Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

Ето този епизод вече ми върна тръпката знаех си, че интригата ще се върне и отново ще тръпна за следващия епизод :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

С последната серия филма си запазва особеноста , че всичко е предпоследно . Интересно ми е колко нови

персонажа ще се появят и какви ще са им способностите . След вчерашната серия отново се появи в мен интереса към сериала . Определено ще чакам следващите серии .

Link to comment
Share on other sites

Сериала си е повече от интригуващ в последните серии. Също така Сайлър в момента е по-силен от всякога, и като гледам как се очертават нещата ще става все по силен, което си е малко обезпокояващо..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хубав сериал, Сайлър и Ноа къртят. Кефи ме как навързаха историята от 1-ви сезон (сцената,когато се биха Питър и Сайлър/Нейтън, през цялото време се чудех как сайлър става президент :) ) с тази в 3-ти.

 

Обаче, да не забравяме първоизточника на сериала, а именно 4400, който беше в пъти по-интересен и интригуващ. 4400 е мъртъв, да живее Heroes.

Link to comment
Share on other sites

Обаче, да не забравяме първоизточника на сериала, а именно 4400, който беше в пъти по-интересен и интригуващ. 4400 е мъртъв, да живее Heroes.
Глупости. Първоизточника на всички подобни филми и сериали е X-MEN. 4400 започна добре, но го омазаха със светлинна скорост, никаква интрига, никакъв вълнуващ замисъл, се една дума посредствен.
Link to comment
Share on other sites

Оле, верно, че имаше такъв момент! Или аз нещо се бъркам, или имаш предвид момента, когато Питър дойде от бъдещето с белег на лицето и застреля Нейтън(или това беще, защото Нейтън смяташе да каже за хората със способностите?). Този сериял го гледам малко през пръсти(не, че не ми харесва, но ми е доста назад в класацията "Любими серияли"), повече се отдавам на Изгубени и Хаус...

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че човека говори за този момент във който Хиро се беше отишъл в бъдещето след избухването на Питър и след това ги хванаха и Питър отиде даг ги спасява и се биха със Сайлър който вече беше убил Нейтън и беше взел способноста и облика му с сбособността на Шейпшифтър-а.Тази сериа хвърли доста голяма светлина върху миналото и първият сезон. Не знам как ще чакам 4 сезон.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Това значи ли, че Питър ще си върне способностите?

Може бебето-батерия да помогне!

 

Едит: Сайлър е мъртъв! Да живее Сайлър!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Много добре наредих края на сезона и началото на следващата "глава".

 

Само едно не мога да понеса, чутовната глупост с шейпшифтинга, който променя и... дрехите :blink:

Link to comment
Share on other sites

Той нямаше ли (за Сайлър говоря) способност от онази пичка, която променяше околността?

Ако ги използва заедно с шейпшифтването би трябвало да го може това. Ако ли не, ще е зле като идея за дето са вкарали шейпшифт по този начин.

Иначе, когато простреляха Ноа, направо си го убиха с куршум в главата, Клеър му преля кръв и той се съживи, е не успяха ли да направят същото с Нейтън? Щеше да е по-убодително ако Сайлър беше изпарил трупа на Нейтън за да не може да го съживят с кръвта на Клеър и тогава да нямат друг избор освен да направят Сайлър на Нейтън за да се стигне пак до сегашното положение.

Мале какъв фен съм станал на сериала.

Поне сега ще си отдъхна от него.

:)

Link to comment
Share on other sites

Тогава Сайлър беше изгубил способностите си и само уби мадамата, иначе за какво въобще ще му е шейпшифтинга.

 

Може би нито един от тримата не е бил наясно, че кръвта на Клеър може да свърши работа, не си спомням дали на Ноа му казаха как са го съживили.

Link to comment
Share on other sites

Все пак сценаристите леко се поизложиха с историята и развитието. То и аз не си спомням дали казаха на Ноа как е съживен.

А, миналата серия "Аз съм Сайлър" подсказваше точно това, че Сайлър иска да бъде такъв какъвто си е и дори след сеансите при Мат, пак почна да се пробужда малко по малко.

Весело е сериалчето, само не знам на кой са кътнали договора, защото единият от двата няма да участва в бъдещите сезони сигурно или пак ще възкръсне някой!

Кога е следващият сезон, септември месец като останали ли?

Link to comment
Share on other sites

Спойлъри

 

Може на никого да не са кътнали договора. Все пак актрисата, която играе Ники/Трейси постоянно умира и след това я връщат :) Може би ще направят нещо от сорта на Сайлър подсъзнателно да става себе си в дадени моменти и след това пак да шейпшифтва в Нейтън и да има някаква вътрешна борба за надмощие ;) Така или иначе много се накефих на края.

 

Край на спойлърите

Link to comment
Share on other sites

За толкова серии никой от героите които ти създават впечетление че са важни в сериала не е умрял, сега пак ще ги гледаме в отеделни фракции и после ще се прегрупират. Толкова пъти мряха, съживяваха се, че и супермен ще им завиди вече, а после пак спасяват планетата! Ако следващият сезон го направят по-муден на същят принцип, ще ме откажат от сериала тогава.

Не са кътнали договора на никоя явно, защото не са се разбрали помежду си кой да мре! Всички са готини, аре да ги оставим да живуркат.

Аз ви казвам, Ноа оцелява на края на сериала и всичко свършва с това.

:)

Link to comment
Share on other sites

Като цяло много кофти завършек на сезона, това не беше никакво спиране на Сайлър а само отлагане на проблема със него, той още от сега започва да си спомня за часовниците, да не говорим за по нататък, това беше много глупава постъпка от страна на Анджела. От друга страна поне Питър вече си върна способноситите което е все пак успокоително като се знае, че със Сайлър не се е приключило..Приятно чакане.. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Сезона небеше лош но първите два каточили повече ме бяха пленили

краят и на мен много много не ми хареса ма ще видим какво ще измислят в сезон 4

Link to comment
Share on other sites

Ще измислят, че Треиси ще поиска да отмъсти на Нейтън след като убие всички останали и по време на боя Сайлър ще си спомни кой е всъщност, защото няма да може да умре.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз малко късничко го доизгледах сезона, но както е казал народа по-добре късно от колкото никога. Последните няколко епизода бяха доста засилени динамични и интересни. Накефиха ме определено. Сега цялата работа с шейпшифтинга беше колкото идейна толкова и стана банална и можеби ще стане още повече. Всеки може да бъде всеки и сега се почва, ама ти ли си не сили, той ли не е ли той... Абе мазало направо. Т'ва със Сайлър беше бруталната тъпня. Беше да ми изтрият мислите, да сложат тези на Нейтън, да сменят тялото, но не могат да му изтрият придобитите сили и вроденият глад. Рано или късно те ще излязат наяве и се почва на ново с него. Също ме дразни огромното преиначаване на силите. Представят я като 1 и започват да я въртят както си искат. Паркман можеше да чете мисли, после започна да внушава, после почна да се рови в мозъци, сега пък вече и сменя самоличности. Тая регенерация си я въртят и нея както си искат. Всички виждахме как герой с регенерация получи ли травма тя зараства на момента. В епизода в който Ноа гръмна Сайлър, който се беше трансформирал в агент ония кървеше ли кървеше и си направи цяло гьолче от кръв. Когато Клеър пи текила не й стана нищо. Когато Сайлър го му боднаха инжекцията той се упои. Бебето Паркман уж беше батерийка и даваше ток. После се оказа, че като не е доволно нещата около него не бачкат. Накрая пък почна и сили да връща. И така и така нататък... Като цяло сериала е добър и продължава да се следи, но исках да ви споделя тези неща, които ми направиха впечатление.

Link to comment
Share on other sites

Не наблюдаваш много, иначе си прав от части!

Бащата на Мат имаше способност да втълпява мисли на хората и да им чете мислите, Мат можеше само да ги чете, обаче се предполагаше че той може да има същата способност като баща си.

Бебето може както да пуска така и да изкючва разни работи, това му е способността, нещо като на Андо, само дето Андо ускорява.

То се вижда че Хиро още му има нещо, дори и да си е върнал способността, тоест бебето може да му е "включило" силата за спиране на времето, но не и да е премахнало нещото което я блокира, което се случи при отнемането на способността му от Артър.

А, за Ноа и Сайлър, тогава Сайлър каза на Данко че доста се е помъчил да пусне кръвчица, тоест Сайлър го е правил умишлено.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Първия сезон много ми хареса :rolleyes: но след като изгледах и останалите сезони останах силно раздразнена.... :angry: и изобщо не ми хареса как завърши :tongue прекалено много "изцеждат" една идея....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Тъп завършек на предния сезон... като цяло слаб и сега тъпо начало на новия. Този сериал го гледам само защото така свикнах от както се зарибих със силния 1ви сезон, но този който започва в момента ще е последния пирон в ковчега на този сериал според мен..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...