Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

BTV, Nova, BNT, Fox, Hallmark, AXN, Discovery и анимациите - то друго общо взето не ми трябва (history/animal planet чат пат да се загледам нещо, останалите дори не стигам до тях като въртя каналите). Около 2 години плащах HBO преди да се усетя че за 2 години един филм не съм гледал там и го спрях. Не ми е липсвало изобщо а пък Cinemax са безумни тъпотии 99.999999% от времето.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

На кого му трябва HBO при наличието на замунда etc.?! :blink:

Сигурен съм, че на повечето хора поне 70% от каналите са им абсолютна баластра, по всички ТВ оператори. Да си представим плановете на Булсат (или както бяха последно като ги гледах) - ако гледаш 2-ра, Нова и един канал някакъв от последния пакет, плащаш най-високата такса от пакети заради това. Което е меко казано малоумно. Ами десетките турски, гръцки и т.н. боклуци? Кой ги гледа..

Трябва да има по-гъвкава схема човек да си избира канали. Примерно нещо като на N3 там с пакетите по 1 лв. Ама и това не е съвсем Ок, но предполагам няма как по 1-2 канала да избере човек. Защото аз бих избрал примерно не повече от 10 канала да имам вместо 110, и вместо 15-20 лв такса, защо да не плащам примерно 5 лв при редукция на каналите 10 пъти?!

Като се появи ефирната, предполагам нещата трябва да са по-добре. За съжаление май оператора ѝ ще е БТК!

Link to comment
Share on other sites

На кого му трябва HBO при наличието на замунда etc.?! :blink:

Сигурен съм, че на повечето хора поне 70% от каналите са им абсолютна баластра, по всички ТВ оператори. Да си представим плановете на Булсат (или както бяха последно като ги гледах) - ако гледаш 2-ра, Нова и един канал някакъв от последния пакет, плащаш най-високата такса от пакети заради това. Което е меко казано малоумно. Ами десетките турски, гръцки и т.н. боклуци? Кой ги гледа..

Трябва да има по-гъвкава схема човек да си избира канали. Примерно нещо като на N3 там с пакетите по 1 лв. Ама и това не е съвсем Ок, но предполагам няма как по 1-2 канала да избере човек. Защото аз бих избрал примерно не повече от 10 канала да имам вместо 110, и вместо 15-20 лв такса, защо да не плащам примерно 5 лв при редукция на каналите 10 пъти?!

Като се появи ефирната, предполагам нещата трябва да са по-добре. За съжаление май оператора ѝ ще е БТК!

 

По тая тема доколкото разбрах само в Америка го имало това да си избираш това което да гледаш,тук явно не е навлезнало.Във форума на кулбокс споменават че технически е възможно при тях,НО от Вестител не искат явно да стане по лесния начин.

Link to comment
Share on other sites

Абонат съм на LAN от 20 лв. При тях съм от години, аха да ида при друг и се окаже, че или няма покритие, или са по-зле наличните в района. Днес получих странно обаждане от Близу. Предложиха ми като лоялен клиент да ми пуснат цифрова с 40 канала и аналогова за 1 лв. на месец с договор за година и половина - 21 лв. за целия период и без такса първия месец. Договора ми за LAN изтича след 3 месеца, а новия почва да кажем до седмица-две, т.е. удължаване с година и 3 месеца. На въпроса ми, два пъти, интернета остава ли на LAN, отговора беше ДА! Та въпроса ми е, някой получавал ли е подобно обаждане и предложение и къде е уловката, освен в срока.

Edited by vassy
Link to comment
Share on other sites

Както си го написал не става ясно дали интернета влиза в тия 21 лева, напиши по-ясно какви точно услуги са ти предложили и за колко.

Link to comment
Share on other sites

Някой да каже дали на цифровата има TV1000, Viasat History и Viasat Explorer, че нашите ми изреваха, че днес са изчезнали от аналога. Да знам дали да им взема чинийка и на тях.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

TV 1000 има, за Viasat не се сещам пък леко ме мързи да ги търся. Кажи ако им е важно ще проверя. Познати са ми и съм ги чувал но не съм 100% сигурен че съм ги мяркал тези дни.

Link to comment
Share on other sites

Мерси, дядо :) Не, не е толкова важно, а и щом има ТВ1000, значи ще ги има и другите. Един пакет са. Значи са решили да ги спрат от аналоговата. Май ще се слага Булсатче.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

TV 1000 има, за Viasat не се сещам пък леко ме мързи да ги търся. Кажи ако им е важно ще проверя. Познати са ми и съм ги чувал но не съм 100% сигурен че съм ги мяркал тези дни.

Има ТВ1000 ама друг път и viasat няма. От няколко дни ги спряха и от цифроватаangry1.gif

Edited by danio
Link to comment
Share on other sites

Има ТВ1000 ама друг път и viasat няма.

От аналоговата спряха също и "Хистори ченъл", "Експлорър"...нямали били договор с тях...

 

Тъй като понастоящем Blizoo няма договорени търговски условия за излъчване на каналите Viasat History, Viasat Explorer и ТV 1000, те няма да присъстват в новата ни програмна схема. Blizoo информира, че от 29.07.2010, поради изтичане на договора с доставчика, е преустановено излъчването на каналите на PPV и PPV HD.
Link to comment
Share on other sites

Толкова пъти съм ги плюл, че е време един път да ги похваля - за първи път получих адекватен и търпелив съпорт по телефона : ))

Да не си объркал фирмата :woot

Link to comment
Share on other sites

Айде започва голямото поглъщане ! :wacko:

http://www.blizoo.bg/news/link_bg_dobrich_06_08_2010

За втори път след 1995-та. Но, тогава евроком бяха номер 1 по качество в града.

Сега са доста компромерирани и с драстично намаляващи клиенти.

Link to comment
Share on other sites

Абонат съм на LAN от 20 лв. При тях съм от години, аха да ида при друг и се окаже, че или няма покритие, или са по-зле наличните в района. Днес получих странно обаждане от Близу. Предложиха ми като лоялен клиент да ми пуснат цифрова с 40 канала и аналогова за 1 лв. на месец с договор за година и половина - 21 лв. за целия период и без такса първия месец. Договора ми за LAN изтича след 3 месеца, а новия почва да кажем до седмица-две, т.е. удължаване с година и 3 месеца. На въпроса ми, два пъти, интернета остава ли на LAN, отговора беше ДА! Та въпроса ми е, някой получавал ли е подобно обаждане и предложение и къде е уловката, освен в срока.

 

офертата е стандартна пакетна мисля, няма нищо общо с лоялните клиенти :) Явно не си получавал брошурки в пощата..

За ЛАН-а им съм чувал и добри работи, явно е според зависи. Оправиха си и цените, което също е добре. Но като си спомня какво беше при тях... Лудите снежинки в аналоговата, любезните и компетентни служители.. Ъпсурт

Щом си доволен от нета, не виждам 'кво те спира.. най-много да има автоматично подновяване, което ще е скофт :(

Но и при двата случая има много време до следващото световно xD

Edited by bukalex
Link to comment
Share on other sites

офертата е стандартна пакетна мисля, няма нищо общо с лоялните клиенти :) Явно не си получавал брошурки в пощата..

За ЛАН-а им съм чувал и добри работи, явно е според зависи. Оправиха си и цените, което също е добре. Но като си спомня какво беше при тях... Лудите снежинки в аналоговата, любезните и компетентни служители.. Ъпсурт

Щом си доволен от нета, не виждам 'кво те спира.. най-много да има автоматично подновяване, което ще е скофт :(

Но и при двата случая има много време до следващото световно xD

 

Да, появиха се и брошурки, но условието е договора ти да изтича юли или август и офертите са до края на август, а моя изтича ноемри мисля. Както и да е, вече се набутах с година и половина, но пък от друга старана, къде да ходя. Имам 80 канала аналогова и 40 цифрова за 1 лв. плюс LAN 20/20.

Edited by vassy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Първите 30тина стават за гледане останалите са на всевъзможни не-български езици - гръцки, испански, немски, някакви арабски май имаше също. На цифровата при мен са около 120, предполагам и разните радиа са ги броили

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно каква е логиката да напишеш 150 канала и да не ги предоставиш поименно на сайта си.На какво точно разчитат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...