Това обаче пак прави повече пари за по ниско качество - изпитах го на гърба си последната половин година. Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Имате ли проблеми със "smtp.evrocom.net"? На работата изходящата ми поща минава на късмет, а на шефа изобщо не върви. Другото е че като стартирам Outlook Express, рови по мрежата поне 2 минути като натрупва значителен двупосочен трафик преди да ме пусне да си проверя пощата. Прехвърлих връзките си към Microsoft Office Outlook 2003 и ровичкането по мрежата спря, но пак нямам сигурно изпращане на пощтата през "smtp.evrocom.net". От акаунта ми в gmail всичко се праща нормално, но те поддържат собсвен smtp сървър.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...