Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

Някой гледа ли го?

Деийствието се развива бавно,но мисля че сериала ще е сполучлив.

 

http://www.imdb.com/title/tt0813715/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Оправете си заглавието на темата.

 

герой - 1 герой

герои - много герои

 

Доколкото виждам заглавието на сериала е Heroes, което е в множествено число. От линковете преброих поне 7 кандидат героя ;)

 

Не че съм отличник по правопис, ама много ми е интересно от кое село се намъкна това "й" вместо "и". Гледам че е много разпространено и подозирам, че е шопско.

 

Edit:

 

Гледах първата серия....

Сериалът определено има огромен потенциал. Как ще го използват, бъдещето ще покаже.

Link to comment
Share on other sites

Бях скептично настроен заради името и сюжета, но след като го гледах съм съгласен с iso14496, че има голям потенциал. Ще допадне на фенове на 4400. Дано го развият добре, защото лесно могат да го омажат.

Link to comment
Share on other sites

А ще може ли някой да го качи нашия movies ?

 

Ами .. хайде де :-)) За сега ням аголям интерес .. само 2 епизода !!

 

Малко ИНФО:

 

55546.jpg

 

Герои

 

Жанр: Фентъзи

Година: 2006

Страна: САЩ

 

Формат: avi

Видео: 640х352; 23,97 fps

Звук: 48000 Hz; 132kb/s; стерео; Английски

Субтитри: НЕ

 

 

Резюме:

Герои е сериал, в който се разказва как обикновени хора по целия свят откриват, че имат свръхестествени способности и как тези промени повлияват на живота им. Те не само разбират какво означава да имаш суперсили, но и откриват защо това се случва с тях. Постепенно те се събират заедно, бягайки от антигероя, който иска да получи тяхната супер ДНК. А тяхната съдба е да спасят света.

 

Сезон 01 Епизод 00 - подготовката

 

Сезон 01 Епизод 01

 

Сезон 01 Епизод 02

 

Мога да обобща .. тип The 4400 сериал, видоизменен :-)

Link to comment
Share on other sites

Аз гледах 1ви епизод и много ми хареса. Кара те да се замислиш това сериалче, ако го гледаш ей така колкото да кажеш че си го гледал нищо няма да разбереш и няма да ти хареса...

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за сериалчето. Много е яко и наистина има потенциал.

 

P.S. Някой да знае кога излизат серийте???

Link to comment
Share on other sites

Единствения друг сериал, който помня да ме е зарибил още с първата серия е Prison break, но тоя не знам що, ама ми се вижда, че ще е по-як Prison break. :)

Link to comment
Share on other sites

Ей сега гледах трета серия и се радвам,че сюжетната линия тръгна на някъде

Link to comment
Share on other sites

Става все по-интересно. Жалко, че трябва да чакаме по толкова време за следващата серия.. на тази края беше особено интересен :D

Link to comment
Share on other sites

Става все по-интересно. Жалко, че трябва да чакаме по толкова време за следващата серия.. на тази края беше особено интересен :D

 

Съгласен съм с колегата :-) ! :punk

Link to comment
Share on other sites

До сега съм гледал само 1-вата серия и много ме зариби и мен и приятелката ми и чакам само да дойде пак събота и неделя да няма бачкане и даскалък да мога да си легна и да гледам другите 2 серий. Още един глас и от мене за сериалчето мн е добър според мен и ме грабна найстина като Prison break и The 4400 от първия епизод надявам се да продължава се така и да не свърши толкова бързо колкото 4400 :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...