Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
не споря че няма , просто аз не намирам а доста често пия прясно мляко вечер , останало ми е като навик с малко захар лееко подгрято ама просто не я намирам разликата ..... утре ще ходя до метро и ще взема 1 от най-скъпото и едно от най-евтиното да направя експеримент........

 

Васко, то има разлика между различните проценти ти ми говориш за марки. Този експеримент вече съм го правил но пробвай и ти и сподели впечатления.

 

Примерно - млякото на President има някакъв аромат. Това на Мегле не толкова но и 2те като че ли са по-маслени от MyDay. Преценявам го по следния начин - 1 чаша кафе от моята машина (прави го точно едно и също количество и концентрация така че може да се вземе за еталон), сипвам President или Megle 3% и 2те (айде президента го водят 3.5%, може и да е повече, меглето 3.2% но близо до 3%) - гледам колко изсветлява кафето. Сипвам Мегле 1% - кафето стои по-тъмно от това с 3те процента. Сипвам 3% MyDay - цвета е като при Megle 1%. Изводите си прави сам. Вкуса на "кафето" също е различен.

 

Ако щеш вярвай мога да различа и вида мед в кафето - акациев, букет, манов и т.н. въпреки че само 1 лъжичка се слага - усещам го и то дотам че с липов мед и някои видове букет също не ми харесва вкуса на кафето, докато с акациев е друга работа.

 

За млякото - има едно ново Корона - не съм могъл да го пробвам още но като си взема и ще споделя.

(Мидекс: Много е добро...пълномасленото - напоследък основно от него взимам, даже и снощи като щеше да идваш имах едно, но беше отворено)

Има и разлика във вкуса между UHT и такова с кратък срок на годност...

 

Иначе най-добре за кафето са онези каничките с 12% масленост обаче жената ме гледа прекалено лошо като си взема такива и затова карам на мляко :)

Link to comment
Share on other sites

(Мидекс: Много е добро...пълномасленото - напоследък основно от него взимам, даже и снощи като щеше да идваш имах едно, но беше отворено)

 

Жената ме бъзика че съм накупил President и щели да ми се напукат петичките да пия такова мляко обаче има нещо дето ми харесва във вкуса пък и няма лошо човек да се поглези малко - все пак с 1 литър карам няколко дена разликата в цената на кафето не е голяма...

 

Аз обаче съм впечатлен... онзи магазин да е на наш Васко а аз да не знам. Трябваше да каже че да ги контролираме, това си е баш старата ми махала и на този магазин му викахме "големия супер" :)

 

Помня едно време като бачках във ВидеоЗона хората бяха гипс като спре някоя кола отпред защото не се знаеше кой приятел на шефа (или самият той) минава на ненадейна проверка в 3 сабахлен и кой каква глоба ще отнесе (а не е като да не е хващал разни да се плющят в кенефа и видеотеката зарязана)...

 

Ta в този ред на мисли Васко да си помисли какво и къде ще черпи за да упражняваме допълнителен контрол :P

Link to comment
Share on other sites

Абе аз ти казах как ще почерпи...щото ако го чакаш него... :bgrin:

 

Е дее.. недей с лошо сега и ти :) Той сам ще поиска аз само намеквам. Всъщност какво ли говоря, той искаше на няколко пъти да ме черпи ами аз пусто нямам време... на мен спокойно могат да ми обещават на поразия без да се притеснява никой че ще се възползвам от предложението (е няма гаранция но общо взето е така)

Link to comment
Share on other sites

Сега пак ще ме изпъдите като ви кажа "Лека Нощ" :D

Вън, вън!........пфу, не можах да го кажа навреме.....не вярвах, че някой ще пише тази нощ и реших да поработя малко.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Много рано бе...изчакайте 2-3 часа да стъмни малко поне.... :bgrin:

Btw, тази вечер май ще е по-спокойно дори и от снощи....хората даже и обяви не пускат, а вчера са пуснати в пакет 1700 нови потребители....щом и те не щат да пишат... :sick

Link to comment
Share on other sites

SAW IV , NBA , Техническо чертане... айляк.

Link to comment
Share on other sites

Пробвайте "Silent hill 5" :lol: Ей по това време е идеално да се играе :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много рано бе...изчакайте 2-3 часа да стъмни малко поне.... :bgrin:

 

луната ли трябва да залезе, че да се стъмни :lol: :lol:

настроението пак ми дойде, дано да остане до сутринта :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като току що в темата за коментиране на проблемите в buy/sell ми предложиха да се самонакажа....обмислях досега - какво аджеба наказание да си наложа и реших да се самонакажа (както никога по това време) с един сън....не че ми се спи, ама все пак трябва да си сложа няк'во наказание. :ph34r:

Сега ще се въртя нервен в леглото до 8 сутринта и ще изпитвам угризения... :woot

Link to comment
Share on other sites

Midex, това със самонаказването много ме развесели :) В този ред на мисли нещо много се скапах днес и мисля да се ориентирам към по-хоризонтално положение по-раничко...

Link to comment
Share on other sites

Щях да съм легнал преди половин час ако не бях прочел на Пламен поста. Между другото погледнете се що дивотии сте изписали тука бе спамъри среднощни!

 

Гледах турски хорър майна - учудващо не лош... След това тръгнах да лягам, но по навик рефрешнах докато си допивах бирата, зачетох се и се наложи да си доливам бира, да изям три бутер баници с мръвка (все едно не преядох на вечеря) и сега пиша и тука....

Link to comment
Share on other sites

Чакай преди да отида да си прилагам самонаказанието да споделя нещо....абе на мен ли ми се струва или наистина на бат' Весо много зле му понася Англията...от мъглата ли е, от грозните жени ли...казва ли ти някой... :lol:

Сега това, дето ще цитирам е толкова 15723028oc0.jpg, че май трябва не пак да се самонаказвам заради неприлични цитати, ами направо да се гръмна:

 

Az predlagam, kato znak na protest, vsichki forumni patrioti, politici, protestirashti i t.n. i t.n., da idem da si napravim po edna chikiq pred parlamenta i da okypem deputatite v bqlo. I posle da gi naebem na ploshtada pred narodnoto sybranie. Vervam che vsledstvie na narodnata mydrost, che eban nehstasten nqma, te shte sa syvsem shtastlivi da ni upravlqvat kakto si mu e reda i shte sme ebahti i progresiralata dyrjva.
Link to comment
Share on other sites

Чакай преди да отида да си прилагам самонаказанието да споделя нещо....абе на мен ли ми се струва или наистина на бат' Весо много зле му понася Англията...от мъглата ли е, от грозните жени ли...казва ли ти някой... :lol:

Сега това, дето ще цитирам е толкова 15723028oc0.jpg, че май трябва не пак да се самонаказвам заради неприлични цитати, ами направо да се гръмна:

 

Така ми действа България, Пламене :) И аз съм си в България, в момента, не в Англия :)

Link to comment
Share on other sites

Така ми действа България, Пламене :) И аз съм си в България, в момента, не в Англия :)

Абе знам, че си тука, ама нали изкара известно време там...та се чудех от там ли е или от тук...и то се оказа май шока от прехода. :P

 

Аз пък снощи си легнах разничко...някъде по това време, спах до обяд...и сега съм кукуряк...и работа няма, хората не пускат теми, всичко грешно вече съм го затворил...личната ми работа не ми се бачка....филми не ми се гледат....скукааааа..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...