Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

За да направя Windows 98 SE Live CD ми трябва следния софт. !

 

Xmsdsk.exe Ramdisk Driver for DOS/WIN9X

Coa2.exe

Pkunzip

Doslfn

Ettool.exe

 

Останалите програми който ми трябват може да ги видите на страницата по-горе , НО поради причината , че този tutorial е стар повечето от линковете вече несъществуват !

 

А софт.-а мие нужен за да успея да направя Live CD-то както трябва !

После ако подкарам win-a от cd-r ще го направя на ISO и ще го upload някъде ! :)

 

Пожелайте ми късмет (може да сгафя някъде , но дано това да нестава) ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Tърся сериен номер за "adobe photoshop cs2" . И ако можете да ми кажете сайта със серийните номера . Имаше ги за абсолютно всякакви програми - от флашгет до уиндоус . www.serial и по-нататък сте вие ... HElp :read:

Link to comment
Share on other sites

Tърся сериен номер за "adobe photoshop cs2" . И ако можете да ми кажете сайта със серийните номера . Имаше ги за абсолютно всякакви програми - от флашгет до уиндоус . www.serial и по-нататък сте вие ... HElp :read:

Заповядай - 1045-1302-5692-5842-1244-7027

 

www.serials.ws

Link to comment
Share on other sites

Ако ползваш торенти и имаш account в torents.linkos.bg ще е добре, защото тук има някакъв преводач на XP, който мисля, че ще ти свърши работа. Ако не си регистриран може да си отделиш 2-3мин., не е кой знае колко сложно. :)

 

Успех.

Link to comment
Share on other sites

http://thepiratebay.org/details.php?id=3450648

 

Ще бъде ли възможно да се свали и качи на локала, защото скороста е ужасна с този брой лийчъри...

Знам, че ги има на локала, но в Production Studio-то има изключителна екстра-а - Adobe Dynamic Link, а освен това retail dvd-тата съдържат наистина добър content ;).

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми програма, която да ми отдели част от видео файл на мп3... тоест искам само звука от видеото.

Link to comment
Share on other sites

Търся програма, с която да мога да си подреда всички mp3 файлове. В смисъл всичко да направя с еднакъв volume, quality и еднакъв тип имена, например.

 

Thx.

Link to comment
Share on other sites

Търся програма, с която да мога да си подреда всички mp3 файлове. В смисъл всичко да направя с еднакъв volume, quality и еднакъв тип имена, например.

 

Thx.

Вземи си някой convert-ар за медийни фаелове , който може да конвертираш групово ! Нещо , като audio grabber (тази програма е за RIP-ване) , но мисля , че има такава функция ! :) Пробвай ... нищо няма да загубиш :P !

Link to comment
Share on other sites

Преди имах програмата UnrealEd ... използва се от unreal tech за направата на interface ! Трябва ми за да си направя скинове за Lineage2 ! Намерих е програмата в emule , но немога да я сваля !

Link to comment
Share on other sites

AVG Proffesional Single Edition v.7.1.394 ако някой я има кракната нека даде линк... От отзивите чух, че е ултра лека и ефикстна...

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми програмка за правене на клип на всичко, което се прави в даден момент на PC- то. Целта е образователна- например: как се прави DVDRip, първо това, второ онова и просто да стане филмче. Нещо като Fraps, но тя е само за 30 сек.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...