Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Може ли някой да помогне с програма, която да ти напомня да свършиш разни работи в точно определено време на определен ден? Имам една Chaos Manager, със звуци и доста досадна, вършеше добра работа, ама ми замръзваше компютъра, като го оставя, та ще трябва да я деинсталирам. Откакто я затварям, спря този проблем, но пък не мога да я ползвам... :cry

 

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

И от мен един рикуест, моля : )

 

От доста време ползвах темата, базирана на Longhorn built 5203 за WindowsBlinds, автор: KoL.

 

Но след кратка пауза се оказа, че е доста трудно да открия тази тема в интернет, а от wincustomize.com мога да изтегля само скрийншот.

 

Тъй че ако някой ми посочи алтернативен източник или самата тема ще съм много благодарен!

Link to comment
Share on other sites

И от мен един рикуест, моля : )

 

От доста време ползвах темата, базирана на Longhorn built 5203 за WindowsBlinds, автор: KoL.

 

Но след кратка пауза се оказа, че е доста трудно да открия тази тема в интернет, а от wincustomize.com мога да изтегля само скрийншот.

 

Тъй че ако някой ми посочи алтернативен източник или самата тема ще съм много благодарен!

пробвай в crystalxp.net

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да помогне с програма, която да ти напомня да свършиш разни работи в точно определено време на определен ден? Имам една Chaos Manager, със звуци и доста досадна, вършеше добра работа, ама ми замръзваше компютъра, като го оставя, та ще трябва да я деинсталирам. Откакто я затварям, спря този проблем, но пък не мога да я ползвам... :cry

 

Благодаря предварително.

 

Rainlander

 

въпреки че се води календар, ще ти свърши идеална работа. практичен и дискретен е. тъй като позволява transparency, стои като част от десктопа. само не знам дали има възможност за известяване със звук

Link to comment
Share on other sites

Rainlander

 

въпреки че се води календар, ще ти свърши идеална работа. практичен и дискретен е. тъй като позволява transparency, стои като част от десктопа. само не знам дали има възможност за известяване със звук

Благодаря ти :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да помогне с програма, която да ти напомня да свършиш разни работи в точно определено време на определен ден? Имам една Chaos Manager, със звуци и доста досадна, вършеше добра работа, ама ми замръзваше компютъра, като го оставя, та ще трябва да я деинсталирам. Откакто я затварям, спря този проблем, но пък не мога да я ползвам... :cry

 

Благодаря предварително.

Chameleon Clock

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми намери тази програма for free. :) Или каквато и да е друга подобна комаротрепачка за гсм.

Не можем да ти намерим, като не знаем какъв ти е телефонът - със symbian (s60/uiq) ли е, с windows mobile ли е, или??!

Link to comment
Share on other sites

Не, не е smart phone. Телефона е Samsung D600 samsungd600ki3.jpg

Но гледам, че програмата става и за К и Т сериите на SonyEricsson, та предполагам че ще върви и при самсунг, ако е същата.

Link to comment
Share on other sites

Някаква програмка която да ти показва шитовете в ПЦ-то , нещо от сорта на Еверест и да може да мери температурата на различните хави :) (пък ако има и български език още по-добре)

Link to comment
Share on other sites

Значи проблема е сниман от един приятел тук. Та той пита: как да си изтрия медия плейъра, за да си инсталирам нов, защото ми прави проблеми с гледането на филми онлайн. Пробвал е с Delete Doctor, но не става. Иска програма, която да му изтрие цялата инсталация на WMP11, за да се опита да премахне проблема с филмите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Значи трябва ми програма, която- примерно избираш си една папка със снимки и една отделна снимка и програмата да направи индивидуалната снимка като използва всички снимки от папката. Всички сте виждали примрно снимка на няокй и като е видиш отблизо е изградена от мн малки други негови снимки.

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало да стане с фотошопа. Съединяваш си всики снимки които искаш и после налагаш върху тях тази която трябва да се вижда отдалеч и й даваш някакъв процент прозрачност. Не съм опитвал, но би трябвало да се получи.

Link to comment
Share on other sites

Значи трябва ми достоверен източник,който е свалял програмата и знае,че работи.На дядо ми много му трябвала AUTO CAD 2006.В арената са мандахерца някъф,но помня,че когато го свалихме имаше проблем при инстала му.Та ако някой знае от къде да сваля работещ,или как да подкарам този в арената :beerchug :beer: :thumbs-up: :)

 

 

Един съфорумник беше така любезен да ми я прати по скайп и вече не ми трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми Raw Shooter Premium

мерси предварително.

пейстни тоси линк в eMule!

ed2k://|file|Essentials%20Raw%20Shooter%20Premium%202006%201.0.0.61%20(With%20Crack).rar|8183520|82465F7414047C0ECEDA3B363FC07A0A|/

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае откъде да намеря работещ вариант на "Листовките на КАТ"? От 'японците' дръпнах една версия, но още в началото .ехе-то изписва "File not found", не може да си открие картинките в подфолдера, а и излизат едни маймунки вместо кирилица...Всъщност аз имам и друг вариант, но е доста стар... ;)

Link to comment
Share on other sites

Прециз - счетоводна програма

 

Фирманата ни е закупила счетоводната ДОС базирана програма Прециз.

Компа, на който се намира се скапа и като се обадихме на човека, от когото сме закупили програмата да дойде да я сложи пак на друг компютър, той каза че ще ни струва 50 лв! :angry:

Мамка му и копеленцето мръсно!!! Затова тръгнах да търся някакъв крак или кей ген или квото е там нужно за да се подкара въпросната програма на друг компютър.

 

Ако някой може да ми помогне, без да се налага да умирам от яд и да давам 50 лв на онзи мухльо и да се стискам вътрешно за да не го убия, много ще съм благодарен!

 

 

п.с.: приемам с радост и предложения за по-кадърни програми, които мога да ползвам. Готов съм да си платя за тях, но не и после да ме изнудват за пари.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...