Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

Абе кефи много .

Кога го дават , за да знам кога излизат релийзовете ?

Май понеделник го дават и след един ден излиза по торентите ... нещо токова беше !

:laughing:

излиза всяка вторник сутрин ;)

току що гледах днескашната серия-с всяка минута все повече ме кефи това сериалче :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Аз съм гледал само първите 2 серии от новия сезон ( другите ги събирам да станат повечко :) )

и смея да твърдя от видяното за тези две серии че този сезон ще е много ненормален просто не ми се мисли кви матрици ще стават :D

Link to comment
Share on other sites

спойлер :D

 

Хиро ще вземе да стане от лошите ... след като Адам уби баща му ... а явно в това време ,в което е сериалат Адам е от добрите...а бе ще има доста обърквации :D а и вече може да се спаси всеки от смърт....

Link to comment
Share on other sites

спойлер :D

 

Хиро ще вземе да стане от лошите ... след като Адам уби баща му ... а явно в това време ,в което е сериалат Адам е от добрите...а бе ще има доста обърквации :D а и вече може да се спаси всеки от смърт....

Интересно ми е с бащата на Клер какво ще стане.... Дали ще се връзуми?

Link to comment
Share on other sites

Да се вразуми ?! :) хехех

 

Всъщност той ми е любимия от сериала поради доста причини. За мен тва е идеалния агент под всякакви форми и второ е супер силна личност, готин образ са му измислили. Докато всички останали в определен момент се чудят, вайкат и т.н. той винаги знае какво да направи и как да си постигне целта :)

 

С последната серия само ми се дигна в очите още повече всъщност, но айде да не спойлерствам и аз.

 

Филма наистина е много интересен, ей сега четох някви по-стари мнения на някой си. Определено до момента никой не е познал как ще се развие сериала :) Доста непредсказуем и не е много ясно вече кой е добрия и кой е лошия, което го вади от ония комерсиален леген където се плискат всички други сериали :)

Link to comment
Share on other sites

вчера видях че има излезнал 9-тия епизод и реших да видя за какво става въпрос и много му се изкефих на филмчето много ми харесва :)

Link to comment
Share on other sites

вчера изгледах и 3-та серия от новия сезон

лудница е просто този сезон ще е страшно добър

Оценка за серияла от мен 9.4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Някой знае ли дали днес ще излезе нов епизод или пак ще имат почивка? :С

ми то 11 серия беше последната от сезона ако не се лъжа така че.....чакане муе майката

Link to comment
Share on other sites

Пише , че сезона е от двадесет и три епизода , но няма дата на излъчване , но трябва да ги продължат от другата година явно ... според мен дванайстият епизод ще е много добър .

Link to comment
Share on other sites

Пише , че сезона е от двадесет и три епизода , но няма дата на излъчване , но трябва да ги продължат от другата година явно ... според мен дванайстият епизод ще е много добър .

Заради тъпата стачка ще трябва да се чака. Тоя Сайлър, ако не умре скоро ще затъпее сериала, баси безсмартния пич. В следващият сезон щял да убие някоя от звездите на сериала, а Нейтън можело да оживее :wacko: Скоро, ако не свърши ще избозее като LOST и PRISON BREAK и ще гледаме едно и също - умират - съживяват ги, умират - съживяват ги,

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Също съм гледал няколко серии на този сериал.Не е лош но на моменти немога да го зацепя.

Докато асимилирам кои кого беше,то половината свършил.Иначе се заслужава човек да го гледа.

Мога само да го препоръчам на тези които не са го гледали.

:blowup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Какво стана с сериала нещо се изгуби.Да не ми да го спряха че няма дата на излизане на новата серия.

Да, сериала е спрян. До колкото четох, няма повече заснети епизоди, защото няма написън сценарий...

Всичко заради стачката. Ако нещата се пооправят може да го пуснат към месец май или чак есента.

 

Още инфо тук:

http://heroes-bg.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Слушам по нова тв. реклама на филмето,на супер героите :D

И да си кажа ще го гледам и по тв-то. ако за същият сериал става въпрос,освен ако не съм сбъркал или има и друг сериал със същото заглавие.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Даваха по ТВ-то преди 2 дена ,че стачката на сценаристите е свършила . Сега трябва ще продължат Героите :)

Ами 11 епизод май беше направен като край на сезона ако не се бъркам.

Link to comment
Share on other sites

Ами 11 епизод май беше направен като край на сезона ако не се бъркам.

Следователно чакаме да продължат с 3-ти сезон :)

Остава само дати да излязат -- http://www.imdb.com/title/tt0813715/episodes#season-3

 

Но няма все още .

Link to comment
Share on other sites

Season Three

 

Season three will begin with the third volume, "Villains", during the 2008-2009 United States television season. "Villains" was originally supposed to be part of the second season, however the writer's strike caused the volume to be carried over to season three. The lead-in to the third volume, "Villains", features Sylar. Throughout Volume Two, his powers are suppressed by the Shanti virus.[36] After using Mohinder's cure, he regains his abilities, delivering the first line of the volume: "I'm back." Tim Kring has claimed that the new volume will bring a cadre of villains to the show, hence the name.[37] On December 5, 2007 at the Jules Verne Film Festival Adventure, Tim Kring showed a video-preview of Volume three.[38]

 

почва сезон 2008-2009 т.е. тази есен

Link to comment
Share on other sites

Някой гледа ли го?

Деийствието се развива бавно,но мисля че сериала ще е сполучлив.

 

http://www.imdb.com/title/tt0813715/

 

Аз пък мислех че героите са повече от един но добре видно от заглавието на темата е само един героЙ ... жалко - надявах се да са повече...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мислех че героите са повече от един но добре видно от заглавието на темата е само един героЙ ... жалко - надявах се да са повече...

OFF \ Това всеки го констатира в деня, в който я пуснаха темата преди година и половина някъде.. / OFF

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...