Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

И каква е силата на Артър? До колкото разбрах - внушава разни неща, тогава как взима силите на останалите?
Нещо не си се наспал явно. Припомни си епизодите, в които излиза на яве татко Петрели и ще видиш какъв глупав въпрос задаваш.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Добре, явно аз съм тъп и не разбирам нищо, но продължава да не ми е ясно каква е точно силата на Артър Петрели. От новия епизод останах с впечатление, че внуши на Анджела, че трябва да убие Нейтън, а в предишните епизоди отнемаше силите на другите и разговаряше с телепатия.

Link to comment
Share on other sites

Добре, явно аз съм тъп и не разбирам нищо, но продължава да не ми е ясно каква е точно силата на Артър Петрели. От новия епизод останах с впечатление, че внуши на Анджела, че трябва да убие Нейтън, а в предишните епизоди отнемаше силите на другите и разговаряше с телепатия.
Добре, като им ВЗЕМЕ силите, какво прави с тях? Само им ги отнема или?

 

Нали на предната страница това, коментирахме, че синовете му имат същите сили.

Link to comment
Share on other sites

Обаче при синовете му , като те вземат способност от някой , онзи някой си запазва способността , ако оцелее при Сайлър ... просто пояснявам как стоят нещата .

:)

Link to comment
Share on other sites

Обаче при синовете му , като те вземат способност от някой , онзи някой си запазва способността , ако оцелее при Сайлър ... просто пояснявам как стоят нещата .

:)

No :*#£" sherlock
Link to comment
Share on other sites

Гейбриъл или започва да става една глупава пионка в цялата идея, с което ще претопят един добър персонаж или е решил да изработи много яко татенцето (все пак някой не уби Питър).

Link to comment
Share on other sites

Надявам се само, че Гейбриел се прави на лош и се опитва да заблуди "таткото". Още по чудно ми е как Питър ще си върне силите...

Link to comment
Share on other sites

Още по чудно ми е как Питър ще си върне силите...
Елементрано, за това ме е най-яд, че още се правят на слабоумни и не я свършат работата. Спомни си как съживиха Ноа и ще разбереш как ще му върнат силата на бай Питър.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мда, доста напрежение има и това е хубаво, защото задържат интереса. Радвам се, че най-после видяха сметката на Артър, и надявам се да не го върнат някак си.. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е краят на половинките не се казва по принцип :D

Важното е, че нашият герой Питър си върна способностите :lol:А тоя Нейтън просто нямам думи колко е слабоумен къде тръгна да казва на президента...Очаквайте новата армия от войници със способности :/

Link to comment
Share on other sites

Аман, и тук взеха да мажат. Този сезон не можах да им хвана спатиите кой е villain и кой hero, всички станаха такива фурнаджийски лопати, просто нямам думи. Дано този път Сайлър окончателно е дал фира, че се взе да се държи като 15 годишна ученичка.

Link to comment
Share on other sites

Само не можах да разбера Питър кои способности върна, оная яката, с която абсорбира другите или само може да лети, защото ако е само това. :( И най-тъпото е, че взеха силите на Хиро. :((((

Link to comment
Share on other sites

Само не можах да разбера Питър кои способности върна, оная яката, с която абсорбира другите или само може да лети, защото ако е само това. :(
Помисли пак.

Абе хора вие въобще гледате ли :wir

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...