Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Спиранията вчера предполагам са, защото от 1 юли ще увеличават скоростите и може да се работи по нещо.

Иначе, Burkoff, какво да ти кажа... Lol?! Ще приемеш 2 дена да нямаш нет след буря?! Мисля, че не знаеш какво си пожелаваш.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

В крайна сметка не е било само в кичука това явно. Вчера бях полудял, защото ми трябваше нет-а супер много (един приятел, дето е в САЩ щеше да влиза).

Пуснах инфо канала, да видя какъв е телефона на съпорта, пишеше 575859, на който след 575 дава заето...

Edited by zynth
Link to comment
Share on other sites

Спиранията вчера предполагам са, защото от 1 юли ще увеличават скоростите и може да се работи по нещо.

Иначе, Burkoff, какво да ти кажа... Lol?! Ще приемеш 2 дена да нямаш нет след буря?! Мисля, че не знаеш какво си пожелаваш.

Аз бях чул за увеличение на скоростите от началото на есента :confused , ти откъде разбра за 1юли

Пък и нали скоро(майче беше май месец) ги вдигнаха. :huh:

Edited by apo_hd
Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка не е било само в кичука това явно. Вчера бях полудял, защото ми трябваше нет-а супер много (един приятел, дето е в САЩ щеше да влиза).

Пуснах инфо канала, да видя какъв е телефона на съпорта, пишеше 575859, на който след 575 дава заето...

na men sled 575 mi kazva6e "all lines are unavalible , please try again later"

 

I kym edin se svarzah s supporta i komentara be6e" O,da imame golqm problem"

Link to comment
Share on other sites

Аз бях чул за увеличение на скоростите от началото на есента :confused , ти откъде разбра за 1юли

Пък и нали скоро(майче беше май месец) ги вдигнаха. :huh:

Ще има нови скорости от 1 юли. На 29 юни ще разберем какви ще бъдат. Тази информация е от админа на форума на ЕК.

Link to comment
Share on other sites

На Easy Lan един приятел ми прати шот 2мб сваля и 1мб упва. за 20лв. :laughing: :laughing:

Но не е постоянно де.

А тия евроком цяла нощ ме оставиха без нет за пръв път от два месеца насам мм :angry: :angry:

 

ха ... ами с 10 локални личъра и 10 локални сидъра може и да ги хване. Аз повече от 200 кб БГ не съм минал на 30 лв !!!

 

НЕ МЕРСИ съм .. имаха време да си оправят мизерната мрежа - не го направиха !

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни нета ми умира по 2-3 пъти не за много,но е изнервящо.Казвам го за протокола,не че някой ще ни обърне внимание.

 

ЕДИТ:Ето сега пак

Edited by Divaka
Link to comment
Share on other sites

Аве хора що така аз няма проблем, от Изгрев съм и си имам съвсем нормални скорости(такива каквито трябва да са). Само онзи ден имах подобен на твоя проблем и оттогава нета хвърка!?

 

 

Дам ... Аз съм от Каршиака и моя нет БЕШЕ така... ама тея дни сигурно 12 часа имам нет 12 часа нямам нет.... Просто незнам и аз как го търпя....

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни нета ми умира по 2-3 пъти не за много,но е изнервящо.Казвам го за протокола,не че някой ще ни обърне внимание.

 

ЕДИТ:Ето сега пак

 

 

Дам ... Аз съм от Каршиака и моя нет БЕШЕ така... ама тея дни сигурно 12 часа имам нет 12 часа нямам нет.... Просто незнам и аз как го търпя....

Прочетете малко по нагоре в темата, The AnGeL разяснява и най вероятно заради това че прават нещо по мрежата и може да има ново увеличение на скоростите :blink: Дано ;)

Link to comment
Share on other sites

Да се уточним, нищо не разяснявам. Давам предположение. Защото преди като увеличаваха скорости, имаше пак такива моменти. Причината може да е съвсем друга :)

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен, ЕК е некоректна фирма.

Ми те може постоянно да си подобряват техниката, ама ако ние абонатите не виждаме резултат от това подобрение- кел файда и за нас това е просто стандарнтото и хванало мухъл глупаво оправдание за всички прекъсвания. Техниката и технологията се подобрява с всеки ден до безкрай, това означава ли че с цел 'подобряване', което никога няма да спре, вечено да има проблеми. Смешно и абсурдно.

НАЙ-МАЛКОТО да пуснат някой сайт за информация, куъдето да публикуват какво правят аджеба, горе долу къде и кога какви проблеми се очакват, какви подобрения да очакваме и т.н.

Не е трудно, май си имат някакъв сайт там ekk.bg май му се викаше, да вземат по-подробно да вкарват малко инфо за бедните юзъри (от които те станаха богати btw), ако не вдигат скапаните телефони. Че с два телефона на кръст няма как да заситят хилядите абонати, изпаднали в неведение какво става.

Link to comment
Share on other sites

Абе тука ви гледам и се чудя и се мая ,всеки мрънка ако еди кво си еб#л съм им маиката ше се изключа и така 1-2-3 години /справка виж темата по назад/ и все си стои на ЕК.Имаше един пък нета му бил мноо кофти дълго време и еди кво си обаче не иска да се маха от евроком щото не му се разправяло да ходи до други офиси :lol: ебати мазохиста

Прехвърлянето е за 2-3 дена макс ,всеки може да ги изтърпи или пък може да се застъпят 1 месец с 2 доставчика и след тва продължавате с новия

Аз например 4г съм бил на ЕК ,и преди съм го казвал и сега ще го кажа че тва беше фирма от връзкари и шуробаджанащина или "хвани единия удари другия" ,ся незнам как е но едва ли е по различно

От 3мес. съм на Визио и се родих ,даже ме е яд че много по рано не съм се прехвълил към тях слушаики сульо и пульо в тоя форум че не стрували

Та така колко по-рано се махнете от ЕК толкова по добре за вас :excl:

Също добър избор е БТК-адсл

Link to comment
Share on other sites

4 дена нямах нет, на единия телефон тия боклуци ми сложили жена да отговаря (негър скиор->10 пъти им звъня и на третия ден оная ми вика "мисля че има проблем"). С тия 4 дена общо за месеца съм бил без нет 10 дена. Още 10 дена стоях с насран нет (бг пииринга беше по слаб от интернешънъла)...е*ал съм ги, тамън края на месеца минавам на Визио (мислех и на Лангейм, ама дочух че им бил скапан ъплоада).

Edited by Mechka
Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Искам да ви покажа каква скорост постигат лангейм.Само вижте-> http://play.evrocom.net/forum/index.php?ac...i&img=12046 правете си сметката дали ще останете на ЕК.Като сабера 80лв и аз минавам на лангейм,поне ще свалям като хората.Доколкото до Up-a някой път достига до 300к на 35лв тарифата.И верно ли е че ЕК от 1 юли ще дигнат скоростта? :D

Edited by van4o_87
Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Искам да ви покажа каква скорост постигат лангейм.Само вижте-> http://play.evrocom.net/forum/index.php?ac...i&img=12046 правете си сметката дали ще останете на ЕК.Като сабера 80лв и аз минавам на лангейм,поне ще свалям като хората.Доколкото до Up-a някой път достига до 300к на 35лв тарифата.И верно ли е че ЕК от 1 юли ще дигнат скоростта? :D

тая скорост е с локален сийдър, така че не е реална

Link to comment
Share on other sites

Аз локално с Визио точа 7МВ в секунда. Това не е интернет. Ама в голяма част от случаите, когато ти трябва такава скорост, локалното устройва. Но да оставим локалните скорости настрана- интернетът на ланките също е по-бърз от този на Евроком. Но не е така стабилен.

Link to comment
Share on other sites

Отивам днес в офиса да си подам молбата и ми викат "Ами добре но имате договор за 1 година, който изтича октомври и сме ви дали модем, за който трябва да платите 90 лева. А модема си е лично мой и 2002 година си го купих за скромните 540 лева, пак от евроком ;) И значи тариката, където дойде да ми поднови договора миналата година си е писал едно модемче и си го е прибрал, пък после аз да му мисля...Както и да е, разбрахме се, подадох си молбата и вече си ползвам лангейм...

Link to comment
Share on other sites

от днеска съм горд потребител на ДЦЦ, ако знаех, че такъв нет ще имам, още преди месеци щях да се махна

700к от торент, 100-180к от дата, 250к от външен преди малко X_x :D :P

 

146748439.png

 

146748766.png

146749468.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...