Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Пътувах в рейса онзи ден и от жегата размишлявах върху важни теми за живота и изведнъж :tongue светна крушка над моята глава спомняте ли си , че Линдерман каза на Ники че всичко е било плануване за тяхната сватба и са знаели какво дете ще имат т.е. е имал предвид с какви способности -=> откъде са знаели какво ще излезне от цялата симбиоза и кои са били в миналото ТЕ пък и кое минало защото явно и на Хиро и на Питър родителите са участвали .

Link to comment
Share on other sites

този сериал просто взема шаблона на "Lost"/"Prison Break" + "The 4400" и го налага 1:1. направо е дразнещо. от една страна имате различни "истории", които по някакъв начин са свързани по между си, но постоянно оставaт "отворени" ("изгубени"/"бягство от затвора"), а от друга - паралнормални способности ("4400").

явно хората, които харесват/гледат споментатите сериали с които правя аналогия, също им допада и "герои", но за мен този използва една заучена вече схема и не привнася нищо ново.

 

п.п. дадоха ми и втория диск със сериите до края на първи сезон. сега съм на 15-16 някъде и просто се насилвам да го гледам, но от друга страна ми е интересно докъде ще стигнат въпросните заемки :)

Link to comment
Share on other sites

този сериал просто взема шаблона на "Lost"/"Prison Break" + "The 4400" и го налага 1:1. направо е дразнещо. от една страна имате различни "истории", които по някакъв начин са свързани по между си, но постоянно оставaт "отворени" ("изгубени"/"бягство от затвора"), а от друга - паралнормални способности ("4400").

явно хората, които харесват/гледат споментатите сериали с които правя аналогия, също им допада и "герои", но за мен този използва една заучена вече схема и не привнася нищо ново.

 

п.п. дадоха ми и втория диск със сериите до края на първи сезон. сега съм на 15-16 някъде и просто се насилвам да го гледам, но от друга страна ми е интересно докъде ще стигнат въпросните заемки :)

Аз честно казано немога да намера абсолютно никаква прилика на "Герои" с "Изгубени" или с "Бягство от затвора" а доколкото дали е открадното нещо от 4400 можеш да прегледаш "Смолвил" в който също някои хора имат различни способности такаче да уточняваш кой сериал от кой плагиатства е доста трудно тъй като много голяма част от киното се основава на плагиатство след като една тема нашуми излизат веднага 5 филма подобни на първия

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой няма ли да направи цял торент с пълният сезон на сериала ?

И ако може хора като качвате тея сериали неспирайте да ги сийд !

Сега искам да гледам тоя сериал и бях стигнал до 18 серия и в момента немога да е сваля .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Някой няма ли да направи цял торент с пълният сезон на сериала ?

И ако може хора като качвате тея сериали неспирайте да ги сийд !

Сега искам да гледам тоя сериал и бях стигнал до 18 серия и в момента немога да е сваля .

 

Готов си, човек :) Ето ти и линк към целия сезон Link

Link to comment
Share on other sites

Имената на файловете си сменил, няма инфо от групата нито каквото и да било споменаване за качеството на сериите и от какво са рипнати... Само така! Да не говорим, че поста, който цитираш е от преди почти 4 месеца. Даже и постера си взел от арена :lol:

 

Ако на някой му трябва първия сезон да сваля това: Heroes.S01.DVDRip.XviD-TOPAZ или Heroes - Season 1 - DVD-R

Link to comment
Share on other sites

Епизода маже филийки с масло и чубрица :punk :punk :punk

Добър старт на сезона - масс убийство от новата мацка,странният знак S с две чертички върху 2те снимките и ланеца на врата на Питър (забелязахте ли го въобще а ?),идиотската история около Хиро,новият "приятел" на Клер дето отлетя към небесата :confused :confused :confused

Ще има пак гледане :)

Link to comment
Share on other sites

Епизода маже филийки с масло и чубрица :punk :punk :punk

Добър старт на сезона - масс убийство от новата мацка,странният знак S с две чертички върху 2те снимките и ланеца на врата на Питър (забелязахте ли го въобще а ?),идиотската история около Хиро,новият "приятел" на Клер дето отлетя към небесата :confused :confused :confused

Ще има пак гледане :)

Довечера и аз ще го гледам. А 2ри сезон в миналото или в бъдещето е или като 1ви и в 2те?

Link to comment
Share on other sites

Довечера и аз ще го гледам. А 2ри сезон в миналото или в бъдещето е или като 1ви и в 2те?

Ми май и в двете.Ще се движи паралелно действието 1671-2007.Но май трябва да има и един епизод който ще обяснява какво е станало през тези 4 месеца който прескачат в 1-ви епизод.

Link to comment
Share on other sites

Пък атя Клер да вземе да умре накрая,а :zzz

Хиро е най-якият.Няма спор.Кофти,че в епизода я нямаше Ники/Джесика... и онова малкото момченце сладкото :rolleyes: Другия епизод,и дано Клер гътне. :wacko:

OOO неее... Мънинкото момченце не го давам!Супер готино е... :(

Link to comment
Share on other sites

Тоя Хиро е голям лузер, какво му харесвате толкова? Супер досаден е. До колкото помня във втория сезон Майка (или както се пише на БГ) ще го играе друго хлапе.

Link to comment
Share on other sites

:bgrin: Дам супер беше мн зле! А иначе тези испанци ще са интересни..кво ли правят ? :rolleyes:

 

Mи мацката май им изсмуква животеца!

Link to comment
Share on other sites

:bgrin: Дам супер беше мн зле! А иначе тези испанци ще са интересни..кво ли правят ? :rolleyes:

Когато мацката е стресира изтрепава хората около нея чрез някакъв вирус.Брат и е антиносител и не може да се разболее.Не са мексиканци а доминиканци или както там им се вика :)

Link to comment
Share on other sites

А кога ще излезе spin off-а "Heroes: Origins"? В IMDb пише:

 

Season 1, Episode 1: Episode #1.1

Original Air Date: April 2007

Link to comment
Share on other sites

Фани си на Клеър пра пра пра пра пра пра дядото!

Link to comment
Share on other sites

Фани си на Клеър пра пра пра пра пра пра дядото!

Фани си на Клер ре-ре-ре-ре-ре-генериращите крайници :excl: :)

Бтв мноо ми е интересно кога смятат да покажат кво става със Сайлър (идолът ми :punk ).Както и кво толкова ще прай Хиро в миналото след като в tv.com пише,че чак в 8-ми епизод той ще се reunite-не с Андо :confused Абе пак си има голям интерес към епизодите засега ми е на 1-во място в личната класация от гледани сериали (2-ро е South Park :) ).

Link to comment
Share on other sites

Вторият сезон изглежда ще е доста заплетен :)

спойлер:май в 3-ти епизод ще видим Сайлър (който е и мой идол) и Ники

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...