Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

Heroes се завърна о бещаващо, хубав сюжет са измислили, все някой трябваше да бъде нарочен за отрицателната роля, ама защо точно Nathan избраха.И това със Сайлър беше много странно, хем от една страна онзи човек казваше истината, че баща му живее там(и явно наистина според обстановката в дома), хем там откри капан...сигурно в тоя самолет е и бащата на Сайлър, който екипът е хванал в апартамента, преди да дойде Сайлър... :bgrin: :devil

Тоя новия пич, водача на екипа нещо не му е чиста работата :bgrin: и той има някакви способности.Абе въобще много загадки оставиха....типично за "Герои".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Определено новият пич от отряда мисля, че и той има някакви сили. Нямам търпение да дадът бащата на Сайлър и силите му и аз само ли искам Нейтан да умре?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Целият епизод беше изпълнен със прекалено много неща, даже малко претрупан ми се стори по едно време. Иначе се радвам за Сайлър, че си намери сродна душа, и дано върнат някакси Дафне, не може да умре просто така или поне Паркман няма да се примири така си мисля :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно, намерил си сродна душа, хлапето ще покаже на Сайлър къде е баща му и след това психопата ще си вземе нова способност, поне това му минаваше през главата според мен... край на историята.

:)

Link to comment
Share on other sites

Развалиха Питър и това ме дразни много. :angry1 :angry1 Героите, които най-много ми допадаха, сега ги развалиха - Хиро и Питър. Сайлър отново доказва, че е безсмъртен, ама преди поне беше интересно, защото бяха г/д равни с Петрели, а сега ония е ЪНТАЧАБЪЛ. :(

Link to comment
Share on other sites

Развалиха Питър и това ме дразни много. :angry1 :angry1 Героите, които най-много ми допадаха, сега ги развалиха - Хиро и Питър. Сайлър отново доказва, че е безсмъртен, ама преди поне беше интересно, защото бяха г/д равни с Петрели, а сега ония е ЪНТАЧАБЪЛ. :(

 

 

Сигурно Питър ще го докосне... ще му вземе силата да има много сили и тн...

Link to comment
Share on other sites

Какво става като се съберaт Питър и Андо... Пиндо хахаха, Андо е ускорител на способности, замислете се малко, аз ли трябва да ви подсещам.

:)

Link to comment
Share on other sites

Цялата тази работа със залаването на хората със способности не ми допада, Нейтън е някфо продажно копеленце което ше бъде линчувано от бандата на Питър :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Всъщност новото развитие ме кефи страшно много.

Нашите герои ще стана терористи, и то докато се опитват да спасят себе си и света.

Явно повечето от вас не са запознати, но тук аналагията е директно с лова на терористи от алкаида и транспортирането им в гунтанамо, използването на неудобни пози и мъчения, както и отказа на всякакви човешки права.

 

Пробвайте документалните филми: "Taxi to the Dark Side" (спечели оскар), "Ghost of Abu Ghraib" и игралния "The Road to Guantanamo".

Link to comment
Share on other sites

Мацката дето уж щеше да спира този проект си промени мнението относно права и морали толкова бързо, че... много глупав момент. Иначе напоследък развитието е много добро.

Link to comment
Share on other sites

Става малко умряло със тази преследваница, но се очертават следващите епизоди да са добри, явно ще се наложи пак да спират бомбии :D

Link to comment
Share on other sites

Много скучен взе да става, новият (стар) сценарист се излага ! Чакам и аз раздвижване :) със Сайлър най-вече

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми е интересен Ноа?

Питър в момента се изявява като герой, а историиката със Сайлър наистина е доста интересна... обаче като цяло действието се укроти за известно време!

И явно в този сериал все с бомби или експлозии се занимават.

:D

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се показва, че единствения HERO в сериала е Бенет.

 

Основния проблем на сериала са развръзките, започнат добре, оплетат всичко доста интригуващо, а накрая развръзката е плоска и често безсмислена. Другото е постоянното преквалифициране на героите, от heroes във villains и обратно. Тамън си си изградил някакво впечатление за персонажите, имаш любимци и неприятни, и в следващия момент всичко наопаки.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се показва, че единствения HERO в сериала е Бенет.

 

Основния проблем на сериала са развръзките, започнат добре, оплетат всичко доста интригуващо, а накрая развръзката е плоска и често безсмислена. Другото е постоянното преквалифициране на героите, от heroes във villains и обратно. Тамън си си изградил някакво впечатление за персонажите, имаш любимци и неприятни, и в следващия момент всичко наопаки.

 

Нали знаеш... за едните терористите са борци за свобода...

Link to comment
Share on other sites

Нали знаеш... за едните терористите са борци за свобода...
Това какво общо имаше с написаното от мен?
Link to comment
Share on other sites

На мен взе да ми доскучава - става едно такова тегаво като "Lost". Братята Патрели от три епизода насам потварят едни и същи реплики, Сайлър само свива вежди и гледа като Скоуфийлд и т.н. Няма динамика, няма тръпка.

Link to comment
Share on other sites

Според мен тъкмо почва интригата и тръпката от предишните сезони, все пак не може всеки един епизод да е супер страхотен и да те оставя в нетърпеливо очакване на следващия ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...