Jump to content
BulForum.com

Heroes


Gunslinger

Recommended Posts

Айде и субчетата са готови

субчета за HDTV XVID LOL релийза

 

EDIT: Серията завърши направо брутално. Не беше от най - интересните но края определено беше разбиващ и както винаги ни кара да чакаме нетърпеливо следващата серия...

 

dano samo filma ne se okaje 1 season ...4e shte se xvurlq ot nqkade ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply
dano samo filma ne se okaje 1 season ...4e shte se xvurlq ot nqkade ! :)

 

 

Ще има и втори успокойте се!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ся свалих нвоата серия ама нещо немога да разархивирам филовете.....помощ:)??? Казва ми че са повредени....как да го гелдам тва чудо ся...

 

 

Оправих се:) Новия епизод ще е невероятен от това което прехварлих:)

Link to comment
Share on other sites

Ся свалих нвоата серия ама нещо немога да разархивирам филовете.....помощ:)??? Казва ми че са повредени....как да го гелдам тва чудо ся...

Оправих се:) Новия епизод ще е невероятен от това което прехварлих:)

 

Нямам тъпение аз сега го пуснах да се сваля. Май няма субс? Ще изчакам 1 ден :bgrin:

 

 

edit: Е има още 2 серий. http://imdb.com/title/tt0813715/episodes

Link to comment
Share on other sites

Серията е невероятна.Таман свърши.Сайлет ша папа ..... :) Много ме е жал че пак умряха много добри герой но....това е цената :) А Майка е бахти и шефа искам и аз така:)

Link to comment
Share on other sites

Ммм... почнах да се разочаровам...и тоя сериал взеха да го сбозяват вече до голяма степен..последните 2 епизода можеха да ги съберат като 1/4 епизод, но нищо..нали трябва да се вдигне малко шум около избирането на Президент и т.н. ..

За мен това е най-интересния сериал за момента, дано не продължават да правят цял епизод, в който се случват 1-2 неща и останалото само локуми...

Link to comment
Share on other sites

Двете реплики на Сайлър просто ме разбиха:

Камерата се отдалечава и показва Сайлър - "Me too !"

Играещият си с новопридобитата сила (атомната енергия,бтв лека му пръст на Тед) Сайлър прошепва някак си повече на Ню Йорк отколкото на себе си - "Boom ! ! !"

KICK ASS

Link to comment
Share on other sites

Двете реплики на Сайлър просто ме разбиха:

Камерата се отдалечава и показва Сайлър - "Me too !"

Играещият си с новопридобитата сила (атомната енергия,бтв лека му пръст на Тед) Сайлър прошепва някак си повече на Ню Йорк отколкото на себе си - "Boom ! ! !"

KICK ASS

Мерси че сподели това и с тези, който не са гледали последната серия. Добре че съм зле с имената и не помня кой беше Тед :bgrin:

 

ЕДИТ: А да, сетих се :(

Link to comment
Share on other sites

Мерси че сподели това и с тези, който не са гледали последната серия. Добре че съм зле с имената и не помня кой беше Тед :bgrin:

 

ЕДИТ: А да, сетих се :(

Еми всеки си приказва квот му скимне.Аз затва не чета тука кво сте писали докато не гледам новата серия.Съветвам те и ти да го правиш това

Link to comment
Share on other sites

23 ще бъде последната нали ??? Иначе сериите стават все по - интересни и по - интересни...

Link to comment
Share on other sites

хах то маи маи няма и да го има вече иначе епизодчето беше супер :punk :P

23 epizod o4akvam da e NEVEROQTEN + tva 4e shte ni stane tolkova kofti ,4e svurshva sezona 4e prosto neznam fenovete kak shte go ponesat :(

Link to comment
Share on other sites

Дано не праснат неква луда почивка от половин година че.... :wacko: :wacko: :wacko: :pirate

 

Уфф...

 

Season 1, Episode 23: How to Stop an Exploding Man

Original Air Date: 21 May 2007

 

Next US airings:

Mon. May 21 9:00 PM NBC

Fri. May 25 7:00 PM SCIFI

www.imdb.com
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...