Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Трябва да се бачка...остават ми още около 4 часа работа, а после мога и да легна за малко, че в 9.30 пак трябва да ставам...и утре - пак цял ден бачкане....бахти, все едно не е неделя... :sick

 

Аааа аз днес ги отсвирих.... утре ще му мисля :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

чакам да стане 5 - да си подобря личния рекорд по сомнамбулстване за последните няколко седмици и отивам да намажа възглавницата :lol:

Link to comment
Share on other sites

чакам да стане 5 - да си подобря личния рекорд по сомнамбулстване за последните няколко седмици и отивам да намажа възглавницата :lol:

Оооохххх...жален той...кат' направиш 3 последователни дни без спане...обади се пак. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ти дядо ти Мраз го остави...той е като мъжкия щраус - сам си мъти яйцата...упс, пардон - нямах предвид неговите яйца, а това, че си гледа детето. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ади един поздрав за будуващите ... мидекс , специално теб визирам :bgrin:

 

От както се прибрах от срещата , не съм спрял да го слушам и не ми писва :}

 

Link to comment
Share on other sites

Мерси, идеално се вързва с движенията на спортната аеробика, която в момента тече по БТВ. :D

 

Я чакай да пусна звука да видя дали случайно не играят на същото...толкова добре съвпада...чак и един папагал, дет' седи там в една клетка си клати главата в ритъма...бахти... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ауу дойде Sonne на рамщайн на уинампа .. изкушавам се да увелича уредбата на макс та да зарадвам съседите в 6.35 в Н Е Д Е Л Я сутрин ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

При мен няма тази опасност - оттатък сина ми дъни по цяла нощ от едни боксове, големи колкото библиотеката...аз също по цяла нощ вдигам шум като за световно...а съседът отдолу спи блажено (не е глух :P ).

 

Едит: Айде и аз да спирам да пиша вече, че да поработя малко по-активно, а и вече излезнахме от времето на темата. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ти дядо ти Мраз го остави...той е като мъжкия щраус - сам си мъти яйцата...упс, пардон - нямах предвид неговите яйца, а това, че си гледа детето. :lol:

 

Ами че няма да чакам комшията да ми го гледа я :) Мое си е детето гледам си го... колкото остава време покрай писането вър форума, то требе да си има приоритети :P

Link to comment
Share on other sites

Ами че няма да чакам комшията да ми го гледа я :) Мое си е детето гледам си го... колкото остава време покрай писането вър форума, то требе да си има приоритети :P

Дедо Мразе, ъкаунта на жената опрай'хме, дай сега да му спретнем и на детето един ъкаунт...ко шъ кайш? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дедо Мразе, ъкаунта на жената опрай'хме, дай сега да му спретнем и на детето един ъкаунт...ко шъ кайш? :lol:

 

Бъзикаш се но съвсем скоро може да се наложи :)

Link to comment
Share on other sites

Аз отивам да седя на по-спокойно място, далеч от вас... лека на всички от мен.

:)

Link to comment
Share on other sites

Господ да те поживи, че го написа.Бях забравил.

Хаха, сериозно ли, че как се пропуска финал на Мастърс бре.... поне ще хванеш най-интересното.

 

За 3-ти път започват този фрейм! Искам O'sullivan да спечелиииии!!!! Давай Ракетаааа!!!

Хаха, как се забавляваха като се чудеха да го рестартират ли пак или не :) Сладури. Между другото някой няма ли да застреля коментатора...

 

Юпиииииии ..... доволна съм, моят Рони пак е на върха :)

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудел на хората, които харесват Рони повече от... Цици... примерно. Добра идея. В тази игра има много повече кеф от Рони. Поне за мен. Не че е лош, ама съм противник на хората, които го харесват, щото си нямат друга работа. Щото е Рони. Също както Шуми от Ф1.

 

Моите най-големи уважения към снукъра. Прекрасна игра. Не спя в момента именно защото не я гледам.

Link to comment
Share on other sites

Той liquid друго имаше предвид, вие пак към снукъра дръпнахте темата... :P :P :P

Гласувам с две ръце за циците и си лягам! Лека ви нощ на всички, драго ми беше!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...