Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Дам, аз сега пийнах едно старобалканско чайче, преди него един джин с приятели и сега съм точно в настроение за мъррр...мърррр...мърррр...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
има тооооолкова много природни дарове за заспиване, що трябва да си мъчите организма с разни химии... :beerchug

Щото в кухнята ми е толкова студено, че докато си приготвя природния дар и ще замръзна. По-лесно ми е с хапче.

Link to comment
Share on other sites

Досега гледах A Fish Called Wanda.За първи път от много време насам имам възможност да си легна в по-нормален час,но усещам че няма да се възползвам :blink:

Link to comment
Share on other sites

Досега гледах A Fish Called Wanda.За първи път от много време насам имам възможност да си легна в по-нормален час,но усещам че няма да се възползвам :blink:

Story of my life :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Модераторската сган ме нерви.Шегичка, пичовете немат друга работа, ами моите псувни трият.Лягам си, утре съм на работа и ще ми замръзне лайното на тоя студ.Искам да се наспя кат куче, щот ебах кат магаре и пих кат кит. Ай лека.

Link to comment
Share on other sites

избръснах се :bgrin: ... ама и аз мисля да си лягам , да не търча утре пак за бележка при лекарката :lol:

 

Афтършейвче , пудричка , кремче , масажче .. кеф за лицето :)

Link to comment
Share on other sites

Ами преинсталвах на шефа лаптопа до преди минути, но жената ме навика да го зарязвам и да си лягам, та смятам да е послушам и да лягам. Но преди това ще взема един душ :D

Link to comment
Share on other sites

Хаха .. тоя път не се успах ... добре де , благодарение на "жИната" :wub: :woot

Ех тия жИни...не можем без тях...уж все се оплакваме, че с тях - лошо...ама без тях - още по-лошо. :)

Link to comment
Share on other sites

наще магазини са денонощни бе пък и доста заредени

на младежка 26 до ресторант екстаз и в тракия до турският ресторант романтик

какво нещо е рекламата. Тамън се чудехме с жената къде има работещ магазин да докупим някой продукти и се сетих за тоя пост. Та преди малко се върнахме от пазар в магазина в Тракия и сега си чакам гювечето да излезе от фурната да му покажа близка среща от 3-ти вид с мен :)

Link to comment
Share on other sites

какво нещо е рекламата. Тамън се чудехме с жената къде има работещ магазин да докупим някой продукти и се сетих за тоя пост. Та преди малко се върнахме от пазар в магазина в Тракия и сега си чакам гювечето да излезе от фурната да му покажа близка среща от 3-ти вид с мен :)

 

Само прясно мляко Мегле няма :) Васко да се поправите! :)

Link to comment
Share on other sites

Припомниха ми следния виц, който като го чух за първи път много се радвах но и сега пак ми направи кеф като го чух:

 

Японците ядат много малко мазнини и страдат от по-малко сърдечни заболявания от Американците и Британците

От друга страна Французите ядат доста мазнини(сирене и страдат пак от по-малко сърдечни заболявания в сравнение с Американци и Британци.

Японците пият малко червено вино и страдат от по-малко сърдечни заболявания от Американци и Британци,но Италианците пият доста червено вино и страдат пак от по-малко сърдечни заболявания от Американците и Британците.

Изводът-яж и пий каквото искаш,англисйкия език е това,което те убива

Link to comment
Share on other sites

Само прясно мляко Мегле няма :) Васко да се поправите! :)

 

 

такова мисля че не зареждаме от доста време ....

 

 

иначе като изключим факта че имаме магазини аз лично не правя никаква разлика в прясните млека в смисъл всичките са ми еднакви , ползвал съм президент за 4лв кутията ползвал съм и АРО за 1.1лв абсолютно не намирам разлика :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Припомниха ми следния виц, който като го чух за първи път много се радвах но и сега пак ми направи кеф като го чух:

 

Японците ядат много малко мазнини и страдат от по-малко сърдечни заболявания от Американците и Британците

От друга страна Французите ядат доста мазнини(сирене и страдат пак от по-малко сърдечни заболявания в сравнение с Американци и Британци.

Японците пият малко червено вино и страдат от по-малко сърдечни заболявания от Американци и Британци,но Италианците пият доста червено вино и страдат пак от по-малко сърдечни заболявания от Американците и Британците.

Изводът-яж и пий каквото искаш,англисйкия език е това,което те убива

А българите ядат умерено от всичко и страдат от всичко по много, като американците и британците.

Изводът е - всичко в умерени количества е вредно.

Подизвод - не вярвайте на народни поговорки (и вицове).

Link to comment
Share on other sites

...абсолютно не намирам разлика :wacko:

Има, има....опитвал съм всяко мляко, което е излизало досега на пазара и разликите във вкуса между някои са огромни...дори и на тези с UHТ се различават, макар и по-слабо. ;)

Все едно на теб да кажа, че между 'черно' Джони и Jack Daniel's няма никаква разлика... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

не споря че няма , просто аз не намирам а доста често пия прясно мляко вечер , останало ми е като навик с малко захар лееко подгрято ама просто не я намирам разликата ..... утре ще ходя до метро и ще взема 1 от най-скъпото и едно от най-евтиното да направя експеримент........

Link to comment
Share on other sites

...утре ще ходя до метро и ще взема 1 от най-скъпото и едно от най-евтиното да направя експеримент........

Това не зависи единствено от цената му...Мегле, Корона, Май Дей, Верея и др. са с почти еднаква цена, но всяко се различава достатъчно от другите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...