Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Еееее. Вие пък какво ги направихте. Все едно не може да ви вдигнат на вас колата. Смешно е, но все пак.....

 

Пък и това, че фирмата е Асеновградска, не означава, че и техниците карали колата са от Асеновград.

Има поговорка: Рибата се вмирисва откъм главата .. а главата си е чисто Асеновградска :lol: така че не се чудете отде вони на "далавера" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой от Кичука да има проблеми с нета на тези сладури?

Преди малко ми трябваше много и - О ЧУДО СПРЯ!!

 

 

Снощи 30.11.2010 и при мен спря нет-а, направих стъпките, които описвам и нет-а тръгна: 192.168.100.1 - влизаш в настройките на модема,махаш коаксиалния кабел от модема, след това влизаш в Configuration и даваш Restore Factory Defaults -> Save Changes - > Restart Cable Modem.Изключваш от захранването, след това слагаш коаксиалния кабел и включваш захранването - до 5 минути модема си намира честотите и интернет-а тръгва, ако не ти се занимава, чакай техниците, както на мен ми обясниха по телефона- трябвало да дойдат на адреса. Да вземат да напишат на сайта си Manual , какво трябва да направи потребителя, за да не чака 2-3 дена, за да дойдат техниците.

Успех !

Link to comment
Share on other sites

Днес ходих им връчих модема,опитаха се да ме метнат да им платя нет за стария месец,но не им се дадох.Нали уж спираха нета ако не си им предплатил,ама този път били решили да са коректни,след като нямаха нет близо 20 дни.Асеновград.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

някой знае ли със сигурност каква е таксата за втори цифров приемник? един приятел си е взел и ми каза, че е 3 лв. днес на касите им ми казаха, че е 5 лв. ... колко е в крайна сметка? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли със сигурност каква е таксата за втори цифров приемник? един приятел си е взел и ми каза, че е 3 лв. днес на касите им ми казаха, че е 5 лв. ... колко е в крайна сметка? :unsure:

Таксата за първи цифров приемник е 3 лева. За втори, трети и т.н. - 5 лева

Link to comment
Share on other sites

Аз ги постигам тея 16мбпс от доста време, вече забравих от кога даже. Стига да има сийд. И от чужди тракери съм свалял с 1,2-1,3 МБ без бг пиъри. Аналогова не гледам, цифровата има най-добрата програмна схема в града. Скоро пуснаха и още 10 канала на минус 1 и 2 (включително Евроспорт 2, Фокс Лайф, бтв Комеди, Нат Гео и др). Верно някой прескачат чат пат, но ги има. Цената за първи цифров е 3лв, за всеки следващ по 5. Докато се преместя в новия апартамент ще си остана при тях.

Link to comment
Share on other sites

Аз ги постигам тея 16мбпс от доста време, вече забравих от кога даже. Стига да има сийд. И от чужди тракери съм свалял с 1,2-1,3 МБ без бг пиъри. Аналогова не гледам, цифровата има най-добрата програмна схема в града. Скоро пуснаха и още 10 канала на минус 1 и 2 (включително Евроспорт 2, Фокс Лайф, бтв Комеди, Нат Гео и др). Верно някой прескачат чат пат, но ги има. Цената за първи цифров е 3лв, за всеки следващ по 5. Докато се преместя в новия апартамент ще си остана при тях.

 

 

При мен положението е такова

 

1074606358.png

 

Би ли постнал твоите резултати със сървъра във Франкфурт

Link to comment
Share on other sites

Къде го избара тоя Франкфурт се изкьорах докато го намеря:

 

1074729760.png

 

И все пак нали си наясно, че флаш теста не може да е мерило.

Link to comment
Share on other sites

Къде го избара тоя Франкфурт се изкьорах докато го намеря:

 

И все пак нали си наясно, че флаш теста не може да е мерило.

Мисля, че Франкфурт е една от най-стабилните дестинации за тест. Преди време нетерра изградиха директно трасе София - Франкфурт.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Здравейте :)

Да попитам - има ли смисъл да сменям телевизията на корпорацията с булсата или кууул?

Оставяме цената настрана, говорим за качеството. Мисля само кууул дават приемник с HDMI.

Питам най-вече хората, тествали два и повече от операторите...

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

За Coolbox не зная но Булсаком имат приемници с HDMI изход - аз съм с такъв от 3 месеца и съм доволен. Картината е с много по добро качество отколкото при аналоговия изход от Топфиелда на корпорацията и нямам нито едно прекъсване за цялото време досега. За плюсовете и минусите - погледни темата на булсата за да не спамим тук.

Link to comment
Share on other sites

Ползвам вграден DVB-C при DCC, но ме дразни компресията.

Исках да разбера дали ще е по-различно положението при другите оператори, +овете и -ите на използваните технологии са ми известни.

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Ползвам вграден DVB-C при DCC, но ме дразни компресията.

Исках да разбера дали ще е по-различно положението при другите оператори, +овете и -ите на използваните технологии са ми известни.

Поздрави!

специално за DVB-C при DCC ,аз съм супер доволен!

в сравнение с разни ТВ та ,които виждам по заведения,при мен е кристално

предполагам зависи от Телевизора

моят ТВ е Panasonic TX-L32C2EA(като за най простия Panasonic,ме изненада супер приятно:)) )

Edited by milenh
Link to comment
Share on other sites

специално за DVB-C при DCC ,аз съм супер доволен!

в сравнение с разни ТВ та ,които виждам по заведения,при мен е кристално

предполагам зависи от Телевизора

моят ТВ е Panasonic TX-L32C2EA(като за най простия Panasonic,ме изненада супер приятно:)) )

лол

оказа се че моя е същия :)

значи мисля че трябва да преместя дивана назад малко, за да се оправи XD

Link to comment
Share on other sites

лол

оказа се че моя е същия :)

значи мисля че трябва да преместя дивана назад малко, за да се оправи XD

:)

да те питам ,как работи при теб Тянков HD?

при мен се получават дефекти-наслагвания,фрийзинг...

(в Техномаркет HD каналите на Ентри бяха отлични)

за съжаление няма други HD канали при DCCto

Edited by milenh
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...