Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Търся player,който да отваря файл с разшерение ".arm".

Някакви идей?

10х предварително

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

търся една програма която дава вазможност да се записват аудио дискове и можеш да застъпваш всеки трак със следващия с определени секунди които му зададеш а на диска да са ти отделени като отделни песни.тази програма я имах преди много време но не помня как се казва ако някой може да помогне ще съм му много благодарен.дано и да му е тук мястото и на поста

Link to comment
Share on other sites

На някой да му се намира крак за ImToo Mpeg Encoder v3.1 ?

200401DD1AF30AA43F2A3183-25E5-B80C-AB15

784303C526EBB6581436F7F6-E61C-881F-1F7D

 

 

Аз търся сериен номер за AMR Converter Pro. Някой дали има? Много добра е програмката за компресиране на мп3 чрез промяна на битрейта. Супер за телефони :)

EDIT: Намерих там едно подобно дето върши работа...Тва вече не ми трябва. Мерси.

Link to comment
Share on other sites

Много благодаря за серийните номера. Вече почти се бях примирил, че няма. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Пробвайте това. Ползвам го от доста време и съм доста доволен. Търси в сайтове, които иначе са пълни с всякакви буболечки, но благодарение на програмката няма нужда да минавате през тях.

Link to comment
Share on other sites

Днес видях в един приятел една програмка,с която можеш да си направиш нещо като backup на операционната система,а и на файловете.Помня,че беше image-файл и,че пишеше нещо Norton...,само дето забравих точно какво след това :( Искам да си я сваля,а може и нещо подобно,а не на Norton.Даже е за предпочитане да не е понеже съм останал с впечатлението,че програмите им точат много ресурси,а моя комп. не е от бързите :)

Link to comment
Share on other sites

.... купих си видео камера с която с ДВ кабел качвам клиповете на компа с Адоб Премиер Про обаче стават много големи ( 30 мин = 6.48 ГБ ) .... дайте няква програма дето или да мога да намаля големината на файла или просто когато качвам видеота да се побират на 1-2 диска

 

 

Мерси предварително......

Link to comment
Share on other sites

Нормално, защото е некомпресирано видео. В Premiere си има най-различни опции и изобр на кодеци в Export. Въпреки всичко това си е класика в жанра за подобни енкодинги.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Трябват ми Кракове и Серийни номера на програмите КЕПСИ 1.0 , Jurita 5.10, Ekspertis5

Ако някой може да ми намери ще сам му безкрайно благодарен, защото аз никаде неможах да открия... :(

Link to comment
Share on other sites

Търся програмка за слушане на МР3-ки ама да може да сменяш скоростта на песента(по-бързо и по-бавно да върви).Помня,че имаше такава,но не помня как се казваше.А има ли програма с която да мога да ги записвам с бързината с която си искам?

Link to comment
Share on other sites

Изправен съм пред дилема.

Отдавна се отказах от IE, поради ред причини. Сега ползвам Mozilla Firefox. Добре де, но за IE-то си имаше един прекрасен download manager Flashget. Сега примерно мозилата си има нещо подобно, но то няма функцията 'download all'...

Можете ли да ми кажете дали съществува и ако да, да ми кажете такъв download manager за Firefox?

 

EDIT: VeSo, Благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Изправен съм пред дилема.

Отдавна се отказах от IE, поради ред причини. Сега ползвам Mozilla Firefox. Добре де, но за IE-то си имаше един прекрасен download manager Flashget. Сега примерно мозилата си има нещо подобно, но то няма функцията 'download all'...

Можете ли да ми кажете дали съществува и ако да, да ми кажете такъв download manager за Firefox?

https://addons.mozilla.org/firefox/220/ с това и натискаш ctrl+f3 за сваляне на всичко

Link to comment
Share on other sites

Request: HipHop eJay 4 , HipHop eJay 6 !

Много добра програма за правене на готини ритъмчета !

Излезна и HipHop eJay 6 , но видях , че в локалния има само 5 , затова ако може да качите HipHop eJay 4/6 или да дадете линк за далнлоад ... много брагодаря предварително ! :)

Link to comment
Share on other sites

Autodesk Architectural Desktop 2007

 

някой ако може да помогне с кеи генератор . Не можах да намеря по нагоре в темета

 

сигурен ли си, че ти трябва сериен номер, а не crack? :blink:

 

пробвай това - TLF-SOFT-06.01.06.Autodesk.Architectural.Desktop.v2007-PoSeRsk807tr.Crack.rar

 

вътре има текстов файл, в който е посочено как се краква.

успех

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...