Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

Не че нещо, обаче сега все едно почва на ново! Просто има нещо не както трябва в целият сериал.

Беше хубав до "спряха бОмбата" след това добре продължи към "спряха фирмите и конспирациите", ся исторята със Сайлър е добре, обаче пък другото не си пасва.

Аз го гледам защото искам да видя на къде ще отиде, просто защото сериала си ми харесва и още имам надежди за хубав завършек. Ама така изведнъж както ми ги вкараха тези всички нови герои направо ми се скапа настроениет. Обаче ще видим.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Тоя сериал яко изпростя. Ама много яко. Няма ли Сайлър да се вземе в ръце, да ги избие всички и да свършва тая тъпотия вече. Толкова разминавания в сценария, толкова недоклатени работи, не бях виждал скоро. Последния сезон на Призън Брейк даже беше по-интересн от това.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Колко сезона се очаква още да се правят? Ако има още за правене да взема да се кандидатирам за сценарист, защото съм 99.9% сигурен, че дори аз ще измисля много по интересно свършване. До последния сезон сериала беше номер 1, сега обаче го гледам само по навик..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Тоя сериал затъпява брутално... Сега се замислих тая мажоретката след като се регенерира, винаги девствена ли си седи? :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е интересно сега какво ще измислят, за да извъртят историята. Има потенциал следващият сезон да е изключително добър, но както върви от 2 сезона насам, нямам големи надежди. Дори и да го спрат, според мен това си беше един сносен финал.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...