Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Link Subtitles

Айде последната серия от сезона. Гледайте и после пишете мнения.

Link to comment
Share on other sites

Най-добрият епизод досега. :)

Чак пък най-добрият ;) Като за финал на сезона, можеше и повече.

Link to comment
Share on other sites

Чак пък най-добрият ;) Като за финал на сезона, можеше и повече.

И аз мисля така. Не беше лош , но не беше и кой знае колко добър, освен това ме подразни това , че оставиха Сайлър жив. Можеха да си измислят и някакъв друг злодей - този вече започна да ми писва.

Link to comment
Share on other sites

Май не си чел внимателно субтитрите :) Моли каза,че има човек на този свят който неможе да види или по точно когато се опита и той е вижда та това май е потенциалния нов злодей и подкрепям и за мен това е един от най-добрите епизоди досега

Link to comment
Share on other sites

аз пък се подразних на тва, че малкото братче отдавна може да лети, но въобще не се сети да се разкара. ясно че така драмта е по-голяма, ама глупаво изкуствено пресилване беше това.....

 

иначе хиро изкара късмет ;)

Link to comment
Share on other sites

ВНИМАНИЕ - долунаписаното съдържа спойлери, гърнета, няколко броя зимни гуми и един ръждясал радиатор. Но най-вече спойлери.

 

 

Малко съм недоволен. Накрая стана точно като сапунена драма. Както отбелязахте, Питър можеше сам да си фръкне нанякъде. Относно Сайлър съм склонен да мисля, че си е мъртъв, просто някой друг (най-голямата гад, за която Моли спомена) го е издърпал, за да се гаври (експериментира) с мозъка му. Паркман защо умря? Нали го имаше в бъдещето. Това с бащата на Майка също ме подразни - беше си се кльофнал в коридора, професорчето го погледна и пичът си оздравя като пич. И още нещо - в началото показаха пак момента, в който Бенет и хаитянинът бяха приклещили Нейтън по пижама в пустинята. Поправете ме ако греша, но онзи не блокираше ли всякакви способности? Как Нейтън успя да отлети?

 

Мога и още кусури да намеря, ама полза няма. Сериалът ме кефи и се надявам волюм 2 да е също толкова интересен.

Link to comment
Share on other sites

ВНИМАНИЕ - долунаписаното съдържа спойлери, гърнета, няколко броя зимни гуми и един ръждясал радиатор. Но най-вече спойлери.

Малко съм недоволен. Накрая стана точно като сапунена драма. Както отбелязахте, Питър можеше сам да си фръкне нанякъде. Относно Сайлър съм склонен да мисля, че си е мъртъв, просто някой друг (най-голямата гад, за която Моли спомена) го е издърпал, за да се гаври (експериментира) с мозъка му. Паркман защо умря? Нали го имаше в бъдещето. Това с бащата на Майка също ме подразни - беше си се кльофнал в коридора, професорчето го погледна и пичът си оздравя като пич. И още нещо - в началото показаха пак момента, в който Бенет и хаитянинът бяха приклещили Нейтън по пижама в пустинята. Поправете ме ако греша, но онзи не блокираше ли всякакви способности? Как Нейтън успя да отлети?

 

Мога и още кусури да намеря, ама полза няма. Сериалът ме кефи и се надявам волюм 2 да е също толкова интересен.

Може би, след като не може да контролира "радиоактивната сила" да не е успял да се овладее и отлети. Ако Паркман беше мъртъв щеше да е завид през глава, а и в оново бъдеще имаше взрив и всичко и минало по съвсем различен сценарий. D.L най-вероятно само беше припаднал в коридора, ако беше смъртоносно ранен в тази област, щеше да пукне много по-бързо. Колкото до хаитянина, предполагам, че блокира силите по собствена воля, а не постоянно. Сигурно с Бенет не са предполагали, че Нейтън може да избяга по този начин. :P

 

 

Можеха поне финалната битка(ако въобще имаше такава) да я направят по-дълга и ефектно, но все пак сериала е с една идея по-добър откъм сюжет спрям екранизацията Х мен.

Link to comment
Share on other sites

спойлери-мойлери и пълен оптичен тунинг:

 

аз пък така и не разбрах ква е била способността на мамата на петрелитата, както и на таткото. нали уж е генетично и дотук сички деца с екстри произлизат от родители с екстри. и на моли родителите ги намерихме с разконсервирани мозъци та не разбрахме те пък кво могат. а сайлър освен телеикнезата си по едно време изяде един сладур дето топеше секви предмети - що не разтопи меча на хиро? да не говорим, че движението на хиро при промушването беше бавно, неточно и доста детско - все едно не е тренирал никога кендо с баща си. дори при изкарването не го завъртя на 90 градуса и не го разсече настрани. той манга анимации не гледа ли?! да не говорим че японските мечове често са с тъп връх, именно щото не са правени за мушкане, а за сечене. както и да е: сайлър имаше предостатъчно време за реакция, но седя и изчака да бъде наръган у джигеря....

много мелодрама, много нещо.....

 

едит: @Aquila, виждам че си от твърдовярващите :) но пък като ще си говорим кой е по-як супермен или батман: за допира - щом диел има достатъчно бърза реакция и може да пусне куршум да мине през него (и то при изстрел в главата) значи и сайлър би могъл да топи мечове в момента в който му докоснат кожата. да не говорим че нормалната човешка реакция би била поне да отстъпи встрани от правата линия на атаката. а за ненормален, т.е. архизлодей кат сайлърчо е нормално пък да си ползва телекинезата и да отклони поне върха на меча или да спъне хиро....

Link to comment
Share on other sites

Мама Петрели май се телепортира, поне така пишеше в един друг форум. Родителите на Моли(поне единия) знаем какво може, спомни си че разфасованите трупове бяха замръзени ;) . Хиро учи кендо, ма за два часа няма как да стане самурай, а колкото до намушкването, може да е "смигнал" преди да боцне Сайлър. Кога да разтопи меча? Само при докосване става фокуса.

Link to comment
Share on other sites

Интересно завърши този сезон. Това съвсем накрая на го разбрах много :rolleyes:

Az se dosetix kakvo stana s Xiro.. :D Pomislite malko... nali znaete 4e vseki epizod ima edin nadpis " Heroes "i kak stava pulna zatumnenie... emi ot tam tva shte e 2rata 4asti moje bi vuprosa ,koito nadali mnogo xora sa si go zadavali...zashto vav vseki epizod q davat lunata [ pulnno lunno zatumnenie ] shte vidim 2ri season...Osven tova shte dobavq ,koito ne e razbral 4e HIRO se vurna po vremeto na onzi taka izvesten togava Samurai,koito pritejaval sposobnosti,krieshti se v me4a [ HIRO to4no tozi me4 vze ot muzeq predi Syler da mu go s4upi ],i to4no v tozi moment HIRO nabludavashe kak sam se izpravq sreshtu onazi Armiq...onzi gore kadeto beshe sam beshe Samuraq sas Sposobnostite i vsemogushtiqt ,ve4e s4upen,me4...bix kazal 4e interesno stana i poradi fakta 4e HIRO mojeshe da se teleportira...no mislq 4e sega nqma da moje dokato ne vzeme otnovo me4a ot Samuraq i mislq 4e pak nqma da ima sposobnosti togava,..nz vie kvo mislite ama toi za 1vi put se vurna nazad vav vremeto kogato nito e bil jiv nito e prejivql neshto ... Sega vseki shte si kaje kak imashe edin epizod koito toi se vurna za da spasi servitiorkata...da ama toi go e prejivql ve4e.... za tva da ne se zabludite...!!

Otnosno teoriqta ,koqto ne se bqx setil 4e onzi po silen ZLODEI ,kadeto Moli kaza e vzel trupa na Syler e interesno...V deistvitelnost ne se seshtam Syler da ima nqkvo umenie ,koeto da moje da izbqga...Nai-tupoto beshe ne tva 4e Peter nemojeshe da izleti,a fakta 4e sled kato ushkim sled butaneto na HIRO onq umrq... i kak taka vseki vze da se pregrushta ,da se celuva da se radva 4e vsi4ko svurshi...a da ne zabelqzat kak trupa na Syler e iz4eznal...Imam nqkakva bezpo4vena Teoriq,4e toq zlodeq e KONTRA Geroi ,kazano po dr. na4in nemoje da mu bude vzeta silata[silite] i ako ima takuv i pritejava taq sposobnost e mn. kofti shtoto peter ako ocelee ,koeto sum siguren 4e shte ,nqma da moje da go imitira i ne se znae kvo shte stane...

Mislq 4e Syler ima nqkakvo umenie koeto ne sme go vijdali...No pak kazvam ne mi beshe xrumvalo 4e moje onzi zlodei da go e otvlqkal bez da go vidi nqkoi...I oshte edno predpolojenie ,4e zlodeq moje da e nqkoi ot tezi vtorostepennite aktiori... i nikoi da ne go podozira... ako razbirate nakade biq... no neznam koi moje da e i mislq 4e tova e intrigata v 2ri season :) NO tova 4e e nqkoi vtorostepenen do tozi moment aktior vav filma e li4no moe..ako bqx az scenarist bix go napravil to4no taka,poradi fakta 4e vseki znaeshe za SYler a moli kaza za nqkav mnogo po moshten 4ovek..a ne bi trqbvalo da ima interes i u4udvane ako ne sme go vijdali... NO TVA SA MOI misli :) ARE GL izpotix se ot pisane :)

Link to comment
Share on other sites

Az se dosetix kakvo stana s Xiro.. :D Pomislite malko... nali znaete 4e vseki epizod ima edin nadpis " Heroes "i kak stava pulna zatumnenie... emi ot tam tva shte e 2rata 4asti moje bi vuprosa ,koito nadali mnogo xora sa si go zadavali...zashto vav vseki epizod q davat lunata [ pulnno lunno zatumnenie ] shte vidim 2ri season...Osven tova shte dobavq ,koito ne e razbral 4e HIRO se vurna po vremeto na onzi taka izvesten togava Samurai,koito pritejaval sposobnosti,krieshti se v me4a [ HIRO to4no tozi me4 vze ot muzeq predi Syler da mu go s4upi ],i to4no v tozi moment HIRO nabludavashe kak sam se izpravq sreshtu onazi Armiq...onzi gore kadeto beshe sam beshe Samuraq sas Sposobnostite i vsemogushtiqt ,ve4e s4upen,me4...bix kazal 4e interesno stana i poradi fakta 4e HIRO mojeshe da se teleportira...no mislq 4e sega nqma da moje dokato ne vzeme otnovo me4a ot Samuraq i mislq 4e pak nqma da ima sposobnosti togava,..nz vie kvo mislite ama toi za 1vi put se vurna nazad vav vremeto kogato nito e bil jiv nito e prejivql neshto ... Sega vseki shte si kaje kak imashe edin epizod koito toi se vurna za da spasi servitiorkata...da ama toi go e prejivql ve4e.... za tva da ne se zabludite...!!

Otnosno teoriqta ,koqto ne se bqx setil 4e onzi po silen ZLODEI ,kadeto Moli kaza e vzel trupa na Syler e interesno...V deistvitelnost ne se seshtam Syler da ima nqkvo umenie ,koeto da moje da izbqga...Nai-tupoto beshe ne tva 4e Peter nemojeshe da izleti,a fakta 4e sled kato ushkim sled butaneto na HIRO onq umrq... i kak taka vseki vze da se pregrushta ,da se celuva da se radva 4e vsi4ko svurshi...a da ne zabelqzat kak trupa na Syler e iz4eznal...Imam nqkakva bezpo4vena Teoriq,4e toq zlodeq e KONTRA Geroi ,kazano po dr. na4in nemoje da mu bude vzeta silata[silite] i ako ima takuv i pritejava taq sposobnost e mn. kofti shtoto peter ako ocelee ,koeto sum siguren 4e shte ,nqma da moje da go imitira i ne se znae kvo shte stane...

Mislq 4e Syler ima nqkakvo umenie koeto ne sme go vijdali...No pak kazvam ne mi beshe xrumvalo 4e moje onzi zlodei da go e otvlqkal bez da go vidi nqkoi...I oshte edno predpolojenie ,4e zlodeq moje da e nqkoi ot tezi vtorostepennite aktiori... i nikoi da ne go podozira... ako razbirate nakade biq... no neznam koi moje da e i mislq 4e tova e intrigata v 2ri season :) NO tova 4e e nqkoi vtorostepenen do tozi moment aktior vav filma e li4no moe..ako bqx az scenarist bix go napravil to4no taka,poradi fakta 4e vseki znaeshe za SYler a moli kaza za nqkav mnogo po moshten 4ovek..a ne bi trqbvalo da ima interes i u4udvane ako ne sme go vijdali... NO TVA SA MOI misli :) ARE GL izpotix se ot pisane :)

 

 

Аз мисля ,че този второстепенния лош герой може да се окаже маиката на Питър :) А за тва дето Хиро се върна назад си мисля 4е може да се окаже ,че тоя могъщ самурай от легендата е Хиро ,а тои да срещне ина4е в миналото и други герои с разли4ни сили .

Link to comment
Share on other sites

Спойлери за сезон 2:

 

The May 21 season capper will set up two big ideas for the second volume of Heroes, to be titled "Generations." The new saga will focus on putting the Heroes mythology in a grand historical context of superpowered family dynasties. "I know exactly where season 2 starts," says Oka. "It focuses on heritage, the family line, and the source of the powers." That means the "older" generation of heroes — including George Takei's Papa Nakamura and especially Cristine Rose's Mama Petrelli — should expect more screen time. [...] Then again, maybe it will: Instead of just a cheerleader or a city, "Volume 2: Generations" will concern a plot to save the entire planet. "All I know is that I'm going to be all over the world next year," says Sendhil Ramamurthy, whose nonpowered (or is he?) scientist Suresh will learn crucial info about his Indian past and his dead (or is she?) sister in the finale that helps set up next season.

Look for lots more Heroic relatives (like Shanti) and family history next season, because I'm told the second season is called Volume Two: Generations, and it's all about the ancestors and descendants of the Heroes we know and love.

 

 

Способността на майката на Питър и Нейтън.

 

[Mama Petrelli] certainly does [have a power]. And it's very similar to a power possessed by another hero, only in her case, it takes a lot less effort to get from Point A to Point B.

 

 

Малко за символа

 

According to Tim Kring, a third meaning for the Heroes symbol soon emerges, in addition to the description of the symbol as either a helix or a combination of two Japanese characters.

 

 

Как ще умре Сайлър?

 

Sylar gets pushed out of a window and he will die. Source: Kristin on E!Online

 

А дали ще си остане мъртъв?

 

(Zachary Quinto) will be made a series regular for season two.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля ,че този второстепенния лош герой може да се окаже маиката на Питър :) А за тва дето Хиро се върна назад си мисля 4е може да се окаже ,че тоя могъщ самурай от легендата е Хиро ,а тои да срещне ина4е в миналото и други герои с разли4ни сили .

Tova ne vqrvam nqma logika da e Xiro daje nikva logika,moje naistina da sreshtne dr. geroi i primerno da gi vzeme sas sebesi v novoto vreme....ama tva e malko veroqtno..Logikata 4e moje da e Maikata na Peter ne e losha,no mislq 4e ne e tq poradi fakta 4e si govoreshe s onq Negura spokoino... puk i tq ako iskashe da napravi neshto shteshe da vzeme sposobnostite na sinovete si...a ima i dr. moje da ne moje da vzima sposobnosti da ima umenieto na Peter da gi prisvoqva ili nz ,no tq nai mnogo iskashe taq bomba da izbuxne...zashtoto onq epizod v v budeshteto ,neq izobshto ne q dadoxa ??!!?! Neznam mnogo teorii...no mislq 4e tozi losh geroi po mogusht ,shte pritejava nqkvo ability razli4no ot drugite.. kakto tva na Peter da kopira,e nqkoi vtorostepennen koito nikoi ne go e o4akval...no moje i da slojat nqkva nova li4nost koqto da se okaje tozi losh geroi...neznam...

P>s. MNOGO hubavo pravite 4e pishete komentari neka vseki,koito misli ili znae kakvo shte stane ili zashto e stanalo ili neshto da znae ili da predpolaga da pishe da ne zaspi temata i da q darjim do septemvri nezavisimo 4e nqma da gledame dotogava seriala :(

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че този лош герой е точно бащата на Хиро :)

Ima logika...no zashto bashta mu da go u4i tolkova vreme ,da go otglejda tolkova godini i da iska da gi unishtoji ili tam neznam dori kva mu e celta nqma logika...dori da go pravi s cel nikoi da ne se useti :0

Link to comment
Share on other sites

На мен повече ми се ядва мисълта да е някой,който досега не сме виждали :) и мисля ,че ще е така но нека излезе 2-ри сезон пък ще видим

Link to comment
Share on other sites

На мен повече ми се ядва мисълта да е някой,който досега не сме виждали :) и мисля ,че ще е така но нека излезе 2-ри сезон пък ще видим

Az li4no ne vqrvam,moje bi poradi prostata pri4ina ,4e shte e po-golqma iznenada ,ako e nqkoi koito se go vijdali super malko puti i ne sme se zamislqli kva rolq igrae...No moje da e nqkav nepoznat tui kato toi ne e pokazal kakva mu e celta ,shtom e "po-losh" ot Syler...kakuv li zvqr shte e i zashto dosega ne se e proqvil s nishto ,4e da razberat 4e imat sreshtu sebesi dr. 4ovek po mogusht ot Syler ..

Link to comment
Share on other sites

Интересно завърши този сезон. Това съвсем накрая на го разбрах много :rolleyes:

Не знам,но на мен не ми хареса особено финалния епизод...просто действието беше едно такова мудно,а финалната битка ми се стори малко смешна-при положение,че има куп способности Сайлър реши да използва телекинезата...Надявам се,че другия сезон ще е толкова добър,както и този(цялостно казано) ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми е интересно кой е човека, който Моли не може да намери- този, който я вижда когато тя мисли за него.

Link to comment
Share on other sites

И на мене много неми хареса финала.Можеше малко екшън да вкарат,я някой финиш хим... ( който е играл Мортал Комбат знае за кво иде реч :bgrin: )

За Питър поне аз несъм видя Сайлар или Питър да могат да използват повече от едно умение едновременно.След като започна да набира пауър да се взриви може да неможе да литне.Друг е въпроса, че пастата даже и да го беше застреляла нищо нямаше да стане ( поне на теория би трябвало да регенерира ).Сайлър явно го замъкна новия злодей,който може да е някой много познат ни герой с цел изненадата да е по голяма.От друга страна има доста неизвестни - непомня някъде да се споменава за бащата на братята.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...