Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

мне не става тоя дето ми иска е с 5 такива дето се пи6ат 4ислата а тоя твоя е с 4 ина4е пак благодаря за помоща ако може6 да намери6 нещо друго 6те сам ти благодарен

 

Microsoft Office XP Pro_sn:

BC68G - 8H4K8 - PB47Y - 86DDG - F2VG8

FM9FY TMF7Q KCKCT V9T29 TBBBG

 

 

 

Не става,но благодаря все пак : ) Иначе рекуестът остава -Serial number за Uniblue Registry Booster

 

Registry booster 1.0 serial:

00X242-JJ5YYP-5Z8Z6C-7570NG

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Абе хора.Имам известен проблем и ми трябва някаква програмка да го разреша :) .Преинсталирах си Уиндоуса преди време и сега не мога да гледам филми онлайн ;) .Излиза ми някъква праисторическа версия на Windows Media Player(тфа става като дам да гледам онлайн),а като го пусна от иконката на десктопа примерно си ми излиза нормална,по-нова версия :wacko: .Някой може ли да ми каже какво трябва да си инсталирам,за да гледам пак онлайн

 

П.П.На GGbit съм естествено :)

 

Edit:Опрайх са ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Абе хора.Имам известен проблем и ми трябва някаква програмка да го разреша :) .Преинсталирах си Уиндоуса преди време и сега не мога да гледам филми онлайн ;) .Излиза ми някъква праисторическа версия на Windows Media Player(тфа става като дам да гледам онлайн),а като го пусна от иконката на десктопа примерно си ми излиза нормална,по-нова версия :wacko: .Някой може ли да ми каже какво трябва да си инсталирам,за да гледам пак онлайн

 

П.П.На GGbit съм естествено :)

 

Първо не разбрах въобще ли не ти тръгват филмите онлайн или не ти харесва плеара, с който тръгват.

Второ не разбрах коя версия ти е Windows Media Player.

С Windows върви версия 9 на Windows Media Player. Би трябвало да си качиш 10 или сега има по-нова 11 /но не съм е пробвала/ за да може да ти отваря онлайн по-новата версия. Така мисля. Може и да не съм права.

Успех.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

търся българската астрологична програма AstrCalc + Crack на Иван Иванов.

Ако може някой да помогне ...

Link to comment
Share on other sites

Търся програма за четене на електронни книги (говоряща), която да говори с български интерфейс. Нещо подобно на Cool Reader .

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже програма , която маха пеенето от песента и оставя само мелодията , така казано ми прави инструментал? Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Някакъв нов key-generator за "Bitdefender Antivirus plus v.10" или ""Bitdefender Internet Security v.10", тъй като тези, които са на сървърите явно вече не ги възприема.

Тоест става с тях, но само ако мрежата ти е изключена и впоследващо включване и update на дефинициите веднага дава, че този ключ вече е expired..

А в update-a ми се изписва:

Update error:

Your BitDefender Antivirus Plus v10/ Internet Security v10 is not valid

Ако някой може да помага!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, търся програмата за бизнес решения - Microsoft Dynamics + крак. Ако може някой да помогне ще му бъда много благодарен !!!

Link to comment
Share on other sites

Прегледах търсачката на темата,но не открих нищо полезно.Та някой може ли да ми каже някакъв Българо/английски и английско/български речник.Може и в локала да има ама като незнам какво да свалям :bgrin: .У нас речници бол ама по-бавно става :D

Link to comment
Share on other sites

Прегледах търсачката на темата,но не открих нищо полезно.Та някой може ли да ми каже някакъв Българо/английски и английско/български речник.Може и в локала да има ама като незнам какво да свалям :bgrin: .У нас речници бол ама по-бавно става :D

http://sa.dir.bg/sa.htm

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли ключе за Касперски, щото май са си ъпдейтнали бляклиста и моето ключе са го аднали и в момента програмата не може да се ъпдейтва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...