Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

ae microsoft office xp mi iska nekuf reg za 1vi put i ne znam ot kude da zema cd-key dosta tursih iz neta no ne namerih zna4i davat mi isntallation cd-key i otdolu az trqq da napi6a CONFIRMATION ID koeto se sustoi ot 7 poleta s po 6 simvola

nekva ideq ot kude da go namerq ili generator nqkuv a u ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

един приятел ми каза за няква програма която показвала най новите торенти-международни,обаче понеже е скаран с компа не знае как се казва-тя му се включвала автоматично...та някой знае ли за какво става дума?

Link to comment
Share on other sites

Хора.Много спешно ми трябва CD Key за Kaspersky Anti-Virus v.6.0.,че съм без анти вирусна и работата яко спича :) :wacko:

Виж този:

029A-000491-000E6EFC

или ако е по - дълъг

1E45B7AF-77D3-4DA0-90E6-BF7944A94D776

 

Ако не стане просто изтегли Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.299 FINAL + Key.rar

Link to comment
Share on other sites

търся конвертор който да ми намали клиповете от камерата- JVC-HDD, значи тя записва в много странен формат/може би защото е от САЩ/, на всеки записан клип прави два файла .mod i .moi първия е носителя на информацията а впория е по няколко Кб, инсталирах сумати програмки но без успех. в диска на камерката на нямя нищо.

успх само 1 файл да го направя в avi, no mai kato vrutnah v mov purvo i stana dovolno 10 puti namalenie na goleminata!

molq ako nqmoi se e razpravql s takiva raboti da kaje 4e imam 50GB video :)))

Link to comment
Share on other sites

potursih i mai tursenata programa se kazva FFMPEG, svalih edna koqto se okaza za MAC, druga puk beshe samo za audio.

Molq nqkoi da mi kaje kade moga da q namerq ili druga samo da vurti .moi i .mod failove

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми: Crack за Adobe photoshop cs2 - иска ми активация

Crack за Microsoft office 2003 BG - същия проблем.

В японския сайт на дисковете ги няма.

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми: Crack за Adobe photoshop cs2 - иска ми активация

Crack за Microsoft office 2003 BG - същия проблем.

В японския сайт на дисковете ги няма.

Благодаря предварително :)

Adobe Photoshop CS2 9.0 Crack.rar :confused или

това :confused

Link to comment
Share on other sites

Ако може някои да ми даде линк за програмата Macromedia Flash Player 8 !

link :)

Link to comment
Share on other sites

Търся програма за правене на презентации Полер поинт или нещо подобно ако знаете мойе ли да ми кайете 6тото аз никаде не мога да намера повер поинт нито в дата.бг никаде

Link to comment
Share on other sites

Търся програма за правене на презентации Полер поинт или нещо подобно ако знаете мойе ли да ми кайете 6тото аз никаде не мога да намера повер поинт нито в дата.бг никаде

 

 

Пробвай да го намериш в start---> all programs---> microsoft power pint ;)

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Power Point върви към офис пакета. Ако нямаш офис пакет търси Microsoft office 2003 или m. office XP. 2003 е по добър и ти го препоръчвам.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Power Point върви към офис пакета. Ако нямаш офис пакет търси Microsoft office 2003 или m. office XP. 2003 е по добър и ти го препоръчвам.

да свалих 2003 пакета дето е на булгарски не единия рар з19 ми го отравя като линк и програмата не иска да се разархивира знаете ли как да го оправа ако може някак

Link to comment
Share on other sites

RQ: Serial number за Uniblue Registry Booster

Благодаря Ви предварително :-)

 

Пробвай това:

Name: FIENDISH_MB

S/N: Organisation: FIENDISH

Serial: 76JMSRIFUPTNR720

Link to comment
Share on other sites

trqbva mi svoboden software analog na MS.Outlook koito sushto potfurja sertifikati...trqbva mi za elektronen podpis che s tupiqt outlook ne moga da se spravq :D

Link to comment
Share on other sites

мне не става тоя дето ми иска е с 5 такива дето се пи6ат 4ислата а тоя твоя е с 4 ина4е пак благодаря за помоща ако може6 да намери6 нещо друго 6те сам ти благодарен

Link to comment
Share on other sites

Пробвай това:

Name: FIENDISH_MB

S/N: Organisation: FIENDISH

Serial: 76JMSRIFUPTNR720

 

Не става,но благодаря все пак : ) Иначе рекуестът остава -Serial number за Uniblue Registry Booster

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...