Jump to content
BulForum.com

най-секси бг момиче


Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply
haha to 6toto ne e offtopic ve4e nali :) ne moa razbera 6to nqkoi iskat da 4etat moral i da se pravqt na policai vuv foruma ...

Интересно е, че пък czenitel е ма'ал офтопици навсякъде из форума.

Link to comment
Share on other sites

Амм..за съжаление сегашните "секси" момичета тряа да се водят тия прекрасни крави които виждаме ежедневно по улиците с недодялано окастрена коса стърчаща във всички посоки,и при опит за допир до лицето парво пръста ви на половина потъва в грим преди да стигне до кожата...

Снимките които видях от Flirt4e,са именно на въпросните "дами" за които говоря..честно скъпи съфорумци..ако не сте на 13-14 години...и поне веднъж сте имали ИСТИНСКА жена до себе си (не говоря за дясната ви или лявата ви ръка)...кажете ми...какво им харесвате на тия?

 

:confused Я ни покажи някоя истинска жена. Като ти гледам профила да не би да е с черен лак, миризливи кубинки и надраскана мешка на гърба ?

Link to comment
Share on other sites

:confused Я ни покажи някоя истинска жена. Като ти гледам профила да не би да е с черен лак, миризливи кубинки и надраскана мешка на гърба ?

 

xaxa :lol:

като спомена профила на HATE, видях че сме родени в един и същи ден, макар и различна година 28 October ;)

Link to comment
Share on other sites

:confused Я ни покажи някоя истинска жена. Като ти гледам профила да не би да е с черен лак, миризливи кубинки и надраскана мешка на гърба ?

Господи колко си тъп (съжалявам скъпи модератори..неможах да се стърпя)

Защо съдиш за вкусът ми относно жените от начина по който изглеждам...не брато..много си зле майна..ама много!!!

Нима не виждаш как всичко днес е просто "клонирано"...как тази "мода" се е превърнала в нещо което прави всички жени наоколо...толкова еднакви???

Не брато..не искам да те нареждам..тук не е мястото пък и ти просто не си заслужаваш warn-а който ще получа...да си жив и здрав..и все така с всичкия си...

Link to comment
Share on other sites

Господи колко си тъп (съжалявам скъпи модератори..неможах да се стърпя)

Защо съдиш за вкусът ми относно жените от начина по който изглеждам...не брато..много си зле майна..ама много!!!

Нима не виждаш как всичко днес е просто "клонирано"...как тази "мода" се е превърнала в нещо което прави всички жени наоколо...толкова еднакви???

Не брато..не искам да те нареждам..тук не е мястото пък и ти просто не си заслужаваш warn-а който ще получа...да си жив и здрав..и все така с всичкия си...

Опасявам се, че не си го разбрал. Струва ми се, че стефан искаше да каже, че и ти не изглеждаш точно както си сниман на профила. Демек, пак има някаква степен пози, тва-онва. Също както при момите повечето се снимат с много грим, странни физиономии и курвенски пози. Innit?

 

HATE, мен не ми дреме как изглеждаш и дали си същия. Казвам ти какво според мен имаше предвид stefan!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Опасявам се, че не си го разбрал. Струва ми се, че стефан искаше да каже, че и ти не изглеждаш точно както си сниман на профила. Демек, пак има някаква степен пози, тва-онва. Също както при момите повечето се снимат с много грим, странни физиономии и курвенски пози. Innit?

Totally! Не с цел да го превърна в глупав спор...ама..познаваш ли ме?Виждал ли си ме някога че знаеш как се нося...абе глупости..и ти да си жив и здрав..

Както и да е не това исках да кажа в първия си пост в тази тема..нямаше нищо обощо с позите...кой разбрал..кой не...по темата:

http://fashiong.net/news/2274_3.jpg <---Мис България не е лоша :)

Link to comment
Share on other sites

О да, разбира се. Типичните представи за метълите - щом слушаш метъл, независимо какъв вид (овцете... ъъъ, хората не различават Nightwish от Cannibal Corpse) трябва да си с дълга, разчорлена коса, да не я миеш, да не се къпеш, да не переш дрехите си, целогодишно да си с кубинки и ако желязото по теб тежи по-малко от 5 kg не важиш...

А задължителната жена за един метъл да е с три тона грим - черни сенки, черно червило и напудрено в снежно бяло лице, мазна от немиене коса, кожен нашийник с шипове и да мирише...

От тази глупава представа единственото нещо, което ме дразни повече е въпроса "ти какво слушаш като седнеш на маса"...

 

HATE не мога да кажа, че го познавам, но съм го виждал нееднократно по някогашните уарез срещи и мога да потвърдя, че така изглежда.И съм съгласен с него. Първо за жените - повечето тук първо, че не са жени, а малолетни п*тки, второ притежават толкова сексапил, колкото куклата барби... Може да нямам вкус, ама повечето са 'безвкусни', ако някой разбира какво искам да кажа. Това са просто правилни черти, без грам сексапил, без грам излъчване.

В покойния бар Shadows на едно меню беше написано "едно момиче трябва да изяде много пишки, преди да стане жена"...

Link to comment
Share on other sites

"едно момиче трябва да изяде много пишки, преди да стане жена"...

Ама че грозно звучи! :sick Дано някой ми разясни точно какво се има предвид щото ако е това, което си мисля....ай, сиктир!

Link to comment
Share on other sites

Ама че грозно звучи! :sick Дано някой ми разясни точно какво се има предвид щото ако е това, което си мисля....ай, сиктир!

ами значи,че тряа да си изпати доста преди да и дойде акъла в главата и да разбере кво иска...тва значи според мене и естествено,да,има изключения

Link to comment
Share on other sites

Пичът говори в преносен смисъл,ама мноо грубо :D

Link to comment
Share on other sites

Ама че грозно звучи! :sick Дано някой ми разясни точно какво се има предвид щото ако е това, което си мисля....ай, сиктир!
И аз не мога да кажа, че съм сигурен, какво е имала предвид дамата, която се беше подписала под тази реплика :)

Просто ми се стори уместно да я цитирам :]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...