Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

и аз ги имам дефектите. Няма да мога да гледам Тянков деа :(

хаха

мисля тв-то няма HD DVB-C тунер, не съм сигурен. Все ми е тая всъщност даже.

Да видим дали ти можеш да ми помогнеш:

Идея как субтитрите на HBO например да се включват автоматично като включа на канала?

Винаги когато мина на канал със субтитри, които не са вградени във видео потока, трябва сам да ги включвам. И не може да запомни хайвана да си ги включва сам...

Не че не разбирам английски, ама все пак..

И всели празници на всички!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

и аз ги имам дефектите. Няма да мога да гледам Тянков деа :(

хаха

мисля тв-то няма HD DVB-C тунер, не съм сигурен. Все ми е тая всъщност даже.

Да видим дали ти можеш да ми помогнеш:

Идея как субтитрите на HBO например да се включват автоматично като включа на канала?

Винаги когато мина на канал със субтитри, които не са вградени във видео потока, трябва сам да ги включвам. И не може да запомни хайвана да си ги включва сам...

Не че не разбирам английски, ама все пак..

И всели празници на всички!

това със субтитрите е голяма простотия-предполагам-БЪГ(ама едва ли ще го оправят за нисък клас телевизор)

иначе ,ако нямаше HD DVB-C тунер,въобще нямаше да върви Тянков HD ,а в Техномаркета всички HD канали бяха перфектни

Link to comment
Share on other sites

Как е сега интернета на ДСС в Кючук Париж? :unsure: Достига ли обещаната скорост или единствено за проверка на и-мейл става? :confused

 

като скорост за торенти е добре,

обаче поне вечерно време браузването е вбесяващо мудно(по няколко минути отваря сайтовете)

Link to comment
Share on other sites

като скорост за торенти е добре,

обаче поне вечерно време браузването е вбесяващо мудно(по няколко минути отваря сайтовете)

 

С една дума не си заслужава все още да им се плащат такси за интернет???

Link to comment
Share on other sites

С една дума не си заслужава все още да им се плащат такси за интернет???

 

Че то от Август месец не си заслужава. Откакто се разделиха.

Link to comment
Share on other sites

Тянков насича, но предполагам, че с времето ще го оправят. Преди когато имаше евроспорт, НГ, и ард ХД всичко си беше ок, много се кефех като гледах мачовете от световното. За субтитрите избирате български от менюто за език на суб, както и за аудио основа избирате български, но все пак да отбележа че съм с тв Philips. Предполагам че на панасоника ще е подобно, но ако продължавате да имате проблеми пробвайте да си ъпдейтнете софтуера на тв. Може да посетите форума на setcombg.com в раздел видеотехника.

Edited by Scooby Doo
Link to comment
Share on other sites

Телевизията е ОТВРАТИТЕЛНА! Всички канали насичат от снощи. Това на нищо не прилича.... За аналогова говорим.

E стига де...без пари - толкова :beer:

Link to comment
Share on other sites

Тянков насича, но предполагам, че с времето ще го оправят. Преди когато имаше евроспорт, НГ, и ард ХД всичко си беше ок, много се кефех като гледах мачовете от световното. За субтитрите избирате български от менюто за език на суб, както и за аудио основа избирате български, но все пак да отбележа че съм с тв Philips. Предполагам че на панасоника ще е подобно, но ако продължавате да имате проблеми пробвайте да си ъпдейтнете софтуера на тв. Може да посетите форума на setcombg.com в раздел видеотехника.

 

лошото е,че за Панасоник няма много ъпдейти на фърмуера

Link to comment
Share on other sites

Хората дето плащат се кефят на -2/-3 часа

Дали ги има и 100+ програми - отделен въпрос.

Нямането на алтернатива или по скъпа такава също не е вариянт :P

Link to comment
Share on other sites

Вчера пуснах пресканиране на тв-тата вкъщи и видях, че са пуснали Discovery HD, NG HD, TV+ HD, Film+ HD, Eurosport HD, но пише че са кодирани. Случайно някой да има инфо дали ще ги пуснат аванта!

 

 

 

p.s. Аз също ще се запиша към доволните от ДЦЦ. 100+ цифрови канала за 12лв. си е жива далавера, като гледаме film+ и TV+.

Link to comment
Share on other sites

Оня ден дойдоха хора от новото ДЦЦ и разкачиха кабела ми от кутийката. По-принцип имам подписано споразумение с ТВ САТ-а и там последно девойката ми каза ако искам да изчакам с плащанията(спрял съм ги :punk ), щото още не било излязло решението на съда и да не бързам да връщам техниката, макар и да не я ползвам. То, интернет няма от септември, а тв(като има) си гледам директно на телевизора. А тези младежи твърдяха, че имат документи за закупуването на старото ДЦЦ. И така докато си седя, си викам, чакай да видя какво има на сайта им, и изненада - сайт отново няма! Сега и техниката си ми стои и никакво желание да се занимавам с тях нямам.

Link to comment
Share on other sites

Оня ден дойдоха хора от новото ДЦЦ и разкачиха кабела ми от кутийката. По-принцип имам подписано споразумение с ТВ САТ-а и там последно девойката ми каза ако искам да изчакам с плащанията(спрял съм ги :punk ), щото още не било излязло решението на съда и да не бързам да връщам техниката, макар и да не я ползвам. То, интернет няма от септември, а тв(като има) си гледам директно на телевизора. А тези младежи твърдяха, че имат документи за закупуването на старото ДЦЦ. И така докато си седя, си викам, чакай да видя какво има на сайта им, и изненада - сайт отново няма! Сега и техниката си ми стои и никакво желание да се занимавам с тях нямам.

 

Едните имат сайт, бившето АТВ САТ /собственост само на Гологанов/ се преименува на "Цифрова кабенка корпорация", и ползва много подобно лого като старото ДСС /Цифрова кабелна компания/, но юридически си е абсолютно нова фирма. ТВ САТ КОМ също си е отделна компания, също еднолична собственост само, че на Кирев.

"ЦК -Корпорацията" навсякъде разправят, че имат документи,че са придобили "ЦК -Компания", но в търговския регистър такова нещо няма.

На мен ще ми бъде много интересно, тези хора /сигурно има такива/, които не са подписали с нито един от новите, чии абонати ще са? И как старите мислят да си съберат от поне техниката. Има ли някой, който е платил депозит за въпросната техника, когато си е сключвал първоначалния договор и сега да е върнал техниката и да си е получил депозита за нея - от някоя от новите фирми?

Link to comment
Share on other sites

 

Едните имат сайт, бившето АТВ САТ /собственост само на Гологанов/ се преименува на "Цифрова кабенка корпорация", и ползва много подобно лого като старото ДСС /Цифрова кабелна компания/, но юридически си е абсолютно нова фирма. ТВ САТ КОМ също си е отделна компания, също еднолична собственост само, че на Кирев.

"ЦК -Корпорацията" навсякъде разправят, че имат документи,че са придобили "ЦК -Компания", но в търговския регистър такова нещо няма.

На мен ще ми бъде много интересно, тези хора /сигурно има такива/, които не са подписали с нито един от новите, чии абонати ще са? И как старите мислят да си съберат от поне техниката. Има ли някой, който е платил депозит за въпросната техника, когато си е сключвал първоначалния договор и сега да е върнал техниката и да си е получил депозита за нея - от някоя от новите фирми?

 

До колко знам, още от началото не се даваше депозит.

В момента никой нищо не връща на никой, поради простата причина, че не се знае кое, чие е :D

Аз не съм подписвал с нито една от 2те фирми.Просто спрях да си плащам ( всъщност то и няма за какво )!

Link to comment
Share on other sites

Аз още като почнаха проблемите спрях да им плащам (не подписах нито с едните, нито с другите) и си пуснах нет от ентри. От тогава чакам да дойдат, да ми резнат и кабелната ,че бях на пакет преди ,за да мина на кабелна на ентри..... Още не са дошли (от септември) и аз все още си имам кабелна + цифрова. Принципно исках всичко да протече по нормалния начин ,но обстоятелствата не го позволяваха и сега и аз чакам да стане ясно , кой ще е правоприемника ....веднъж завинаги да приключа с тези глупаци.

Link to comment
Share on other sites

като скорост за торенти е добре,

обаче поне вечерно време браузването е вбесяващо мудно(по няколко минути отваря сайтовете)

 

Това е пълна глупост. При мен всичко си зарежда моментално. Отдавна не е спирал нета.

 

Онзи ден видях са пуснали 10 повтарящи се канала на 642 и 650. А и който си плаща не вярвам да гледа аналогова. Схемата е все едно Булсатком, но с -2/-3 на телевизиите, които всъщност гледам. Само Филм+ да пуснат с връщане ще е перфектно.

Link to comment
Share on other sites

Сега последно, какво стана с ДСС - разделиха се на две фирми, така ли?!

Съдят ли се още или вече се разбраха и разделиха там, каквото има за делене?

Къде мога да видя, какво предлагат двете фирми...сайтове имат ли?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...