Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Аз пускам постове където се сетя, пък може да съм помогнал на някой... не се знае.

Имах кошмар и се събудих (по-точно станах от дремането) отидох да си хвърля един душ, сега се чудя какво да правя вече.

Викам след като си изпуша цигарата и си изпия кафето да лягам пак.

П.П. Пък ако ще кошмари да ме гонят като си затворя очите всеки път, обаче ще се събуждам през пет минути и утре пак ще спя тогава.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Аз пускам постове където се сетя, пък може да съм помогнал на някой... не се знае.

Гледам те, че шариш насам-натам из темите...то само ти и де...

Имах кошмар и се събудих

Що...да не те ухапа някой... angel-smiley-007.gif ...абе знаех си аз, че тая твоя мания ти действа нездравословно...action-smiley-077.gif

Link to comment
Share on other sites

Еми, не е точно така, по-скоро от там ми идва манията, от тези кошмари... пък за какво имам кошмари не е за разправяне.

:)

Link to comment
Share on other sites

Момци, оставям ви... днес не можах да ви обърна достатъчно внимание но няма как. Горе-долу прочетох кой какво е писал обаче... пак същите хора.. и пак същото време :)

Link to comment
Share on other sites

Аз също се понасям към местенцето за дрямка с плавна стъпка из тъмните коридори... голямо страшилище е в нас вечер.

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз наистина ще взема да поработя малко, че с тоя мързел дето ме е обхванал напоследък....Обаче наистина в списъка на нашите 'смайлита' е добре да бъде добавен още някой сет...ако трябва даже да се махнат някои от старите, които практически не се ползват....'айде на изпроводяк, за да (не) сънуваш кошмари те поздравявам с тази: action-smiley-074.gif

Link to comment
Share on other sites

Така ми действа България, Пламене :) И аз съм си в България, в момента, не в Англия :)

 

Аз затова вече четвърта година не съм припарвал на по-близо от 10 000 km. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер скуката е пълна пускам за 4-ти път " Burn after reading " гледал съм вече 1 час от филма дано успея днес да го довърша или той пак ще ме довърши за поредна вечер .

Link to comment
Share on other sites

Кротко и спокойно ми е( к'во като имам изпит на 18-ти пък не съм чел ).Може да е от чая ананас.Пък може и просто от нямане на какво да ми е така.

Сега малко Mirrors Edge или пък Lord Of The Ring преди мъррр...мъррр...мъррр...

Link to comment
Share on other sites

Ти кой си...тоя отляво или оня отдясно... :P

 

П.П. Каква картинка си имал, че нямам спомен да съм ти махал нещо....ама може и да съм, ако е била много голяма... :bgrin:

 

Едит: Аха....по стила на изречението отгоре (малкият надпис) вече се сещам кой ти я е затрил... :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз залагам на pazu, че ще намаже филийката на Астрата.

 

Да постнеп материалче след гонката( генгста стайл ако може, с рапец за фон( ретро нещо Шамара от времето със старата 5-ца и прочие )).

Link to comment
Share on other sites

Абе ся тва е един дръвник със стаж от месец .. задволанното у-во е по-важно .. пък и цедка ще направим на скоростите ... на бензинец , ще се подкарам ако трябва :lol:

 

Глад и мизерия са тея драгове .. ама айде , да става интересно , интрига да има :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А коя година е неговата кола ? :ph34r: Ориентировъчно де ...

96 или 98ма , комби .. със правоъгълните фарове ... тва ми предостави като информация :D

Link to comment
Share on other sites

.... задволанното у-во е по-важно ...

Абе ти зае*и...не е баш така....като съм бил на Калояново с предишната си "малоконска" кола :P , на завоите бях в челната тройка, а на правата една хонда с 2 пъти и половина конски сили повече от моята, на всяка една обиколка ме издухваше още по средата на тая права. Вярно...имаше една мадама с последен модел БМВ (седмица май беше)...с всички екстри...а-бе-ес-и...тракшъни...мракшъни и всичко друго дет' се сетиш - тя караше най-бавно от всички, щот' не беше много в час...ама на 2-3 пъти и тя ме издуха на правата...конете са си коне...и ускорението си е ускорение - задкормилното устройство нищо не може да направи при драстично разминаване в класовете автомобили...па ако ще и това задкормилно да е Шумахер. То кат' не дърпа - не дърпа....всъщност дърпа си супер, но в сравнение с отсрещния е точно наполовина. :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...