Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Помгайте, че ми е спешно. Не мог аникъде да открия следната прогарама Mechanical Desktop V2006 © Autodesk. Някой ако има представа, идея, в тях да свирка.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте приятели! Търся crack за AnyDVD v5.9.4.1. Също така бихте ли могли да ми дадете линк за някоя добра програма за DVD ripping (по възможност с crack за нея). Благодаря Ви за помощта предварително!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте приятели! Търся crack за AnyDVD v5.9.4.1. Също така бихте ли могли да ми дадете линк за някоя добра програма за DVD ripping (по възможност с crack за нея). Благодаря Ви за помощта предварително!

 

т.е. dvd backup :huh:

Link to comment
Share on other sites

т.е. dvd backup :huh:

Ами всъщност ми трябва програма, която да може да конвертира DVD филми в AVI и MPEG формат, както и да може да конвертира от AVI в MPEG формат. Това за AnyDVD го поисках, защото си мислех, че програмите, които конвертират DVD филмите не могат самостоятелно да разбиват защитата им. Разбрах обаче, че повечето програми го правят. Та в момента ми трябва програма с горепосоЗените (в първото ми изречение в този пост) функции. Ако не е възможно програмата да е една, може и две, но ако може с crack-ове за тях (ако не са безплатни разбира се).

Link to comment
Share on other sites

търся програма която декодира DivX в DVD самоче заедно с това и субтитрите да се кодират а не само картината

Link to comment
Share on other sites

търся програма която декодира DivX в DVD самоче заедно с това и субтитрите да се кодират а не само картината

WinAVI Video Conveter. Това е линк за програмата http://www.compdoc.ru/soft/multimedia/wina...converter_v7_1/ Това е упътване за работа с WinAvi http://free.data.bg/zmej/TOOLS/winavivideoconverter.doc

Link to comment
Share on other sites

търся coreAVC,преди около два дена влезе в 'боръщение' а нямам нито кредитна карта,нито девет долара,че да си я набавя от официалния сайт.та някои дали може да ме опъти къде я има?

Link to comment
Share on other sites

Та значи търся програма с която да мога да залепвам субтитри към филма и да ги правя по големи.Защото така както записвам филмите .avi с субове излизат много малки на ДВД то и не се четат.

Link to comment
Share on other sites

Трся програмка, с която да мога да "отрязвам" част от mp3-ка (да кажем само 20 секунди от песента). Щото искам да си качвам мелодийки на телефона :D

Link to comment
Share on other sites

Трся програмка, с която да мога да "отрязвам" част от mp3-ка (да кажем само 20 секунди от песента). Щото искам да си качвам мелодийки на телефона
Ползвай си Nero Wave Editor. И с нея става.
Link to comment
Share on other sites

Много бих бил благодарен на човека който може да ми помогне да немря крак за счетоводната програма "Плюс минус" версия 679. Благодаря предварително .

Link to comment
Share on other sites

Трся програмка, с която да мога да "отрязвам" част от mp3-ка (да кажем само 20 секунди от песента). Щото искам да си качвам мелодийки на телефона :D

мп3 директ кът

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми прати линк за Corel Draw 9 ili 10?Нещо в торентите ги няма и няма от каде да ги дръпна,а ми е спешно :( Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми прати линк за Corel Draw 9 ili 10?Нещо в торентите ги няма и няма от каде да ги дръпна,а ми е спешно :( Мерси предварително!

Виж това ...

или това (9.0.rar)

Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва добър win32compiler ! Някой да помогне !... Много ви благодаря предварително ! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...