Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

бе аз ша ви дам бе , чух една кака да разправя че еб*н нещастен нямало.... ма да съм сигурен че ше ме тряснете как си требе не да ме разлигавите само и после да ходя да търся някой да ме довършва..... :lol:

 

пс : да не стане да ми хареса и да почна да ви търся... което ми напомня да отида да прибере 2те мадами които е*ах ония ден че още ми скимтят на вратата и молят за още :lol: :lol:

 

 

ма съм стари аз вече едно време кат пия 3 мастики и ги лашках кът вагонетки няма красива няма грозна , ся 2 пъти и почва да ме боли кръста пък и то кът свършиш и всички ти стават едни такива еднакви..... кво да се мориш да не си на къра :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми дърт си... След като хора, които имат деца на моята възраст, те газят на състезания с деТСки колички!

Ама не се нави да се качиш на деТСките колички, а? :woot Освен това да направиш 1...5...или хх деца хич не ми се струва голяма философия...

Link to comment
Share on other sites

:censored2: ...цънк.

 

Това е предимството да си модератор - може да прецакаш всеки момент когото си искаш (и особено когото трябва), че и думата да не му дадеш, щото си го сложил на модераторски режим. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Бах маа му...по ЕК вече изгледах един гей-филм...сега засичам края на друг по Фокс Лайф, само че за лесбийки...айде това по мога да го понеса...

Link to comment
Share on other sites

Падна ми батерията на телефона от много приказки (по работа за съжаление) и не можах да се обадя на Midex но благодарение на zlobil който ме подсети до магазинчето го р-т Екстаз се сдобих с мляко Lactea.... сега ще кльопаме палачинкиииии :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоъча хапчета за заспиване, това не се търпи вече!!! Легнах си преди 3 часа и няма заспиване... и това всяка вечер... писна ми.

Link to comment
Share on other sites

Снеж - http://www.pharmacy-bg.com/article.php?cmd=list&id=347 Или чаша бира.Аз не спя щот зяпам някви смахнати филми

Мерси, трябва да видя какви таблетки ще ми предложат в аптеката, че положението е трагично. И филма не помогна. Пак ще откарам поне до 6, като вчера.

Link to comment
Share on other sites

Ем....Да не се влияеш нещо от лунните цикли?Аз по пълнолуние и новолуние съм като вампир...

Link to comment
Share on other sites

Ем....Да не се влияеш нещо от лунните цикли?Аз по пълнолуние и новолуние съм като вампир...

Хм, това не ми е хрумвало, трябва да се поинтересувам, може и да има нещо общо, защото определено съм на цикли като се замисля.

Link to comment
Share on other sites

Може и това да е....А може и старост-нерадост....Ей го е - дядото и Мидекс по цели нощи са на линия, вече и аз натам отивам, в клуба ме ебават, че съм стъпил вече с единия крак при пенсионерите...Ох, добре де...Добро утро и лека нощ, утре имам да еба и да пия, трябва да си почина малко.

Link to comment
Share on other sites

Хм, това не ми е хрумвало, трябва да се поинтересувам, може и да има нещо общо, защото определено съм на цикли като се замисля.

Хмм...моята жена само от тия цикли се влияе...става една такава...заядлива... :P

 

@Grimjaur, точно така...почивай, да не стане някой сакатлък при някоя от изброените дейности, че и при едната, и другата - резил. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми препоъча хапчета за заспиване, това не се търпи вече!!! Легнах си преди 3 часа и няма заспиване... и това всяка вечер... писна ми.

 

Мелатонина не знам доколко ще подейства и как, класиката в жанра са диазепам и ксанакс обаче и 2те май се взимат със зелена рецепта... Един път нещо не можех да заспя и ми дадоха 1 ксанакс, така ме приспа че и целия следващ ден..

 

 

 

Може и това да е....А може и старост-нерадост....Ей го е - дядото и Мидекс по цели нощи са на линия, вече и аз натам отивам, в клуба ме ебават, че съм стъпил вече с единия крак при пенсионерите...Ох, добре де...Добро утро и лека нощ, утре имам да еба и да пия, трябва да си почина малко.

 

Като те изплющя ще ти каза аз на теб кой е в клуба на пенсионерите! Ние просто си бачкаме по това време не е като хептен да не спим.. Ей аз спах пак 10 часа днес че не се знае кога пак ще мога. При мен не е защото не мога да спя ами за да наваксам със задачите особено като има нещо спешно...

 

ХАХАХАХХАХАХХХААХ! Форума ся ша излезе фулл с хора с наклонности към задните части на злобила!

EDIT: Чух, че злобата е на промоция... :lol:

 

Ахахахахаа Ванката кърти мивки просто!

 

 

-------------------

 

Пфууу пак не съм си отворил очите хубаво и пиша в темата по средата на деня... сори...

Link to comment
Share on other sites

Като те изплющя ще ти каза аз на теб кой е в клуба на пенсионерите! Ние просто си бачкаме по това време не е като хептен да не спим..

 

 

Ша изплющиш ти....Мен ме ебават за пенсионер, че другите пещерастчета са по на 19 до 23г, а аз съм на 25 и след мен по възраст почват от 35 нагоре...И вече ме слагат да сядам точно по средата между дъртото и младото, кат запиваме.Затва ме ебават...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...